Close
KR. LABORATORIES
WEB-СТУДІЯ
IT ПОСЛУГ

Про нас

KR. LABORATORIES – це українська digital-студія повного циклу, яка надає професійні комплексні IT та WEB послуги в таких напрямках як: створення, оптимізація і просування сайтів, технічна підтримка і аутсорсинг, комп’ютерна графіка, системне адміністрування, експлуатація й обслуговування комп’ютеризованих систем та засобів автоматики, кібернетична безпека.

 

Студія заснована на початку 2019 року. Складається з декількох Full-Stack спеціалістів, а також фрілансерів і аутсорсерів. Наші клієнти – це переважно представники малого та середнього бізнесу таких галузей як: Наука і освіта, Медицина, Будівництво, Автотранспорт, Промисловість, B2B тощо.

 

За останні 10 років, завдяки своїй наполегливості та рішучості, нам вдалося подолати шлях від новачка до професіонала: з досвідом роботи, кейсами, портфоліо. Вдалося спробувати себе у найрізноманітніших галузях та дисциплінах IT-індустрії. Ми також отримали цінний досвід міжнародних проєктів. Пройшли численні сертифікації та курси підвищення кваліфікації. Виробили власні навички, техніки, методики. У результаті було засновано digital-студію “KR.Laboratories”.

 

Наша робота – це дещо більше, ніж просто джерело заробітку. Ми глибоко переконані, що високі технології визначають майбутнє людства. Вже сьогодні штучний інтелект керує на автопілоті літаками й машинами, а численні космічні програми впевнено наближають людство до освоєння нових планет і галактик. На нашу думку, ІТ-технології дозволять вирішити більшість глобальних проблем та завдань людства.

 

Наша місія – дослідити, застосувати, популяризувати. Тому й назвались «KR. Laboratories» – цифрова лабораторія, котра проводить дослідження у сфері IT. 

Наші цінності

Експертність

Беремося за проєкт, тому що на 100% впевнені у своїх силах, маємо відповідний досвід і гарантуємо клієнту бажаний результат. Виконуємо роботу завше вчасно та якісно, усі задачі доводимо до кінця та здаємо у заздалегідь зазначені строки. Обираємо тільки найкращі рішення для своїх клієнтів.

Концептуалізм

Вкладаємо у свою роботу частину самих себе. Для нас головне - думка, ідея, концепція. Ми активно вивчаємо досвід інших ІТ спеціалістів та активно застосовуємо його на практиці, створюючи унікальні та успішні проєкти. Ми не звикли робити "нашвидкоруч" і не женемося за кількістю. Для нас головне - сам процес, якість, стабільність і креативність.

Порядність

Ми завжди намагаємося виробляти чесні та дружні стосунки з нашими партнерами, знаходити спільну мову з будь-якими клієнтами, розуміючи їх найвибагливіші смаки, побажання та задуми. Для нас важливе повне взаєморозуміння, що в кінцевому результаті приносить успіх та задоволення.

Відгуки

KR. Laboratories IconKR. Laboratories

вулиця Дорогожицька, 15, Київ

5,0 3 reviews

  • Avatar Стас Мамонов ★★★★★ 3 місяці тому
    Хочу залишити відгук та подякувати хлопцям за їх колосальний досвід та титанічну працю. Перенесли всю мою локальну інфраструктуру в хмарне середовище (cloud). А це з десяток серверів. Причому, не усі були технічно та програмно справні. Хлопці все налагодили. Увесь процес не зайняв більше 3-х днів. Зробили все мегаякісно й швидко. Завдяки їм я вложився у стиснуті терміни (що було моєю основною задачею). Побільше б таких спеців! З відповідальністю підійшли до мого проекту. Я працював з різними фрілансерамми та аутсорсерами, а тому наголошую на їх професійності та порядності. Якщо потрібні комп'ютерних справ майстри - звертайтеся до Kr. Laboratories.
  • Avatar Dr Seraficus ★★★★★ 3 місяці тому
    Мав змогу співпрацювати з командою KR. Laboratories в якості мікроелектронщика. Цікаві, молоді та енергійні люди, які з неабияким ентузіазмом і азартом беруться до своїх проектів. Окремо хочу відзначити, їх потужний електронний інформаційно-аналітичний центр, яким досі вражений. Сподіваюсь, такі "таланти" не переманять згодом кудись в Кремнієву долину, а залишаться в Україні і будуть працювати на користь нашої Батьківщини. Що ж, бажаю їм успіхів, найпотужніших проектів, а саме головне - результатів і досконалості у всьому! Хай щастить.
  • Avatar Dr. Seo ★★★★★ 3 місяці тому
    Ці хлопці добре знають SEO та веб-аналітику. У них багато цікавого досвіду. Я зустрів їх на конференції SEMPRO у Києві. Ми співпрацювали. Ми внесли багато проектів під європейські та американські країни до ТОПу. А тепер я хочу підтвердити їхні вміння та залишити цей огляд, щоб підтримати їх.

badge  
GoodFirms Badge

Обсудити проект

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує протягом однієї хвилини!

Отримати комерційну пропозицію
Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!