Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
UK EN

Про нас

krlabs

IT Services and Digital Solutions: our labs build, promote, maintain and secure

KR. LABORATORIES – це digital-лабораторія цифрових рішень, яка надає комплексні ІТ послуги за такими напрямами:

 

 • — Веб-розробка, створення сайтів, додатків і електронних ресурсів;
 • — Пошукова оптимізація і SEO просування;
 • — Системне адміністрування (DevOps/TechOps);
 • — IT обслуговування і експлуатація комп’ютеризованих, електронно-обчислювальних систем, цифрових пристроїв та засобів автоматики;
 • — Технічна підтримка і супровід (Help/Service Desk);
 • — IT аутсорсинг, аудит і консалтинг;
 • — Кібернетична та інформаційна безпека, веб-аналітика;
 • — Веб-хостинг, віртуальний Cloud/VPS/VDS сервіс;
 • — Комп’ютерні курси, дистанційне онлайн-навчання основам IT.

 

Веб-студія заснована на початку 2019 року як невеличкий авторський експериментальний проєкт. На сьогодні ми входимо у ТОП 100 ІТ-компаній України. Наша команда складається з декількох штатних Full-Stack спеціалістів, а також фрілансерів і аутсорсерів. Усі вони здобули фахову освіту в області комп’ютерних наук з правом працювати за фахом та надавати професійні послуги. Ми також пройшли курси підвищення кваліфікації і сертифікацію від навчальних центрів таких лідерів ІТ як: IBM, Microsoft, Google, Semrush, Palo Alto, Offensive Security, Oracle, Qualys та інших.

 

Наші клієнти – це переважно представники малого та середнього бізнесу України з таких галузей як: Наука і освіта, Медицина, Будівництво, Автотранспорт, Промисловість, B2B тощо. Ми також отримали цінний досвід ведення міжнародних проєктів в співпраці з партнерами із США, Латинської Америки, Близького Сходу, Европи та країн колишнього СНД.

 

У своїй роботі ми намагаємося дотримуватися міжнародних вимог та стандартів, таких як ITIL, ISACA, COBIT, NIST, OWASP, ISO, GDPR, HIPAA, PCIDSS та інших. Активно переймаємо досвід іноземних колег, розробляємо власні системи,  техніки і методики у сфері інформаційних технологій. Наш технологічний стек складається з таких Backend та Frontend технологій як: PHP, Python, jQuery, React, HTML, CSS, GIT, Docker, MySQL, Apache, Nginx та інші.

 

Наша робота – це дещо більше, ніж просто джерело заробітку. Це, перш за все, джерело натхнення. А також – важлива місія, яку ми, переконані, повинні виконати: дослідити, застосувати, популяризувати. Власне, тому й назвали компанію “KR. Laboratories”, що походить від англійського словосполучення “digital labs”, тобто цифрова лабораторія, яка досліджує і надає послуги ІТ.

 

Ми глибоко переконані, що високі технології визначають майбутнє. Вже сьогодні штучний інтелект керує на автопілоті літаками й авто, а численні космічні програми впевнено наближають людство до освоєння нових планет і галактик. На нашу думку, ІТ-технології дозволять вирішити більшість глобальних проблем та завдань людства. Поряд з тим є велика небезпека несанкціонованого доступу, витоку персональних даних та втручання в роботу ІТ систем третіх сторін, а тому ми активно розробляємо та впроваджуємо рішення з кібербезпеки, яка може стояти на сторожі правопорядку і забезпечувати захист людини в інформаційному та кіберпросторі. 

 

На сьогодні, активно працюємо над новими проєктами, крокуємо вперед у ногу із часом. У нас чимало розробок і планів на майбутнє. Працюємо над багатьма проєктами. Ми відкриті до нових ідей, співпраці та пропозицій. Пишіть нам на: [email protected]

Наші цінності

Експертність

Беремося за проєкт, тому що на 100% впевнені у своїх силах, маємо відповідний досвід і гарантуємо клієнту бажаний результат. Виконуємо роботу завше вчасно та якісно, усі задачі доводимо до кінця та здаємо у заздалегідь зазначені терміни. Обираємо тільки найкращі рішення для своїх клієнтів.

Концептуалізм

Вкладаємо у свою роботу часточку самих себе. Для нас головне - думка, ідея, концепція. Ми активно вивчаємо досвід інших ІТ спеціалістів та активно застосовуємо його на практиці, створюючи унікальні та успішні проєкти. Ми не звикли робити "нашвидкоруч" і не женемося за кількістю. Для нас головне - сам процес, якість, стабільність і креативність.

Порядність

Ми завжди намагаємося бути людяними та чесними, знаходити спільну мову та проявляти дипломатію, виробляти дружні ділові стосунки з нашими клієнтами, замовниками, партнерами. Для нас важливе повне взаєморозуміння, що у кінцевому результаті приводить до успіху та дарує задоволення і нам, і клієнту.

Наш технологічний стек

01. Back-End

➨ PHP 5.6/7/8 and PHP-frameworks: Laravel, Yi2, Codeigniter, Symphony, Zend, Kochana.
➨ JavaScrpipt and JS-frameworks: jQuery, Angular, React, Vues.js, Node.js, Polymer, Backbone.js.
➨ Programming languages: C/C#/C++, Ruby, Rust, Go, Kotlin, Python 3, Django, Java. Databases: MySQL, MariaDB, PostgreSQL, MongoDB.
➨ Web servers: Apache, Nginx, LiteSpeed, IIS.
➨ Other tools and technologies: Swift, Blockchain. Cache systems: OPcache, Redis, Memcache, LSCache.

02. Front-End

➨ Markups: HTML 5, CSS 3, XML, JSON, Atom, Bootstrap, SASS, Stylus, LESS, SVG, GraphQL, Wiki, TypeScript.
➨ Technologies: Redux, Ajax, VBScript, RestAPI, PWA, Responsive.
➨ WordPress frontend builders: Divi, Elementor, Woocommerce.

03. Dev-Ops

➨ SCM-systems: GIT and GitLab, GitHub, Bitbucket, Subversion, Mercurial.
➨ Containerization: Docker, Kubernetes, Vagrant.
➨ Virtualization: Oracle VirtualBox, QEMU, Hyper-V, NVMe, VMware. CI/CD: Jenkis, Bamboo, Buddy, Nectar, Heroku, Codeship, Travis, Ansible.

04. Servers

➨ Web-servers: Apache, NGINX, LiteSpeed, IIS.
➨ Hosting-panels: ISPmanager, DirectAdmin, CyberPanel, cPanel.
➨ Server monitoring systems: Zabbix, Graffana, Kibana, Splunk.
➨ Log analysis tools: Screaming Frog Log Analyser, Webalizer, GoAccess, AWStats.

05. SaaS/PaaS

➨ Cloud platforms: Google Cloud Platform (GCP), Amazon Web Services (AWS), OVH Cloud, Digital Ocean, Linode, Hetzner Cloud, Oracle Cloud, Azure, IBM Cloud, Alibaba Cloud.

06. CMS/CRM

➨ Content Management Systems (CMS): WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, phpBB, Drupal, DLE, MODx, Bitrix, Odoo, October CMS.
➨ Marketplaces: Horoshop, Shopify, Magento, PrestaShop.
➨ CRM: Amo, Worksection, Zoho, ZenDesk, Intercom, Mixpanel.
➨ Task-trackers: Jira, Trello, Pivotal, Clickup.

07. UI/UX

➨ Adobe products: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Premiere, Adobe AfterEffects.
➨ Other tools: Corel Draw, Figma.
➨ 3D tools: 3Ds Max, Maya, Blender 3D.
➨ Mind maps: Google Draw, XMind, Coggle, MindMeister, Mind domo.
➨ Heatmaps: HotJar, Yandex Heatmap, Microsoft Clarity, Plerdy, CrazyEgg.

07. Web Analytics

➨ Google tools: Google Trends, Google Analytics, Google Tag Mananger, Google Data Studio, Google Ads, Google Search Console, Google PageSpeed Insights.
➨ Yandex tools: Yandex Metrica, Yandex Webmaster, Yandex Direct.
➨ Other tools: Finteza, Hotjar, Crazy Egg, Supermetrics, Clarity.

08. Cybersecurity

➨ DAST/SAST scanners: BurpSuite, OWASP Zap, Rapid7, Acunetix, Sucuri, Netsparker, Detectify.
➨ Penetration Testing tools: Metasploit, CobaltStrike, Pentestlab, SQLmap.
➨ Threat Intelligence tools: FireEye, IntelligenceX, Shodan, Maltego, Spyse, Censys, SpiderFoot, GreyNoise, DNSdumpster, ZoomEye. Network tools: Wireshark, NMAP, Nikto.

09. Operation systems (OS)

➨ Unix-systems: FreeBSD, Linux, Debian, RedHat, Ubuntu, CentOS, Kali Linux, Parrot Linux, Kodachi, OpenSUSE.
➨ Windows-systems: Windows Server, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11.
➨ Mobile OS: Android, Symbian, iOS, Palm.

Наші досягнення

GoodFirms Badge
GoodFirms Badge
GoodFirms Badge

Відгуки про KR.Laboratories

KR. Laboratories IconKR. Laboratories

вулиця Дорогожицька, 15, Київ

5,0 6 reviews

 • Avatar Стас Мамонов ★★★★★ 9 місяців тому
  Хочу залишити відгук та подякувати хлопцям за їх колосальний досвід та титанічну працю. Перенесли всю мою локальну інфраструктуру в хмарне середовище (cloud). А це з десяток серверів. Причому, не усі були технічно та програмно справні. Хлопці все налагодили. Увесь процес не зайняв більше 3-х днів. Зробили все мегаякісно й швидко. Завдяки їм я вложився у стиснуті терміни (що було моєю основною задачею). Побільше б таких спеців! З відповідальністю підійшли до мого проекту. Я працював з різними фрілансерамми та аутсорсерами, а тому наголошую на їх професійності та порядності. Якщо потрібні комп'ютерних справ майстри - звертайтеся до Kr. Laboratories.
 • Avatar Dr Seraficus ★★★★★ 9 місяців тому
  Мав змогу співпрацювати з командою KR. Laboratories в якості мікроелектронщика. Цікаві, молоді та енергійні люди, які з неабияким ентузіазмом і азартом беруться до своїх проектів. Окремо хочу відзначити, їх потужний електронний інформаційно-аналітичний центр, яким досі вражений. Сподіваюсь, такі "таланти" не переманять згодом кудись в Кремнієву долину, а залишаться в Україні і будуть працювати на користь нашої Батьківщини. Що ж, бажаю їм успіхів, найпотужніших проектів, а саме головне - результатів і досконалості у всьому! Хай щастить.
 • Avatar Кирилл Малышкин ★★★★★ 3 тижні тому
  Давно був сайт, тільки ось у пошуковій системі Google практично не був клієнтами. Звернулися за пошуковою оптимізацією та сео-просуванням до компанії. Наскільки знаємо організація входить у топ 100 України, тому певна довіра була, вони її й підтвердили. У стислий термін ми просунулися на високі місця і продовжують це робити. Клієнтська база зростає, переходи збільшуються, наші товари стали частіше купуватися!

Обсудити проєкт

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Отримати комерційну пропозицію
Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!