Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
IT РІШЕНЬ

Digital-студія KR. Laboratories була офіційно акредитована GoodFirms

Digital-студія «KR. Laboratories» пройшла акредитацію та розпочала партнерство з американською B2B платформою «GoodFirms» (Вашінґтон, округ Колумбія, США), яка займається популяризацією IT-компаній у сфері надання послуг з веб-розробки, створення програмного забезпечення та електронної комерції.

Відтепер наша студія офіційно додана та підтверджена в GoodFirms та входить у ТОП-рейтинг провідних постачальників ІТ послуг в Україні.

TOP IT Services Company of Ukraine

GoodFirms про KR. Laboratories

Зареєстрована у 2019 році та базуючись в Україні, KR. Laboratories є digital-студією повного циклу веб-розробки та надання IT-послуг широкого спектру, включаючи створення веб-сайтів, SEO оптимізацію і просування, а також кваліфікований IT-аутсорсинг.

KR. Laboratories обслуговують клієнтів різних галузей, такі як: Наука та освіта, Медицина, Будівництво, Автотранспорт, Промисловість, і B2B.

За останні 10 років, учасники KR. Laboratories комплексно та цілеспрямовано підійшли до процесу надання ІТ-послуг, активно працюючи над собою, здобуваючи необхідний досвід та досягаючи ефективності й успішності. Їм вдалося подолати кар’єрний шлях від любителів до експертів, поєднуючи різний досвід та покращуючи свої soft-навички (skills). Вони також поступово перейшли від обслуговування регіональних до міжнародних проєктів.

Окрім цього, KR. Laboratories має прогресивну команду, яка складається з  різносторонніх, талановитих і творчих особистостей. Це люди, які у своєму житті встигли попрацювати з різними спеціальностями, дисциплінами, професіями. Зокрема, у команді є психологи, спортсмени, дизайнери, історики, музиканти, громадські діячі тощо. Це допомагає тонко виконувати роботу й зумовлює креативний підхід до завдань, що робить членів команди гнучкими до будь-яких складнощів в роботі. Такий підхід об’єднує та надихає колектив, сповнюючи натхненням та оптимізмом, а також дає змогу реалізовувати нестандартні ідеї.

KR. Laboratories складається з професіоналів, котрі ставлять перед собою високі цілі, задачі та ідеали. Націлені на результат, вони надають клієнтам якісні послуги. Команда береться за проєкт із 100% впевненістю у своїх силах, успішно розробляє та впроваджує IT-продукти. На кожному етапі команда консультує своїх клієнтів з певних питань та обирає найкраще рішення для них.

Best IT digital-studio of Ukraine

Як GoodFirms оцінює та досліджує компанії в сфері IT?

GoodFirms – це онлайн-платформа для досліджень та оглядів у сфері IT, яка підтримує peer-to-peer (P2P) зв’язки та популяризацію брендів, а також забезпечує аналіз й опитування на основі бази знань інформаційних технологій, з метою полегшити пошук якісних ІТ-спеціалістів замовниками, клієнтами чи іншими зацікавленими особами.

Понад 60 тис. компаній у сфері ІТ-послуг та програмного забезпечення вже зареєстровані у базі GoodFirms, де вони були акредитовані за особливими методами оцінювання й аналітики, в основу яких покладено три точки зору: Якість, Можливості та Надійність.

GoodFirms проаналізували і оцінили діяльність KR. Laboratories, та виявили, що агенція успішно розвивається серед постачальників послуг в галузі ІТ та послуг цифрового маркетингу. Дослідницька група дійшла висновку, що незабаром компанія стане одним з провідних постачальників послуг веб-розробки у своєму регіоні, і не тільки.

Вищевикладена оцінка базується на завзятості, експертності та можливостях, які KR. Laboratories пропонують своїм клієнтам.

Нижче можна ознайомитися за якими послугами та критеріями GoodFirms провели оцінювання якості digital-студії KR. Laboratories.

IT послуги

IT аутсорсинг – це підтримка та адміністрування в сфері інформаційних технологій із незалежними ІТ-спеціалістами. Команда фахівців надає професійну комп’ютерну допомогу, включаючи клієнтську підтримку (IT Techncial Customers Support), довідкову службу (Help Desk Service) – як для індивідуальних осіб та приватних підприємців, так і малого, а також середнього бізнесу.

Компанія надає широкі послуги з обслуговування комп’ютеризованих систем та засобів автоматизації. Усі роботи виконуються вчасно, з високою якістю та абсолютною гарантією.

Команда забезпечує цілодобову 24/7 підтримку та націлена на довгострокову співпрацю. Таким чином, завдяки такій досвідченій команді, KR.Laboratories стає одним з кращих постачальників ІТ-послуг у своєму регіоні й зокрема в Україні за рейтинговою системою GoodFirms.

Партнерство з Goodfirms

Послуги з веб-розробки

Веб-сайт – це сукупність програмного забезпечення, засобів масової інформації та інформаційних систем, логічно взаємопов’язаних між собою та розроблених на веб-ресурсах, доступних в Інтернеті.

Команда експертів веб-розробників активно мігрує у цифровий світ, щоби знайти клієнтів, покупців, шанувальників та популярність. Digital-студія розробляє клієнтам адаптивні, інформативні, зручні та функціональні сайти, що створюють безліч фантастичних можливостей для просування бізнесу, і не тільки.

Окрім того, веб-розробники можуть створити односторінковий структурований сайт (landig page) у формі стрічки матеріалів, що буде ефективно виконувати конкретну дію, мету чи конверсію.

В KR. Laboratories – це команда досвідчених Full-Stack IT-спеціалістів, котрі намагаються робити усе можливе, щоб принести користь своїм клієнтам, об’єднуючи кращий стек технологій та досвід у предметній області та методології процесів, пов’язаних зі створенням, оптимізацією та адмініструванням сайтів, відповідаючи світовим стандартам.

Усе це виводить надання ІТ послуг в Україні на істотно новий рівень. Завдяки цьому, KR. Laboratories були акредитовані та включені у список IT-компаній, які займаються веб-розробкою та стрімко розвиваються за версією GoodFirms.

Послуги цифрового маркетингу

В KR. Laboratories, експерти з цифрового маркетингу спочатку проводять SEO-аудит для аналізу поточного стану сайту. Ба більше, фахівці digital-студії вивчають кожну його деталь і частинку, створюють технічні завдання, щоб ретельно оптимізувати під усі специфікації та стандарти пошукових систем.

Крім цього, команда також аналізує конкуруючі сайти, щоб визначити та масштабувати точки зростання й створити ефективну стратегію SEO просування. Експерти намагаються надати клієнтам повністю готовий і оптимізований під пошукові системи вебсайт, котрий буде успішно просуватися в Інтернеті, займати високі позиції, досягати цілей та конверсій, а також мати постійних відвідувачів та клієнтів!

Фахівці KR. Laboratories вже давно займаються SEO просуванням та добре знають алгоритми пошукових систем, які дозволяють зробити сайти клієнтів привабливими та гнучкими! Таким чином, надання різноманітних пакетів просування SEO, залежно від цілей та бюджету клієнта, сприяє розвитку і становленню KR. Laboratories як одному з найкращих агентств цифрового маркетингу в Україні за версією GoodFirms.

Find best IT services

Детальніше про GoodFirms:

GoodFirms – це інноваційна компанія з досліджень та оглядів B2B, що базується у Вашингтоні та широко аналізує ІТ-ринок у пошуку кращих веб-агенцій з розробки, надання ІТ-послуг та цифрового маркетингу серед технологічних фірм, котрі пропонують послуги своїм клієнтам. GoodFirms класифікує компанії за їх послугами й можливостями, підвищує їхню репутацію в Інтернеті та допомагає шукачам цифрових рішень та послуг обрати кращого digital-партнера, який відповідає їх бізнес-інтересам, критеріям та потребам.

Про автора

Anna StarkАнна Старк – співробітник дослідницького центру GoodFirms, заповнює розрив між шукачами та постачальниками послуг. Поточна роль Анни включає оцінку компаній, їх ключових атрибутів, імідж та інформаційну подачу. Вона твердо вірить у магію слова. Вона завжди шукає нові рішення, стратегії та ідеї, які компанії із задоволенням сприймають, і висвітлює виключно кращих, щоби зробити їхні досягнення та ідентичність яскравішими у Всесвітній павутині з допомогою GoodFirms.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Отримати комерційну пропозицію
Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!