Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
UK EN

Безпека web-серверів та хмарних технологій

Безпека веб-серверів

Zero Trust Архітектура

< Zero Trust Архітектура – це архітектура нульової довіри, яка діє на всіх рівнях OSI-моделі, коли усе має піддаватися сумніву і ретельній перевірці. Завдяки цьому підходу, KR.Laboratories гарантує клієнтам надійний багатошаровий захист серверів, додатків, хмарних платформ і середовищ та інших технологій на найвищому рівні. Ми виробили зрілу та гнучку систему комплексного відстеження і моніторингу кіберзагроз (Cyber Threat Intelligence). Наша методика кіберзахисту за короткий час приводить будь-яку вразливу систему у повний порядок, знижує кількість атак та попереджує витоки даних. >

 • Захист на рівні HTTP (L7)

  Захист електронних систем, ресурсів, додатків. Встановлення SSL-сертифікатів, впровадження HTTPS-з'єднання, та заголовків безпеки (HSTS, CSP, X-Frame-Options etc.), налаштування TLS 1.2.-1.3, фільтрація вхідних запитів та зовнішніх з'єднань, безпека cookie і захист від XSS та DDOS-атак, енумерації, SQLi/PHP-ін'єкцій. Інтеграція Captcha та 2FA. Захист від фішингу і спаму, налаштування підписів: SPF, DMARC, DKIM.

 • Захист на рівні TCP/IP (L3-L5)

  Захист мережевого периметра, підключення CloudFalre, безпека DNS-зони, активація DNSSEC, захист мережевих портів TCP/UDP та IP-адреси сервера, захист від SSRF/RCE/Brute-Force/DDOS-атак, конфігурація безпеки SSH/SQL/PHP. Захист ядра і файлової системи від LFI/RFI, Shell, Rootkit, Exploit, Trojan, DirectoryListing, Security Miscconfiguration. Налаштування технології SELinux.

 • Захист на рівні Firewall (NGFW/IPS/IDS)

  Встановлення і конфігурація багатошарового міжмережевого екрану-файєрволу Web Apllication Firewall (WAF): CSF, USW, ClamaV, Fail2Ban, IPtables. Налаштування правил безпеки. Інтеграція MISP-платформи, IPS/IDS-пристроїв. Відстеження та блокування ботів, токсичних IP-адрес та User-Agent (4G/5G захист).

 • Моніторинг і реагування 365/24/7

  Інтеграція централізованого моніторингу серверної інфраструктури на базі: Zabbix, Splunk, Graffana, Kibana та інших. Журналювання і аналіз log-файлів. Реагування на кіберінциденти з допомогою SOC/SIEM-систем. Аналіз трафіку і навантажень на сервер. Фіксація будь-яких змін в системних файлах і резервне копіювання з допомогою планувальниа Crontab. Робота з Incident Response Teams.

 • Захист на рівні API/CI-CD

  Безпека і захист API-інтерфейсів, веб-сокетів, модулів, мікросервісів REST API/JSON, SOAP, GraphQL, gRPC. Пошук вразливостей і відстеження помилок, тестування API, шифрування даних. Безпека хмари та CI/CD інтеграцій (Kubernetes, Jenkis). Покращення API-архітектури.

 • White/black/grey box-тестування (PENTEST)

  Моделювання загроз, стрес-тести, тестування безпеки усіх технічних вузлів, інтерфейсів, субдоменів, Backend і Fronted частин різними методами: білого, сірого, чорного ящика. Read Team, APT-атаки. Сканування на вразливості і проведення аудиту безпеки ІТ-інфраструктури.

Наші партнери та інструменти

Як ми працюємо?

1

Отримуємо та опрацьовуємо заявку

Ви залишаєте заявку на нашому сайті. Менеджер телефонує або надсилає вам бриф-опитувальник до заповнення.

2

Формуємо комерційну пропозицію

На основі наданої вами інформації, ми формуємо індивідуальну комерційну пропозицію під ваш проєкт, що міститиме покроковий план робіт, терміни виконання та їх вартість.

3

Укладаємо договір

Після того як КП погоджено, укладаємо договір, у якому обома сторонами прописуються усі деталі, нюанси, умови виконання проєкту, а також офіційний дозвіл власника ресурсу на проведення пентесту. 

4

Складаємо технічне завдання

Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту - офіцери кібербезпеки складають детальне технічне завдання (ТЗ) та віддають його на реалізацію пентестерам.

5

Реалізуємо проєкт

Команда фахівців приймає в роботу проєкт і працює згідно погодженого дедлайну. Вся робота відстежується у таск-трекерах. Клієнт може вносити корективи чи зауваження, якщо це передбачено договором.

6

Здаємо проєкт

Після того як проєкт завершено, ми складаємо документ-протокол та передаємо його клієнту у вигляді звіту. У ньому будуть описані всі подробиці та деталі тестування на проникнення.

Замовити захист IT-інфраструктури

< Зберігайте свої дані та інформацію в безпеці. Захищені від крадіжки, захищені від втрати, захищені від зловживань, захищені від сторонніх очей. >

Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!