Close
KR. LABORATORIES
Digital-лабораторія IT технологій
 UK EN

Захист серверів та хмарних технологій

Безпека веб-серверів

Комплексний захист IT інфраструктури

Ми пропонуємо повний набір рішень з кіберзахисту серверів, хмарних рішень і додатків. Захищаємо такі платформи як Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform (GCP), Hetzner Cloud, OVH Cloud, ORACLE Cloud, Linode, Digital Ocean, Microsoft Azure, Microsoft Office 365 та багато інших. Наші послуги побудовані на принципах “Zero Trust Architecture” – це архітектура нульової довіри, яка діє на всіх рівнях OSI-моделі. Згідно неї, усе має піддаватися сумніву і ретельній перевірці. Завдяки цьому підходу, KR.Laboratories гарантує клієнтам всебічний багатошаровий і ешелонований захист серверів, додатків, хмарних платформ і технологій на високому рівні. Ми виробили зрілу та гнучку систему комплексного відстеження і моніторингу кіберзагроз (Cyber Threat Intelligence). Нижче можете ознайомитися з переліком наших послуг.

Аудит безпеки серверів

Аудит безпеки VPS/VDS/CLOUD серверів на відповідність міжнародним вимогам та стандартам: OWASP, NIST, GDPR, HIPAA, PCI-DSS, ISO/IEC та іншим. Сканування на вразливості різного типу: SAST, DAST, IAST. Ідентифікація і фахова оцінка ризиків безпеки згідно CVSS/CVE/CWE/MITRE. Підготовка звітів, висновків і рекомендацій. Написання технічних завдань для усунення помилок, багів, вразливостей.

Тестування на проникнення серверів

Тестування "чорного", "білого", "сірого" ящиків (Black/White/Grey Box Pentest). Моделювання кіберзагроз (Threat Modelling). Симуляція хакерських атак різного типу: PHP/SQLi, CSRF/SSRF, CRLF, XSS, MITM, BruteForce. Експлуатація і пост-експлуатація вразливостей. Проведення ручних (manual pentest) і автоматизованих пентестів з допомогою Cobalt Strike. Пентест у форматах Red Team/Social Engineering. Проведення Stress Test.

Захист мережевого периметру

Захист приватних, корпоративних, локальних, публічних комп'ютерних мереж (Ethernet/LAN/WAN). Інтеграція WAF/NGFW, IPS/IDS від виробників CISCO, ESET, CheckPoint, PaloAlto, FireEye. Встановлення фаєрволів, брандмауерів, міжмережевих екранів: CloudFlare, CSF, UFW, IPTables, ClamAv, File2ban, Snort, SpamAssasin, Apache modSecurity, Imunify360. Безпека DNS з CloudFlare WARP, Cisco Umbrella, AdGuard DNS, Pi-hole.

Обслуговування серверів

Конфігурація, оцінка, діагностика VPS/VDS серверів на базі ОС Linux: Ubuntu, Debian, Fedora, CentOS, Alma Linux, Rocky Linux. Тюнинг і харденинг DNS/SSH/SQL/FTP/RDP служб. Захист мережевих TCP/UDP портів, протоколів, інтерфейсів. Встановлення SSL-сертифікатів і налагодження TLS. Конфігурація безпеки хостинг-панелей: cPanel, CyberPanel, DirectAdmin, Plesk, VestaCP, Hestia, LiteSpeed/OpenLiteSpeed, ISPmanager. Зміцнення веб-серверів: Apache, NGINX, LiteSpeed, IIS.

Моніторинг серверів

Розгортання SIEM, SOC, DLP систем для цілодобового всебічного моніторингу серверної ІТ-інфраструктури. Моніторинг доступності серверів (Uptime/Hearbeat). Встановлення систем централізованого моніторингу: Zabbix, Kibana, Graffana, Splunk. Аналіз інтернет-пакетів з допомогою Wireshark/tcpdump. Блокування спаму і ботів. Моніторинг змін файлів і конфігурацій систем. Аналіз системних логів, журналів, подій.

Резервне копіювання і відновлення

Регулярний бекап даних на серверів/хмарі/сайті/операційній систем/мобільних пристроїв. Створення дампів баз даних. Надійне зберігання та відновлення втрачених даних. Застосування програмних та апаратних засобів. Створення копій за розкладом/графіком. Інтеграція систем контролю версій (GIT/SVN).

Шифрування І ЗАХИСТ даних

Запровадження стандартів і рішень шифруванн для ІТ-систем: AES, RSA, SHA, E2EE, PFS та інші. Хешування даних MD5, BASE64. Встановлення SSL-сертифікатів та використання безпечних протоколів передачі даних: HTTPS/SSH/SMTPS. Шифрування жорстких дисків, системних накопичувачів. Встановлення програмних засобів та рішень для захисту даних: True/Vera Crypt, Bitlocker, LUKS, FDE. Розгортання Data Loss Prevention (DLP) систем.

Управління доступом

Контроль доступу до інформаційних та хмарних систем. Ідентифікація, облік, ізоляція користувачів. Інтеграція багатофакторної (2FA/OTP/Yubikey) та біометричної авторизації. Підготовка політик безпеки та правил для персоналу. Запровадження рольового і привілегійованого доступу (RBAC, MAC, DAC), керування дозволами. Обмеження несанкціонованого доступу та захист від взлому акаунтів, персональних кабінетів, облікових записів.

Захист віртуальних машин

Захист віртуальних середовищ ORACLE VirtualBox, Microsoft HYPER-V, VMware, Docker, Kubernetes. Безпека гіпервізорів XEN, KVM, OpenVZ, ESXi на базі модулів і агентів. Ізоляція віртуальних машин. Захист від експлойтів, троянів, хробаків, бекдорів та іншого шкідливого ПЗ. Інтеграція антивірусних систем Virtualization Security: ESET, VEEAM, IBM, TrendMicro, Cisco та ін. Контроль доступу та цілісності файлової системи, безпека мережевих з'єднань.

Захист поштових ерверів

Безпека і захист поштових MAIL-серверів на базі Postfix/Dovecot від спаму, фішингових атак, зламу. Налаштування DNS-записів безпеки: SPF, DMARC, DKIM. Встановлення модулів безпеки SpamAssasin/Snort/IP Tables. Налаштування шифрування електронної пошти PGP-ключами. Захист протоколів SMTP, IMAP, POP3. Встановлення та конфігурація поштових клієнтів: Roundbube, Rainloop, Zimbra, Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook, Google GMAIl.

Розгортання VPN та проксі-серверів

Розгортання VPN і Proxy-серверів, інтеграція сервісів й додатків для утворення віртуальних приватних мереж за протоколами: IPsec, Wireguard, IKEv2, OpenVPN. Вибір кращих рішень та встановлення додатків VPN для різних пристроїв, браузерів, операційних систем. Налаштування високошвидкісних VPN та SOCKS5 з'єднань.

Захист баз даних

Аудит та захист баз даних: SQL/MySQL/MariaDB/PostgreSQL/MongoDB. Конфігурація безпеки, виявлення помилок, кодування, тестування навантаження, шифрування, розмежування і контроль доступу до бази даних. Розгортання СУБД та інтеграція антивірусних рішень. Оцінка та усунення вразливостей. Захист від SQL-ін'єкцій і несанкціонованого віддаленого доступу. Оновлення і резервне копіювання баз даних. Зміна стандартного префіксу БД.

Захист кінцевих точок (EDR)

Захист персональних, робочих комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, гаджетів. Антивірусний, антифішинговий, антифрод-захист. Виявлення, запобігання, стримування атак/загроз/вразливостей. Відстеження та блокування шкідливих системних процесів та мережевих з'єднань. Інтеграція Cisco, Fortinet, CheckPoint, Symantec, CrowdStrike, PaloAlto EDR-систем. Віддалене адміністрування і оновлення робочих точок.

Захист АСУ-ТП/SCADA систем

Централізований моніторинг і захист автоматизованих систем управління, промислових робочих станцій, об'єктів критичної інфраструктури. Моніторинг подій, реагування на інциденти, запобігання атакам. Збір системних журналів і візуалізація статистичної інформації. Виявлення відхилень, аномалій в реальному часі. Системи ідентифікації та диспетчеризації. Захист периметра мережі.

Захист мобільних та IoT пристроїв

Захист інтернету речей (IoT) та мобільних пристроїв: IP-камер, смартфонів, радіотелефонії, Wi-Fi-систем. Шифрування даних WPA2/WPA3-PSK і захист точок доступу. Конфігурація і оновлення програмного забезпечення. Встановлення брандмауерів і антивірусів. Контроль доступу, аналіз трафіку, дистанційне керування розумними пристроями.

🚀 Ми запустили окрему послугу захисту від DDOS-атак

Наші інструменти

Як ми працюємо?

1 крок

Отримуємо заявку

Ви залишаєте заявку на нашому сайті і ми опрацьовуємо її. Наш менеджер вийде на зв’язок для проведення брифу та уточнення усіх запитань. Також він надасть безкоштовну консультацію.

2 крок

Формуємо КП

На основі брифу, ми формуємо комерційну пропозицію під ваш проєкт та бюджет. КП міститиме опис проєкту, покроковий план роботи, терміни виконання та вартість.

3 крок

Укладаємо договір

Після того як КП погоджено, ми укладаємо з вами NDA-договір, у якому обома сторонами прописуються усі умови виконання проєкту, а також відповідальність та будь-які інші деталі співпраці.

4 крок

Складаємо ТЗ

Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту – наші менеджери складають технічне завдання, згідно поставлених цілей і вимог. Далі віддаємо його відповідним фахівцям з кібербезпеки у роботу.

5 крок

Реалізуємо проєкт

Наша команда фахівців приймає в роботу проєкт і працює згідно поставлених термінів виконання (дедлайнів). Ви маєте змогу відстежувати виконання та ставити запитання спеціалістам.

6 крок

Здаємо проєкт

Після того як усі задачі по проєкту успішно виконано, і він пройшов етап перевірки та оцінки, ми звітуємо про пророблену роботу. В залежності від обраної послуги, надається той чи інший формат звіту.

Замовити захист IT-інфраструктури

Оформити заявку
Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!