Інформаційна безпека
- Аудит ІБ та оцінка ризиків безпеки
- Технічний захист інформації (ТЗІ)
- Попередження витоків даних
- Проєктування і налагодження СУІБ та КСЗІ
- Моніторинг та захист інформаційних систем
- OSINT & Threat Intelligence

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА (Information Security) – це галузь інформатики, яка вивчає, здійснює та забезпечує безперервний захист інформації у телекомунікаційних мережах і віртуальних середовищах. ІБ включає цілий комплекс практик, засад та методик з управління і оцінки ризиками.
Інформаційна безпека базується на 3-х принципах:
Ці принципи складають так звану тріаду інформаційної безпеки (CIA). Фахівці KR. Laboratories активно застосовують їх для різноманітних задач, наприклад:
Безпека інформації – це перша цеглина, яка має закладатися в основу будь-якого бізнесу, проєкту, механізму, організації чи ресурсу.
На сьогодні, за нашою статистикою, основними каналами компрометації даних у кіберпросторі є наступні середовища:
Ми охоплюємо усі вищеперелічені цифрові активи і докладаємо усіх зусиль, щоб забезпечити їх надійний та стабільний захист. Нижче можете ознайомитись з повним переліком наших послуг у галузі інформаційної безпеки.
Аудит інформаційної, програмної і апаратно-технічної безпеки по стандартам ISO/IEC 27001, ISO 9001, GDPR, HIPAA, PCI-DSS, COBIT, ITIL, OWASP, NIST, ДСТУ, ГОСТ та інших. Інвентаризація, сканування, тестування, виявлення та оцінка ризиків, вразливостей безпеки. Підготовка звіту. Налаштування карти ризиків та їх класифікація по базам CWE/MITRE.
Побудова комплексних систем захисту інформації (КСЗІ). Комп'ютерне шифрування і хешування даних: RSA, AES, SHA, WPA-2K, MD5, OTR, OMEMO, PGP. Розробка політик безпеки і документацій. Налагодження криптографічних систем TrueCrypt/VeraCrypt/BitLocker. Налаштування захищених з'єднань: TLS/SSL/HTTPS та ін. Створення зашифрованих каналів зв'язку, VPN/IPsec/WireGuard/SOCKS5 мереж.
Проектування систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) за стандартами ISO/IEC та ін. Обробка ризиків безпеки і реагування на інциденти. Запровадження SIEM-системи збору і кореляції подій (Security Information and Events Manager). Відстеження змін у файловій системі. Аналіз системних журналів (log-файлів). Побудова і розгортання власних SOC/CERT центрів.
Захист мережевого периметра, інформаційних систем та електронних ресурсів від шкідливого ПЗ, руткітів, експлойтів, бекдорів, троянів, вірусів. Попередження спаму, фішингових, бот-нет і брут-форс атак, DDOS, MITM і APT-атак. на інформаційні системи, електронні ресурси, корпоративні мережі. Запровадження DLP-системи запобігання витоків інформації (Data Loss Prevention), IPS/IDS-систем запобігання вторгненням, NGFW-файєрволів (Next Generation Firewall), SIEM-систем моніторингу та реагування на події безпеки (Security Incident and Event Management).
Дослідження у галузі інформаційної безпеки та розвідка з відкритих джерел (OSINT Investigations). Digital-розслідування. Виявлення та попередження витоків даних (Data Leaks/Breaches), ризиків інформаційної безпеки (Threat Intelligence). Парсинг, обробка і аналіз даних різного формату (Big Data). Перевірка контр-агентів, ділових зв'язків і партнерів, кандидатів (профайлінг). Моніторинг ЗМІ і інтернету, захист репутації бренду. Відстеження ботоферм, APT-груп, PBN-сіток, фішингових сайтів і scamm-доменів, darknet ресурсів. Кокурентна, бізнес-розвідка (Business Intelligence), аналіз ринків та ніш.
Захист користувацьких метаданих, персональних даних, авторської, службової, конфіденційної інформації. Захист персональних блогів, сайтів, кабінетів від зламу. Встановлення і налаштування антивірусних систем та сканерів на персональних комп'ютерах. Інтеграція Anti-Malware, Ant-Spam, Anti-Fraud рішень. Захист від вірусів, фішингу, смішингу, вішингу. Блокування підозрілих IP/MAС-адрес, фішингових ресурсів, формування блеклістів. Відновлення втрачених, заблокованих, зламаних акаунтів. Тренування з цифрової грамотності по стандартам GDPR, PCI-DSS, NIST. Захист платіжних операцій, підтримка у диспутах.
Запровадження безпечної привілегійованої, розмежованої системи управління доступом (RBAC/MAC/DAC/PAM). Запровадження двофакторної або мультифакторної авторизації (2FA/MFA), токенів доступу, телеметрії і біометрії (Finger/FaceID). Безпечна аутентифікація і верифікація користувачів, налагодження шифрування, хешування даних. Запровадження цифрових підписів, електронних і апаратних ключів безпеки. Резервне копіювання і відновлення. Навчання та тренінг персоналу для компаній, організацій, установ.
Поради і консультації експертів, спеціалістів, інженерів та аналітиків з інформаційної безпеки. Побудова стратегії безпеки для компаній, підприємств, фізичних і юридичних осіб. Послуги персонального радника-тренера з інформаційної безпеки. Підбір індивідуальних рішень з ІТ-безпеки. Створення персональних інструкцій з операційної безпеки, допомога у налаштуванні месенджерів, браузерів, акаунтів в соцмережах, мобільних пристроїв, операційних систем. Налаштування систем розумного дому SmartHouse.
Ви залишаєте заявку на нашому сайті або через будь-який інший канал електронного зв'язку. Наш спеціаліст вийде на зв'язок для уточнення деталей та формування цілей проєкту. Ви отримаєте безкоштовну консультацію по всім питанням, які стосуються наших послуг.
Маючи достатні відомості про ваш бізнес або проєкт, ми готуємо індивідуальну пропозицію - дорожню карту, яка буде містити опис рішень, покроковий план роботи, терміни виконання та вартість.
Підписуємо договір у якому чітко по пунктам прописана відповідальність за дотримання виконання проєкту, умови співроаці, зокрема комерційна таємниця.
Складаємо ТЗ і віддаємо спеціалістам в роботу. Проводимо аудит, дослідження та інший пул робіт, в залежності від надаваної послуги. По завершенню, складаємо звіт з результатами нашої роботи.
Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!
Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!