Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
 • Створення WEB-сайтів

  Створення сайтів під ключ будь-якого
  типу та рівня складності

  SEO оптимізація і просування

  Оптимізація і просування веб-сайтів
  й додатків у пошукових системах

  Кібербезпека

  Кіберзахист, пентест, аудит, безпека
  IT систем, додатків, цифрових пристроїв

  IT аутсорсинг

  Експлуатація і обслуговування IT-систем,
  технічна підтримка 24/7

  Веб хостинг

  VPS/VDS хостинг для веб-сайтів,
  оптимізований під швидкодію та безпеку

  IT Академія

  Онлайн-курси, консультації, послуги репетитора,
  навчання IT-технологіям за різними напрямами

UK EN

Інформаційна безпека

Intelligence Security

Інформаційна безпека під ключ

< Повний набір послуг з інформаційної безпеки >

Аудит ІБ

Аудит інформаційної, програмної і апаратно-технічної безпеки по стандартам ISO/IEC 27001, ISO 9001, GDPR, HIPAA, PCI-DSS, COBIT, ITIL, OWASP, NIST, ДСТУ, ГОСТ та інших. Інвентаризація. Сканування, тестування, виявлення та оцінка ризиків, вразливостей безпеки. Налаштування карти ризиків та їх класифікація по базам CWE/MITRE.

Проектування і створення КСЗІ

Побудова комплексних систем захисту інформації (КСЗІ). Комп'ютерне шифрування і хешування даних: RSA, AES, SHA, WPA-2K, MD5, OTR, OMEMO, PGP. Розробка політик безпеки і документацій. Налагодження криптографічних систем TrueCrypt/VeraCrypt/BitLocker. Налаштування захищених з'єднань: TLS/SSL/HTTPS та ін. Створення зашифрованих каналів зв'язку, VPN/IPsec/WireGuard/SOCKS5 мереж.

Проектування та створення СУІБ

Проектування систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) за стандартами ISO/IEC та ін. Обробка ризиків безпеки і реагування на інциденти. Запровадження SIEM-системи збору і кореляції подій (Security Information and Events Manager). Відстеження змін у файловій системі. Аналіз системних журналів (log-файлів). Побудова і розгортання власних SOC/CERT центрів.

Захист мереж та IT систем

Захист мережевого периметра, інформаційних систем та електронних ресурсів від шкідливого ПЗ, руткітів, експлойтів, бекдорів, троянів, вірусів. Попередження спаму, фішингових, бот-нет і брут-форс атак, DDOS, MITM і APT-атак. на інформаційні системи, електронні ресурси, корпоративні мережі. Запровадження DLP-системи запобігання витоків інформації (Data Leak Prevention), IPS/IDS-систем, NGFW-файєрволів (Next Generation Firewall).

OSINT-дослідження

Дослідження у галузі інформаційної безпеки та розвідка з відкритих джерел (OSINT Investigations). Виявлення та попередження витоків даних (Data Leaks/Breaches), ризиків інформаційної безпеки (Threat Intelligence).Парсинг, обробка і аналіз даних різного формату (Big Data). Перевірка контр-агентів, ділових зв'язків і партнерів, кандидатів (профайлінг). Моніторинг ЗМІ і інтернету, захист репутації бренду. Відстеження ботоферм, PBN-сіток фішингових доменів, дарк-нет форумів.

Захист інтернет-користувачів

Захист користувацьких даних 24/7, персональних сторінок, блогів, сайтів, попередження зламу акаунтів і персональних кабінетів, встановлення і налаштування антивірусних систем. Захист від фішингу, смішингу, вішингу. Блокування підозрілих IP/MAС-адрес, телефонних номерів. Керування чорними і білими списками. Тренування цифрової безпеки по стандартам GDPR, PCI-DSS, NIST. Налаштування систем SmartHouse.

Контроль і управління доступом

Запровадження безпечної привілегійованої, розмежованої системи управління доступом (RBAC/MAC/DAC/PAM). Запровадження двофакторної або мультифакторної авторизації (2FA/MFA), токенів, телеметрії, біометрії FaceID. Безпечна аутентифікація і верифікація користувачів. Запровадження цифрових підписів, електронних і апаратних ключів безпеки. Резервне копіювання. Навчання та тренінг персоналу.

Консалтинг ІБ

Поради і консультації експертів, спеціалістів, інженерів, аналітиків з інформаційної, кібернетичної безпеки. Бізнес-аналітика, вивчення конкурентів, аналіз ніші. Побудова стратегії розвитку безпеки для компаній, підприємств, фізичних і юридичних осіб. Послуги персонального радника-тренера з інформаційної безпеки. Підбір рішень з ІТ-безпеки.

Особливості і переваги

Наші інструменти та партнери

Як ми працюємо?

1

Отримуємо та опрацьовуємо заявку

Ви залишаєте заявку на нашому сайті. Менеджер телефонує або надсилає вам бриф-опитувальник до заповнення.

2

Формуємо комерційну пропозицію

На основі наданої вами інформації, ми формуємо індивідуальну комерційну пропозицію під ваш проєкт, що міститиме покроковий план робіт, терміни виконання та їх вартість.

3

Укладаємо договір

Після того як КП погоджено, укладаємо договір, у якому обома сторонами прописуються усі деталі, нюанси, умови виконання проєкту, а також офіційний дозвіл власника ресурсу на проведення пентесту. 

4

Складаємо технічне завдання

Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту - офіцери кібербезпеки складають детальне технічне завдання (ТЗ) та віддають його на реалізацію пентестерам.

5

Реалізуємо проєкт

Команда фахівців приймає в роботу проєкт і працює згідно погодженого дедлайну. Вся робота відстежується у таск-трекерах. Клієнт може вносити корективи чи зауваження, якщо це передбачено договором.

6

Здаємо проєкт

Після того як проєкт завершено, ми складаємо документ-протокол та передаємо його клієнту у вигляді звіту. У ньому будуть описані всі подробиці та деталі тестування на проникнення.

Що таке інформаційна безпека?

Інформаційна безпека в Україні

Безпека інформації – це перша цеглина, яка має закладатися в основу будь-якого бізнесу, проєкту, механізму, організації чи ресурсу.

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА (англ. Information Security) – це галузь інформатики, яка вивчає, здійснює та забезпечує безперервний захист інформації у телекомунікаційних мережах і середовищах. ІБ включає цілий комплекс практик і методик з управління та оцінки ризиків безпеки. Інформаційна безпека захищає дані від будь-якої неавторизованої дії та доступу: розкриття, видалення, перехоплення, викривлення, порушення, пошкодження, модифікації, перезапису і т.д.

Інформаційна безпека базується на таких принципах:

 1. Конфіденційність – це захист інформації від розголошення і неавторизованого доступу, приватність даних. Базується на правилах обмеженого доступу.
 2. Цілісність – це забезпечення повноти, достовірності і правдивості, чіткості інформації. Вона захищає від викривлення та будь-яких методів несанкціонованої обробки.
 3. Доступність – це безперешкодний доступ до інформації, відповідно до правил і політик інформаційної безпеки. Користувач має миттєво отримувати доступ до інформації, яка йому по праву належить або відкрита тільки йому.

Спеціалісти з інформаційної безпеки (англ. Information Security Officers) курують відділами/підрозділами ІТ-безпеки, розробляють політики безпеки, системи захисту і управління ІБ, займаються пошуком вразливостей та їх усуненням. Активно запроваджують захист персональних даних у всіх сферах життя. Інформують та навчають користувачів. Впорядковують нормативно-правову базу. Проводять регулярні ІТ-дослідження та Аудити безпеки –  інформаційних, телекомунікаційних, мережевих, корпоративних систем. Перевіряють їх на стійкість і відповідність вимогам та стандартам.

Офіцери інформаційної безпеки в Україні

Безпека і захист інформаційного простору, а також усіх громадян в ньому – гарантія сильної і міцної держави. Офіцери інформаційної безпеки України стоять на сторожі інтернету.

Основна задача галузі інформаційної безпеки – це захистити інформацію від будь-якого ворога, несанкціонованого перехоплення та втручання. Виявляти, оцінювати і запобігати різноманітним ризикам безпеки й витокам конфіденційної, приватної інформації. Унеможливити маніпуляцію персональними даними. Сприяти дотриманню стандартів інформаційної безпеки, вивчати та популяризувати світові методології і практики. Регулювати правові засади інформаційної безпеки. Захищати інформаційні простори і кордони України.

Основні шляхи компрометації даних у віртуальному середовищі:

 • Цифрові пристрої – ваші мобільні девайси, ноутбки, аджети, кишенькові комп’ютери, планшети і смартфони, які завжди з вами поряд і ви берете їх з собою. Насправді вони можуть бути першою точкою збору та компрометації ваших персональних і метаданих. Розробники пристроїв не приховують, що можуть анонімно збирати і передавати інформацію, яка належить користувачу, третім особам. Також вони можуть таємно модифікувати налаштування пристроїв, порушуючи таким чином його безпеку і цілісність. Запобігти цьому допоможуть правила інформаційної гігієни, а також суворе дотримання стандартів безпеки, перевірка і аудит пристроїв на витік даних, застосування технологій шифрування (TLS/SSL/VPN/PGP та ін.).
 • Соціальні мережі – це ще одна слабка ланка, що приводить до компрометації користувацьких даних, конфіденційної і приватної інформації. Соцмережі тотально збирають  аналітику про своїх користувачів, взамін надаючи безпкоштовний сервіс. При цьому, будь-яка інформація, яка публікується на майданчику по суті належить провайдеру, тобто власникам соцмережі. Це спричиняє різноманітні випадки і ризики безпеки, коли важко довести авторство інформації або відновити її, якщо вона була знищена. Ба більше, провайдери соцмереж працюють на базі штучного інтелекту і можуть заблокувати будь-яку реальну особу без поважних причин, якщо якимсь чином поведінка або слова користувачів порушить усталену логіку. Такого роду взаємовідносини не надто зрозумілі середньостатичним користувачам, які сприймають соцмережі як простір волі і вседозволеності, анонімності та приватності. Це оманливе відчуття рано чи пізно приводить до того, що користувач може стати жертвою шахраїв, що професійно працюють у соцмережах, досконало знають їх правила, переваги і недоліки, а тому з легкістю адаптуються до них. Основне правило – не надавати будь-які конфіденційні дані соцмережі.
 • Операційні системи – ними користуються щодня, вони встановлені на тисячі пристроїв та збирають про користувача все – починаючи від року народження до дівочого прізвища матері. У той же час, популярні операційні системи запевняють користувачів, що гарантують безпеку. Однак, по факту ніхто не знає, як і де зберігаєть інформація про користувачів та їх комп’ютери. Проблема легко вирішується комплексним налаштування безпеки операційних систем, встановленням мережевих екранів та просунутих антивірусних, моніторингових систем, фільтрації вхідного і вихідного трафіку, використання надійних DNS і VPN.
Інформаційна безпека в Україні

Фішери, майнери, кракери, кардери, аніматори та інші типи розвинутого інтернет-шахрайства становлять найбільшу небезпеку для українців. Вони щодня прочісують інтернет й полюють на малообізнаних користувачів. Не ставайте їх жертвами!

 • Інтернет-месенджери – є на сьогодні найпопулярнішими додатками, які використовуються мільйонами на комп’ютерах і мобільних пристроях. Користувач, реєструючись у месенджері, не задумується, що надає свій персональний мобільний номер, який може бути точкою зламу і компрометації. Згідно європейського стандарту безпеки GDPR, мобільний номер телефону є вашими персональними даними, які не можна розголошувати. Адже маючи ваш мобільний номер, зловмисник запросто знайде і ідентифікує вас, більше того перевипустить SIM-картку, а далі по ланцюжку отримає доступ до всього, що використовує ваш номер телефону. Основне правило – не надавати месенджерам ніяких персональних даних, використовувати окремо куплену та зареєстровану на ваш паспорт SIM-картку для месенджера.
 • Комп’ютерні програми і мобільні додатки – ще одне джерело збору і витоку вашої інформації. Щодня трапляється сотні випадків, коли через додатки і програми, завантажені з ненадійних джерел, або свідомо з тіньових торент-трекерів, на пристрої користувачів потрапляють комп’ютерні віруси, руткіти, бекдори, трекери, експлойти і трояни, які проводять тотальне стеження за вами, суттєво сповільнюють систему, використовуючи її ресурси, виконують від вашого імені шкідливі дії, а можуть й просто знищити важливу інформацію та пошкодити пристрій. Рекомендується використовувати тільки ліцензійне програмне забезпечення (Software) та додатки (Apps/Extensions), які пройшли валідацію і є сертифікованими.
 • Веб-сайти, електронні ресурси, форуми, сервіси, мережі – можуть також стати вразливим середовищем, де дані користувача будуть перехоплені або знищені. Не переходьте на сайти, які досі не мають захищеного HTTPS-з’єднання. Не користуйтекся сумнівними сервісами. Не вводьте свої персональні дані у форми і текстові поля на сайтих, які ви не знаєте. Перед використанням того чи іншого сайту, форуму, онлайн-сервісу, читайте “Правила користування” та “Договір користувача/Оферту”. Більшість фішингових ресурсів, створених з метою перехвату персональних даних, розраховані на неуважність користувачів. Бувають також випадки, коли навіть самі власники сайтів не здогадуються, що їх електронні ресурси зламано і використовуються у злочинних цілях.
IT Security

Якісні та надійні IT Security від KR. Laboratories завжди прийдуть на поміч і усунуть будь-які ризики. Ми за безпечний і вільний інтернет!

 • Електронна пошта – один з найпопулярніших способів компрометації персональних даних і доставки шкідливого програмного забезпечення, скриптів і вірусів на комп’ютер користувача. Інтернет-шахраї “тоннами” виготовляють та доставляють електронні листи з фішинговими посиланнями, перехід по яким означає одне – відправку персональних даних (cookie, сеансів, токенів) зловмиснику. Необхідно надійно фільтрувати електронну пошту, очищати папку СПАМ від підозрілих адресатів і блокувати їх. Уважно читайте вихідні заголовки email-повідомлення (headers). Рекомендуємо використовувати тільки надійні сервіси електронної пошти, які гарантують своїм користувачам безпеку не на словах, а на ділі. Для бізнесу найкращим варіантом стане або комерційний сервіс, або власний поштовий сервер з експертними налаштуваннями поштової скриньки.
 • Веб-браузери – через які ви заходите в інтернет теж можуть приховувати чимало ваших даних і бути точкою зламу. Зокрема, зверніть увагу на розширення, які встановлюєте у браузері. Не усі вони є безпечними і мають піддаватися ретельній перевірці. Регулярно оновлюйте свої інтернет-браузери та використовуйте тільки надійні, які завоювали схвальні відгуки безпеки.
 • Файли – будь-які з них, завантажені з флешки чи інтернету, текстові документи чи зображення – можуть містити вшитий зсередини шкідливий код. Кращим способом боротьби є встановлення якісного антивіруса, який автоматично перевірятиме будь-які ваші ресурси по базам даних на шкідливість.

***

Фахівці KR. Laboratories з 2000-х років цікавляться і практикують інформаційну безпеку. Тому вже маємо необхідний досвід і навички для виконання професійних задач – можемо усунути будь-які з вищеперелічених недоліків. Наші спеціалісти вибудували багатогранну структуру інформаційної безпеки й кіберзахисту, яка успішно функціонує й захищає нас. Також ми виробили звичку повсякчас дотримуватися правила нульової довіри (Zero Trust Architecture) у всьому, і це приносить плоди. У своїй роботі використовуємо численні напрацювання, інструменти і системи прогнозування, користуємося аналітикою з різних джерел. Ми повністю відкриті до співпраці та віддані своїй справі. 

Замовити інформаційну безпеку (ІБ)

Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!