Close

Інформаційна безпека

Intelligence Security

Що таке інформаційна безпека?

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА (Information Security) – це галузь інформатики, яка вивчає, здійснює та забезпечує безперервний захист інформації у телекомунікаційних мережах і віртуальних середовищах. ІБ включає цілий комплекс практик, засад та методик з управління і оцінки ризиками.

Інформаційна безпека в Україні

Модель CIA як фундаментальна основа інформаційної безпеки в роботі апаратних і програмних засобів.

Інформаційна безпека базується на 3-х принципах:

 1. Конфіденційність (Confidentiality) – це захист інформації від розголошення і неавторизованого доступу, приватність даних. Базується на правилах обмеженого доступу.
 2. Цілісність (Integrity) – це забезпечення повноти, достовірності і правдивості, чіткості інформації. Захищає від викривлення та будь-яких методів несанкціонованої обробки.
 3. Доступність (Availability) – це безперешкодний доступ до інформації, відповідно до правил і політик інформаційної безпеки. Користувач має миттєво отримувати доступ до інформації, яка йому по праву належить або відкрита тільки йому.

Ці принципи складають так звану тріаду інформаційної безпеки (CIA). Фахівці KR. Laboratories активно застосовують їх для різноманітних задач, наприклад:

 • керують відділами/підрозділами ІТ-безпеки як віддалені аутсорс-спеціалісти (vCISO);
 • розробляють політики та правила безпеки для українських компаній, підприємств, відомств, фінансових і промислових структур;
 • досліджують методології і фреймворки з кібербезпеки;
 • сприяють дотриманню стандартів інформаційної безпеки;
 • захищають дані від будь-якої неавторизованої та несанкціонованої дії, порушень доступу, розкриття, перехоплення, втрати та інших загроз;
 • регулюють правові засади інформаційної бепзеки;
 • моделюють та створюють системи кіберзахисту і управління ІБ;
 • проводять IT аудити, займаються пошуком вразливостей та їх усуненням;
 • розробляють поради та рекомендації з інформаційної безпеки у кіберпросторі.
Інформаційна безпека в Україні

Безпека інформації – це перша цеглина, яка має закладатися в основу будь-якого бізнесу, проєкту, механізму, організації чи ресурсу.

На сьогодні, за нашою статистикою, основними каналами компрометації даних у кіберпросторі є наступні середовища:

 • Цифрові пристрої (ноутбуки, смартфони, гаджети, флешки, накопичувачі, роутери, IoT пристрої);
 • Електронні ресурси (веб-сайти, сервери, соцмережі, онлайн-сервіси, хмарні платформи);
 • Операційні системи (Windows/Linux/Android/MacOS/iOS та інші);
 • Комп’ютерні мережі (Ethernet/WAN/LAN/Wi-Fi);
 • Програмне забезпечення (комп’ютерні додатки, ігри, застосунки, розширення);
 • Інтернет-месенджери (Viber/WhatsApp/Skype та інші);
 • Інтернет-браузери (Chrome/Firefox/Opera та інші);
 • Електронна пошта (Email);
 • Файли (документи і мультимедіа).

Ми охоплюємо усі вищеперелічені цифрові активи і докладаємо усіх зусиль, щоб забезпечити їх надійний та стабільний захист. Нижче можете ознайомитись з повним переліком наших послуг у галузі інформаційної безпеки.

 

Послуги з інформаційної безпеки

Аудит інформаційної бепзеки

Аудит інформаційної, програмної і апаратно-технічної безпеки по стандартам ISO/IEC 27001, ISO 9001, GDPR, HIPAA, PCI-DSS, COBIT, ITIL, OWASP, NIST, ДСТУ, ГОСТ та інших. Інвентаризація, сканування, тестування, виявлення та оцінка ризиків, вразливостей безпеки. Підготовка звіту. Налаштування карти ризиків та їх класифікація по базам CWE/MITRE.

Проєктування і створення КСЗІ

Побудова комплексних систем захисту інформації (КСЗІ). Комп'ютерне шифрування і хешування даних: RSA, AES, SHA, WPA-2K, MD5, OTR, OMEMO, PGP. Розробка політик безпеки і документацій. Налагодження криптографічних систем TrueCrypt/VeraCrypt/BitLocker. Налаштування захищених з'єднань: TLS/SSL/HTTPS та ін. Створення зашифрованих каналів зв'язку, VPN/IPsec/WireGuard/SOCKS5 мереж.

Проєктування та створення СУІБ

Проектування систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) за стандартами ISO/IEC та ін. Обробка ризиків безпеки і реагування на інциденти. Запровадження SIEM-системи збору і кореляції подій (Security Information and Events Manager). Відстеження змін у файловій системі. Аналіз системних журналів (log-файлів). Побудова і розгортання власних SOC/CERT центрів.

Системи захисту мереж та IT-інфраструктури

Захист мережевого периметра, інформаційних систем та електронних ресурсів від шкідливого ПЗ, руткітів, експлойтів, бекдорів, троянів, вірусів. Попередження спаму, фішингових, бот-нет і брут-форс атак, DDOS, MITM і APT-атак. на інформаційні системи, електронні ресурси, корпоративні мережі. Запровадження DLP-системи запобігання витоків інформації (Data Loss Prevention), IPS/IDS-систем запобігання вторгненням, NGFW-файєрволів (Next Generation Firewall), SIEM-систем моніторингу та реагування на події безпеки (Security Incident and Event Management).

OSINT-дослідження

Дослідження у галузі інформаційної безпеки та розвідка з відкритих джерел (OSINT Investigations). Digital-розслідування. Виявлення та попередження витоків даних (Data Leaks/Breaches), ризиків інформаційної безпеки (Threat Intelligence). Парсинг, обробка і аналіз даних різного формату (Big Data). Перевірка контр-агентів, ділових зв'язків і партнерів, кандидатів (профайлінг). Моніторинг ЗМІ і інтернету, захист репутації бренду. Відстеження ботоферм, APT-груп, PBN-сіток, фішингових сайтів і scamm-доменів, darknet ресурсів. Кокурентна, бізнес-розвідка (Business Intelligence), аналіз ринків та ніш.

Захист інтернет-користувачів

Захист користувацьких метаданих, персональних даних, авторської, службової, конфіденційної інформації. Захист персональних блогів, сайтів, кабінетів від зламу. Встановлення і налаштування антивірусних систем та сканерів на персональних комп'ютерах. Інтеграція Anti-Malware, Ant-Spam, Anti-Fraud рішень. Захист від вірусів, фішингу, смішингу, вішингу. Блокування підозрілих IP/MAС-адрес, фішингових ресурсів, формування блеклістів. Відновлення втрачених, заблокованих, зламаних акаунтів. Тренування з цифрової грамотності по стандартам GDPR, PCI-DSS, NIST. Захист платіжних операцій, підтримка у диспутах.

Контроль і управління доступом

Запровадження безпечної привілегійованої, розмежованої системи управління доступом (RBAC/MAC/DAC/PAM). Запровадження двофакторної або мультифакторної авторизації (2FA/MFA), токенів доступу, телеметрії і біометрії (Finger/FaceID). Безпечна аутентифікація і верифікація користувачів, налагодження шифрування, хешування даних. Запровадження цифрових підписів, електронних і апаратних ключів безпеки. Резервне копіювання і відновлення. Навчання та тренінг персоналу для компаній, організацій, установ.

Консалтинг інформаційної безпеки

Поради і консультації експертів, спеціалістів, інженерів та аналітиків з інформаційної безпеки. Побудова стратегії безпеки для компаній, підприємств, фізичних і юридичних осіб. Послуги персонального радника-тренера з інформаційної безпеки. Підбір індивідуальних рішень з ІТ-безпеки. Створення персональних інструкцій з операційної безпеки, допомога у налаштуванні месенджерів, браузерів, акаунтів в соцмережах, мобільних пристроїв, операційних систем. Налаштування систем розумного дому SmartHouse.

Переваги співпраці з нами

Certified Information Systems Auditor

Наші інструменти

Як ми працюємо?

01
Приймаємо запит

Ви залишаєте заявку на нашому сайті або через будь-який інший канал електронного зв'язку. Наш спеціаліст вийде на зв'язок для уточнення деталей та формування цілей проєкту. Ви отримаєте безкоштовну консультацію по всім питанням, які стосуються наших послуг.

02
Формуємо пропозицію

Маючи достатні відомості про ваш бізнес або проєкт, ми готуємо індивідуальну пропозицію - дорожню карту, яка буде містити опис рішень, покроковий план роботи, терміни виконання та вартість.

03
Укладаємо договір

Підписуємо договір у якому чітко по пунктам прописана відповідальність за дотримання виконання проєкту, умови співроаці, зокрема комерційна таємниця.

04
Реалізуємо проєкт

Складаємо ТЗ і віддаємо спеціалістам в роботу. Проводимо аудит, дослідження та інший пул робіт, в залежності від надаваної послуги. По завершенню, складаємо звіт з результатами нашої роботи.

Замовити послуги з інформаційної безпеки (ІБ)

Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Отримати комерційну пропозицію
Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!