Інформаційна безпека
- Аудит ІБ та оцінка ризиків безпеки
- Технічний захист інформації (ТЗІ)
- Попередження витоків даних
- Проектування і налагодження СУІБ та КСЗІ
- Моніторинг та захист інформаційних систем
- OSINT & Threat Intelligence

Створення сайтів під ключ будь-якого
типу та рівня складності
Оптимізація і просування веб-сайтів
й додатків у пошукових системах
Кіберзахист, пентест, аудит, безпека
IT систем, додатків, цифрових пристроїв
Експлуатація і обслуговування IT-систем,
технічна підтримка 24/7
VPS/VDS хостинг для веб-сайтів,
оптимізований під швидкодію та безпеку
Онлайн-курси, консультації, послуги репетитора,
навчання IT-технологіям за різними напрямами
< Повний набір послуг з інформаційної безпеки >
Аудит інформаційної, програмної і апаратно-технічної безпеки по стандартам ISO/IEC 27001, ISO 9001, GDPR, HIPAA, PCI-DSS, COBIT, ITIL, OWASP, NIST, ДСТУ, ГОСТ та інших. Інвентаризація. Сканування, тестування, виявлення та оцінка ризиків, вразливостей безпеки. Налаштування карти ризиків та їх класифікація по базам CWE/MITRE.
Побудова комплексних систем захисту інформації (КСЗІ). Комп'ютерне шифрування і хешування даних: RSA, AES, SHA, WPA-2K, MD5, OTR, OMEMO, PGP. Розробка політик безпеки і документацій. Налагодження криптографічних систем TrueCrypt/VeraCrypt/BitLocker. Налаштування захищених з'єднань: TLS/SSL/HTTPS та ін. Створення зашифрованих каналів зв'язку, VPN/IPsec/WireGuard/SOCKS5 мереж.
Проектування систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) за стандартами ISO/IEC та ін. Обробка ризиків безпеки і реагування на інциденти. Запровадження SIEM-системи збору і кореляції подій (Security Information and Events Manager). Відстеження змін у файловій системі. Аналіз системних журналів (log-файлів). Побудова і розгортання власних SOC/CERT центрів.
Захист мережевого периметра, інформаційних систем та електронних ресурсів від шкідливого ПЗ, руткітів, експлойтів, бекдорів, троянів, вірусів. Попередження спаму, фішингових, бот-нет і брут-форс атак, DDOS, MITM і APT-атак. на інформаційні системи, електронні ресурси, корпоративні мережі. Запровадження DLP-системи запобігання витоків інформації (Data Leak Prevention), IPS/IDS-систем, NGFW-файєрволів (Next Generation Firewall).
Дослідження у галузі інформаційної безпеки та розвідка з відкритих джерел (OSINT Investigations). Виявлення та попередження витоків даних (Data Leaks/Breaches), ризиків інформаційної безпеки (Threat Intelligence).Парсинг, обробка і аналіз даних різного формату (Big Data). Перевірка контр-агентів, ділових зв'язків і партнерів, кандидатів (профайлінг). Моніторинг ЗМІ і інтернету, захист репутації бренду. Відстеження ботоферм, PBN-сіток фішингових доменів, дарк-нет форумів.
Захист користувацьких даних 24/7, персональних сторінок, блогів, сайтів, попередження зламу акаунтів і персональних кабінетів, встановлення і налаштування антивірусних систем. Захист від фішингу, смішингу, вішингу. Блокування підозрілих IP/MAС-адрес, телефонних номерів. Керування чорними і білими списками. Тренування цифрової безпеки по стандартам GDPR, PCI-DSS, NIST. Налаштування систем SmartHouse.
Запровадження безпечної привілегійованої, розмежованої системи управління доступом (RBAC/MAC/DAC/PAM). Запровадження двофакторної або мультифакторної авторизації (2FA/MFA), токенів, телеметрії, біометрії FaceID. Безпечна аутентифікація і верифікація користувачів. Запровадження цифрових підписів, електронних і апаратних ключів безпеки. Резервне копіювання. Навчання та тренінг персоналу.
Поради і консультації експертів, спеціалістів, інженерів, аналітиків з інформаційної, кібернетичної безпеки. Бізнес-аналітика, вивчення конкурентів, аналіз ніші. Побудова стратегії розвитку безпеки для компаній, підприємств, фізичних і юридичних осіб. Послуги персонального радника-тренера з інформаційної безпеки. Підбір рішень з ІТ-безпеки.
Ви залишаєте заявку на нашому сайті. Менеджер телефонує або надсилає вам бриф-опитувальник до заповнення.
На основі наданої вами інформації, ми формуємо індивідуальну комерційну пропозицію під ваш проєкт, що міститиме покроковий план робіт, терміни виконання та їх вартість.
Після того як КП погоджено, укладаємо договір, у якому обома сторонами прописуються усі деталі, нюанси, умови виконання проєкту, а також офіційний дозвіл власника ресурсу на проведення пентесту.
Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту - офіцери кібербезпеки складають детальне технічне завдання (ТЗ) та віддають його на реалізацію пентестерам.
Команда фахівців приймає в роботу проєкт і працює згідно погодженого дедлайну. Вся робота відстежується у таск-трекерах. Клієнт може вносити корективи чи зауваження, якщо це передбачено договором.
Після того як проєкт завершено, ми складаємо документ-протокол та передаємо його клієнту у вигляді звіту. У ньому будуть описані всі подробиці та деталі тестування на проникнення.
Безпека інформації – це перша цеглина, яка має закладатися в основу будь-якого бізнесу, проєкту, механізму, організації чи ресурсу.
ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА (англ. Information Security) – це галузь інформатики, яка вивчає, здійснює та забезпечує безперервний захист інформації у телекомунікаційних мережах і середовищах. ІБ включає цілий комплекс практик і методик з управління та оцінки ризиків безпеки. Інформаційна безпека захищає дані від будь-якої неавторизованої дії та доступу: розкриття, видалення, перехоплення, викривлення, порушення, пошкодження, модифікації, перезапису і т.д.
Інформаційна безпека базується на таких принципах:
Спеціалісти з інформаційної безпеки (англ. Information Security Officers) курують відділами/підрозділами ІТ-безпеки, розробляють політики безпеки, системи захисту і управління ІБ, займаються пошуком вразливостей та їх усуненням. Активно запроваджують захист персональних даних у всіх сферах життя. Інформують та навчають користувачів. Впорядковують нормативно-правову базу. Проводять регулярні ІТ-дослідження та Аудити безпеки – інформаційних, телекомунікаційних, мережевих, корпоративних систем. Перевіряють їх на стійкість і відповідність вимогам та стандартам.
Безпека і захист інформаційного простору, а також усіх громадян в ньому – гарантія сильної і міцної держави. Офіцери інформаційної безпеки України стоять на сторожі інтернету.
Основна задача галузі інформаційної безпеки – це захистити інформацію від будь-якого ворога, несанкціонованого перехоплення та втручання. Виявляти, оцінювати і запобігати різноманітним ризикам безпеки й витокам конфіденційної, приватної інформації. Унеможливити маніпуляцію персональними даними. Сприяти дотриманню стандартів інформаційної безпеки, вивчати та популяризувати світові методології і практики. Регулювати правові засади інформаційної безпеки. Захищати інформаційні простори і кордони України.
Основні шляхи компрометації даних у віртуальному середовищі:
Фішери, майнери, кракери, кардери, аніматори та інші типи розвинутого інтернет-шахрайства становлять найбільшу небезпеку для українців. Вони щодня прочісують інтернет й полюють на малообізнаних користувачів. Не ставайте їх жертвами!
Якісні та надійні IT Security від KR. Laboratories завжди прийдуть на поміч і усунуть будь-які ризики. Ми за безпечний і вільний інтернет!
***
Фахівці KR. Laboratories з 2000-х років цікавляться і практикують інформаційну безпеку. Тому вже маємо необхідний досвід і навички для виконання професійних задач – можемо усунути будь-які з вищеперелічених недоліків. Наші спеціалісти вибудували багатогранну структуру інформаційної безпеки й кіберзахисту, яка успішно функціонує й захищає нас. Також ми виробили звичку повсякчас дотримуватися правила нульової довіри (Zero Trust Architecture) у всьому, і це приносить плоди. У своїй роботі використовуємо численні напрацювання, інструменти і системи прогнозування, користуємося аналітикою з різних джерел. Ми повністю відкриті до співпраці та віддані своїй справі.
Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!
Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!