Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
UK EN

Кіберзахист сайтів

Захист веб-сайтів і додатків

< Гарантуємо Захищеність, Надійність та Безпечність електронних ресурсів>

Захист веб-сайтів

Захист серверів

Захист Cloud-платформ

Захист CMS

Лікування та відновлення сайтів

Адміністрування безпеки сайтів 24/7

Аудит з кібербезпеки

Аудит з кібербезпеки – це комплекс заходів, технік і методик з оцінювання захищеності електронно-обчислювальних ресурсів та IT-систем.

Як ми працюємо?

01.Ініціювання аудиту

Заповнення опитувальника/брифу або проведення усного інтерв'ю. Визначення основних цілей і завдань аудиту. Узгодження прав та обов'язків аудитора. Погодження плану аудиту. Укладення договору і видача повноважень на проведення.

02.Мережева
розвідка

Збір даних і відомостей про досліджуваний об'єкт з допомогою OSINT-технік. Динамічне і статичне сканування сайту, аналіз зібраних даних, пошук та виявлення вразливостей, загроз, проблем з кібербезпеки.

03.Оцінка захищеності

Класифікація знайдених загроз та вразливостей по базам CVE/OWASP/MITRE/NIST/FIRST. Аналіз і оцінка ступіня ризику вразливостей. Визначення загальної оцінки захищеності ресурсу та формування рекомендацій з усунення проблем безпеки. Підготовка звіту.

04.Оптимізація кібербезпеки

Написання технічного завдання для системних інженерів і програмістів на усунення вразливостей. Впровадження кращих рішень з кібербезпеки. Оптимізація кіберзахисту, покращення стійкості і надійності ресурсу. Кінцеве експрес-тестування на проникнення та передача проєкту власнику.

Методології і стандарти кіберзахисту

У чому наші переваги і особливості?

Вмотивованість

За роботу беруться досвідчені фахівці, кібер-офіцери, колишні активісти і волонтери, якими керують професійні обов'язки, пріоритети, висока мотивація та загальна ідея: допомогти, захистити, попередити, покращити. Спеціалісти пройшли відповідну підготовку, неодноразово приймаючи участь у кібер-полігонах, DEF-CON конференціях та CTF-турнірах, сертифіковані згідно вимог CISSP, OSCP, CEH, CCNA, GIAC.

Доступна ціна

Компанія KR. Laboratories пропонує кіберзахист за доступними цінами. Ми за вільний, безпечний та надійний інтернет, а тому суттєво знизили цінову політику. До прикладу, на відміну від інших, ціна нашого Аудиту з кібербезпеки не быльша від звичайного Технічного аудиту. Ми хочемо, щоби послуги з кібербезпеки не були позахмарними, а стали доступними для кожного середньостатичного власника веб-сайту.

Досконалий інструментарій

Ми використовуємо найновіше програмне забезпечення, рекомендоване світовою спільнотою для забезпечення кібербзахисту, тестування та аудиту кібербезпеки. У нашому списку: OWASP Zap, OWASP Nettacker, OWASP Maryam, BurpSuite, Nessus, Acunetix, Nesparker, OpenVAS, Snyk, Intruder, WPscan, Nikto, Metasploit, SQLmap, NMAP, Wireshark, IDA Pro та інші.

Кого ми захищаємо?

IT сектор

ІТ-спеціалісти, веб-розробники, SEO-спеціалісти та системні адміністратори, які займаються створенням, розкруткою та обслуговуванням сайтів та яким потрібна кваліфікована допомога експертів у галузі безпеки електронних ресурсів.

Громадський сектор

Громадські, благодійні, релігійні, культурні центри, громади і організації з мінімальним бюджетом, які прагнуть захистити свої веб-сайти від майбутніх хакерських атак та витоків даних. Їм потрібні недорогі, але якісні аутсорсери з кібербезпеки.

Приватний сектор

Компанії-стартапи, індивідуальні підприємці, представники малого та середнього бізнесу, які поки що не можуть розгорнути власний штат спеціалістів з кібербезпеки, але прагнуть бути максимально захищеними й налагодити усі процеси безпеки.

Державний сектор

Школи, ВУЗИ, науково-дослідні інститути, бібліотеки, освітні і медичні заклади, які шукають постійних, надійних та досвідчених фахівців з інформаційної та кібербезпеки, щоби взяти під контроль усі питання кіберзахисту.

Найпоширеніші запитання

Ми тривалий час поглиблено cтудіювали усі існуючі у царині кібербезпеки технології, методики, техніки і стандарти, наприклад: Open Source Security Testing Methodology Manual (OSSTMM), Penetration Testing Execution Standard (PTES), Information Systems Security Assessment Framework (ISSAF), British Standards Institution (BSI) Penetration Testing Model, Web Application Security Consortium (WASC) Threat Classification, Open Web Application Security Project (OWASP) Testing Guide, The National Institute of Standards and Technology (NIST), Forum of Incident Response and Security Teams (FIRST), The Cybersecurity and Infrastructure Security Agency (CISA), Escal Institute of Advanced Technologies (SANS), Information Systems Audit and Control Association (ISACA), Information Technology Infrastructure Library (ITIL), Control Objectives for Information and Related Technology (COBIT), General Data Privacy Regulation (GDPR), MITRE Attack, MITRE Defend, ISO-27001, ISO-9001, Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS) та ін. У висновку створили власний фреймворк, який включає основні вчення, поняття, концепції, рекомендації, правила і методи з кібербезпеки. На базі цього фреймворку було розроблено віртуальний центр реагування на кібер-загрози. На сьогодні ми застосовуємо його у вирішенні тих чи інших задач, а в майбутньому плануємо оприлюднити  та зробити публічним, відкритим і доступним на засадах ліцензії OpenSource.

Розуміючи усю складність ситуації із кіберзахистом українських електронних ресурсів, ми вирішили суттєво оптимізувати цінову політику та зробити наші послуги доступними для кожного. Ціновий поріг послуг кіберзахисту KR. Laboratories є найнижчим на ринку. Вартість розраховується за наступними факторами: а) складність структури сайту (кількість розділів, категорій, підкатегорій, сторінок); б) кількість URL-адрес (це можуть бути субдомени, підпапки, службові та приховані сторінки, адмін-панелі і таке інше); в) кількість вразливостей (якщо сайт вже базово захищено, то ціна відповідно зменшується); г) складність мережевої, хмарної ІТ-інфраструктури (кількість серверів, служб, портів, субдоменів і т.д.) д) типу CMS-системи (WordPress/Joomla/Drupal/DLE/October etc.).

Ми використовуємо довідково-пошукову базу вразливостей – CVE. У цій системі кожній відомій вразливості присвоюються унікальні CVE-ідентифікатори. Система містить більше 98000 записів про окремі вразливості. Також ми послуговуємося такими базами як: Exploit-DB, OpenCVE, VulDB, CVE Mitre, CWE, WPScan, CAPEC, Vulners, MSRC, SANS Storm Center, AttackerKB, Acunetix Vulnerability Database,Chromium Project Zero.  Для розрахунку та оцінки вразливостей використовуємо CVSS-калькулятори: FIRST CVSS, NIST CVSS.

Замовити захист сайтів

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Отримати комерційну пропозицію