Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
UK EN

Захист сайтів на WordPress

Logo WordPress

Безпека WordPress

< Комплексні сервіси та рішення кібербезпеки сайтів на CMS WordPress >

Захист від Brute-Force атак

Захист адмінки WordPress (login page) від несанкціонованого доступу, підбору паролів і енумерації (bruteforce/enumeration). Підтвердження входу в панель адміністрування з допомогою капчі (Google ReCaptcha), запровадження багатофакторної авторизації (MFA/2FA).

Захист від SQL/PHP/XSS ін'єкцій

Фільтрація вхідних запитів та автоматичне блокування підозрілих і аномальних дій на сайті. Захист усіх веб-сторінок, URL-адрес, елементів сайту (зображення, поля, форми) від перехвату даних (MITM, spoofing, crosscripting, hotlinking, clickjacking) і зовнішнього (client-side) втручання (PHP/SQL/JS/XSS/XXE injections).

Захист від шеллів і експлойтів

Захист WordPress від шеллів, бекдорів, руткітів, троянів та інших шкідливих файлів. Блокування неавторизованого завантаження (LFI/RFI атаки) та перегляду файлів і папок (Directory listing), віддаленe виконання коду (RCE), встановимо чіткі правила доступу і привілегії користувачів (file permissions/role users).

Захист від ботів і спаму

Трекінг і блокування IP-адрес за чорними списками (blacklists), фільтрація шкідливих ботів та спамерів (5G/6G firewall), захист форм від спамних і рекламних повідомлень. Захист від несанкціонованого парсингу. Обмеження доступу до сайту за геолокацією чи user-agent.

Налаштування SSL та HTTPS

Встановлення надійного SSL-сертифікату та переведення сайту на захищене HTTPS-з'єднання. Налаштування HTTP Security Headers. Активація передачі даних по швидкісному протоколу HTTP/2/3. Включення GZIP/BROTLI кешування.

Захист від DDOS-атак

Захистимо сайт від DDOS-атак на усіх рівнях мережевої OSI-моделі. Приховаємо мережеві порти і адміністративні вузли. Переведемо сайт на DNS-обслуговування в CDN CloudFlare. Унеможливимо атаки на REST API, XMLRPC та WP-CRON. Заблокуємо шкідливий ICMP-пінг та HTTP-flood.

Сканування на вразливості

Аудит безпеки сайту на WordPress: пошук та виявлення вірусів і вразливостей в коді, ядрі, темах, плагінах та інших компонентах. Тестування безпеки професійними DAST/SAST/IAST-сканерами: Acunetix Vulnerability Scanner, Owasp ZAP, BurpSuite, WPScan, NMAP, Nekto.

Лікування і відновлення

Лікування від вірусів, шкідливого коду і редиректів (Malware Removal), відновлення зламаних сайтів. Знешкодження наслідків BlackHat SEO, видалення шпигунських JS-скриптів (spyware), очистка бази даних від ін'єкцій, видалення токсичних рекламних банерів (adware), стилерів і т.д.

Захист бази даних

Налаштування безпеки та контролю доступу до бази даних WordPress. Резервне копіюівання, проведення тестувань та ревізій. Зміна префіксу бази даних по замовчуванню. Оптимізація таблиць, очистка від застарілих записів, попередження шкідливих запитів до бази даних та покращення швидкодії.

Встановлення файєрволу

Встановлення і налаштування усіх необхідних плагінів безпеки WordPress, антивірусного сканера та файєрволу (WAF), які контролюватимуть роботу CMS, оберігатимуть системні файли і ядро від будь-яких сторонніх чинників, впливів і втручань.

Моніторинг сайту 24/7

Цілодобовий моніторинг компонентів WordPress і файлової системи, аналіз будь-яких змін/подій, відстеження фонових процесів, хронологія дій користувачів. Читання log-файлів системних служб та сервісів. Сповіщення власника сайту про аномальні дії.

Оновлення і резервне
копіювання

Актуалізація версії WordPress, регулярне оновлення тем, плагінів, скриптів. Видаленння застарілих, вразливих компонентів. Створення резервних копій файлів сайту і дампів бази даних.

Інструментарій

Особливості і переваги

Детальний огляд і аналіз сайтів

Регулярно відстежуємо та звітуємо про загрози та кіберінциденти пов'язані з CMS WordPress. Завдяки синхронізації з численними базами даних MISP/CVE/CWE, отримуємо актуальну інформацію про нові вразливості, точно ідентифікуємо та вчасно усуваємо їх. Усі сайти, які перевіряємо проходять ретельний аудит і аналіз у нашій digital-лабораторії, відповідно до кращих міжнародних стандартів.

Технічна підтримка 24/7

Ми любимо допомагати - це наше покликання та головна ідея. Наш моніторинговий і координаційний Incident Response центр працює в цілодобовому режимі, тож ви у будь-який час можете зв'язатися з нами, а ми максимально швидко відгукнемося й вирішимо проблеми безпеки вашого сайту. Постійним клієнтам даємо безкоштовні поради і консультації. Приєднуйтесь!

Якість і досвідченість

Ми, інженери і аналітики, вже тривалий час працюємо з WordPress, а тому знаємо про сильні та слабкі сторони, переваги і недоліки цієї системи управління сайтом. Наш досвід допомагає нам якісно працювати над покращенням кібербезпеки CMS, а також займатися самостійною розробкою власних методології і концепції захисту WordPress.

Як ми працюємо?

1

Отримуємо та опрацьовуємо заявку

Ви залишаєте заявку на нашому сайті. Менеджер телефонує або надсилає вам бриф-опитувальник до заповнення.

2

Формуємо комерційну пропозицію

На основі наданої вами інформації, ми формуємо індивідуальну комерційну пропозицію під ваш проєкт, що міститиме покроковий план робіт, терміни виконання та їх вартість.

3

Укладаємо договір

Після того як КП погоджено, укладаємо договір, у якому обома сторонами прописуються усі деталі, нюанси, умови виконання проєкту, а також офіційний дозвіл власника ресурсу на проведення пентесту. 

4

Складаємо технічне завдання

Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту - офіцери кібербезпеки складають детальне технічне завдання (ТЗ) та віддають його на реалізацію пентестерам.

5

Реалізуємо проєкт

Команда фахівців приймає в роботу проєкт і працює згідно погодженого дедлайну. Вся робота відстежується у таск-трекерах. Клієнт може вносити корективи чи зауваження, якщо це передбачено договором.

6

Здаємо проєкт

Після того як проєкт завершено, ми складаємо документ-протокол та передаємо його клієнту у вигляді звіту. У ньому будуть описані всі подробиці та деталі тестування на проникнення.

Чек-ліст безпеки WordPress

Сканування і тестування безпеки сайту

Аналіз системних журналів, log-файлів, подій

Оновлення ядра і всіх компонентів WordPress

Конфігурація сервера/веб-хостингу

Захист IP-адреси, підключення до CDN/DNS CloudFlare

Захист і оптимізація PHP

Захист і оптимізація MySQL

Захист мережевих TCP/UDP портів

Конфігурація .htaccess

Конфігурація файлів wp-config.php і functions.php

Налаштування прав доступу, захист службових папок і файлів (xmlrpc, wp-config, wp-cron, wp-admin, wp-login, wp-includes, uploads, debug.log та ін.)

Оптимізація HTTP-заголовків безпеки

Встановлення і налаштування плагінів безпеки (WAF)

Налаштування двофакторної авторизації (2FA)

Інтеграція захисту Captcha

Захист REST API (wp-json)

Захист адмін-частин WordPress

Захист облікових записів WordPress

Захист тем і плагінів WordPress

Приховання версій компонентів WordPress

Захист вихідного веб-коду (мініфікація, стиснення, обфускація)

Блокування/фільтрація вхідних шкідливих запитів, Захист від фаззінгу, усунення вразливих URL-адрес

Захист веб-сторінок, форм і елементів від ін'єкцій й атак

Захист контенту від несанкціонованого доступу, копіювання, перегляду

Оптимізація на відповідність стандартам OWASP, GDPR, PCI-DSS та ін.

Перевірка та легітимізація зовнішніх з'єднань

Оптимізація файлу Robots.txt

Налаштування моніторингу доступності сервера і змін у файловій системі

Замовити захист WordPress

Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!