Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
 • Створення WEB-сайтів

  Створення сайтів під ключ будь-якого
  типу та рівня складності

  SEO оптимізація і просування

  Оптимізація і просування веб-сайтів
  й додатків у пошукових системах

  Кібербезпека

  Кіберзахист, пентест, аудит, безпека
  IT систем, додатків, цифрових пристроїв

  IT аутсорсинг

  Експлуатація і обслуговування IT-систем,
  технічна підтримка 24/7

  Веб хостинг

  VPS/VDS хостинг для веб-сайтів,
  оптимізований під швидкодію та безпеку

  IT Академія

  Онлайн-курси, консультації, послуги репетитора,
  навчання IT-технологіям за різними напрямами

UK EN

IT Академія

Переваги IT-курсів

Робота з діючим спеціалістом

Навчання проводять сертифіковані фахівці KR. Laboratories. Ви будете закріплені за діючим спеціалістом, який працює і має багаторічний досвід роботи в ІТ. Враховуючи ваші здібності та побажання, він сформує індивідуальну програму навчання спеціально під вас.

Інженерно-педагогічний виклад

Наше навчання базується у першу чергу на технічних принципах та практичних знаннях, а також кращих педагогічних стандартах. Ми не ллємо "воду", а ділимося фактичними знаннями. Виховуємо і випускаємо технарів, які в майбутньому можуть працювати над нашими проєктами.

Сучасна освітня програма

Програма KR. Laboratories включає більше 10-ти актуальних та новітніх IT-дисциплін. Особливу увагу ми звертаємо на напрями, за якими у найближчі десятиліття буде великий попит, наприклад: Cybersecurity, Artifical Intelligence, VR, Big Data та інші. Також ви можете запропонувати свій напрям.

Унікальні навчальні матеріали

У процесі навчання ми ділимося з вами унікальними робочими матеріалами і напрацюваннями, професійним інструментарієм, базою знань, яка постійно поповнюється і поновлюється. Ви зможете безкоштовно користуватися цими матеріалами упродовж курсу.

Кому підійдуть наші курси?

Дорослим

Усім повнолітнім, незалежно від статі, які закохані в технології та хотіли б отримати потрібні навички та знання, аби в майбутньому віднайти роботу своєї мрії в ІТ-індустрії.

Студентам

Які мріють покращити вже існуючі базові навички, підтягнутись на вищий рівень, отримуючи домашні завдання від KR. Laboratories. Ми пропонуємо репетиторство на вигідних умовах.

Керівникам

Які хочуть наздогнати втрачене та встигати за усіма технологіями, які стрімко розвиваються. Таким ми пропонуємо навчання в режимі персонального консультанта та помічника-онлайн.

Військовим

Ветеранам війн, військовослужбовцям ЗСУ та учасникам бойових дій АТО/ООС, членам тероборони, які прагнуть перекваліфікуватися та увійти в ІТ. Ми пропонуємо повну підтримку у навчанні.

Інвалідам

Людей з інвалідністю, фізично обмежених, але здатних до розумової активної щоденної праці з великим бажанням вчитися та знайти себе в ІТ. Ми пропонуємо ваучер з 50% знижкою на навчання.

Як проходить навчання?

1

Отримуємо вашу заявку

Ви залишаєте заявку на сайті через онлайн-форму або пишите нам в мессенджери або на електронну пошту. Наш менеджер через деякий час зв'яжеться з вами, щоби узгодити деталі.

2

Проводимо співбесіду

Ми проводимо конференц-дзвінок, де знайомимось онлайн. Відеокамера чи робочий одяг не обов'язкові. Нам важливо зрозуміти хто ви, який напрям вам підходить, серйозність намірів, рівень існуючих знань.

3

Укладаємо договір

Якщо ви нам підходите, а ми у свою чергу зможемо надати вам потрібні знання - укаладаємо договір. У ньому будуть прописані і передбачені усі умови нашої співпраці.

4

Складаємо програму

Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту - діючі спеціалісти KR. Laboratories складають індивідуальну програму дистанційного навчання, згідно ваших інтересів та навичок.

5

Реалізуємо навчання

У зручні для вас години та форматі, наперед визначеними каналами електронного зв'язку ми проводимо лекції та навчання. Ви будете вести конспекти, отримувати домашні завдання, виконання яких відстежуватиметься у таск-трекерах.

6

Випуск

Випуску передує фінальний екзамен у вигляді реального завдання. В залежності від того, як складете його і буде залежати оцінка та подальша кар'єра. Кожен випускник отримає друкований сертифікат від проходження курсу KR. Laboratories. Відмінники отримають цінні призи у вигляді мерчу та запрошення до співпраці.

Список комп'ютерних курсів

 • Основи графічного дизайну
 • Інформаційна безпека та OSINT
 • Кібербезпека і системи електронного захисту
 • Етичний хакінг з Kali Linux
 • Веб-аналітика та SEO
 • Соціальні мережі та SMM
 • Основи веб-розробки
 • Основи адміністрування електронно-обчислювальних систем
 • Експлуатація і обслуговування ІТ-інфраструктури
 • CMS WordPress від А до Я
 • ОС Windows: від новачка до експерта
 • ОС Linux: від новачка до експерта
 • ОС Android: від новачка до експерта

Записатись на навчання

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Отримати комерційну пропозицію