Close
KR. LABORATORIES
Digital-лабораторія IT технологій
 UK EN

IT Академія

Переваги наших IT-курсів

Робота з діючим спеціалістом

Навчання проводять сертифіковані фахівці KR. Laboratories. Ви будете закріплені за діючим спеціалістом, який працює і має багаторічний досвід роботи в ІТ. Враховуючи ваші здібності та побажання, він сформує індивідуальну програму навчання спеціально під вас.

Інженерно-педагогічний виклад

Наше навчання базується не на перлинах красномовства, а технічних принципах, практичних знаннях і педагогічних стандартах. Ми не ллємо "воду", а ділимося фактичними знаннями. Виховуємо і випускаємо технарів, які в майбутньому можуть працювати над нашими проєктами.

Авторська програма

Програма KR. Laboratories включає більше 10-ти актуальних та новітніх IT-дисциплін. Особливу увагу ми звертаємо на напрями, за якими у найближчі десятиліття буде великий попит, наприклад: Cybersecurity, Artifical Intelligence, VR, Big Data та інші. Також ви можете запропонувати свій напрям.

Унікальні навчальні матеріали

У процесі навчання ми ділимося з вами унікальними робочими матеріалами і напрацюваннями, професійним інструментарієм, базою знань, яка постійно поповнюється і поновлюється. Ви зможете безкоштовно користуватися цими матеріалами упродовж курсу.

Портфоліо і рекомендації

В рамках проходження курсу ви розробите власний проєкт, який стане частиною вашого портфоліо.Також ви отримаєте від наставника лист-рекомендацію та підтвердження ваших навичок, які ви зможете вказати в резюме. Його ми теж допоможемо вам скласти.

Як проходить навчання?

01
Отримуєте доступ до панелі керування курсом

Робота з курсом проходить в закритій панелі керування. Це може бути будь-яка CRM, CMS або Kanban-система управління проєктами. Наприкад, Jira, Trello або СlickUp. Вони зручні тим, що підтримують численні інтеграції і мають мобільні додатки. Учасники курсу повинні зареєструватися в системі за наданим посиланням і приєднатися до робочої групи по запрошенню. В панелі проходитиме ознайомлення з темами, матеріалами, завданнями. Ви зможете обмінюватися файлами, вести спілкування з наставником, який у свою чергу здійснюватиме контроль і оцінку вашого просування.

02
Навчаєтесь, дивитесь відео-уроки, слухаєте аудіо-лекції

Курс передбачає перегляд відео-уроків та слухання аудіо-лекцій. Деякі заняття будуть проходити онлайн в Zoom або Google Meet (чи іншій системі) у передбачений договором час. Ви зможете поставити наставнику запитання та отримати вичерпну відповідь. Також надаватимуться offline-записи, в залежності від теми і обраного формату навчання. Надані матеріали маєте змогу безкоштовно використовувати у некомерційних цілях.

03
Проводите самостійну роботу і покращуєте навички

Курс передбачає значний обсяг самостійної роботи. Вам будуть надані численні матеріали для опрацювання і ознайомлення. Ви активно працюєте над собою, відточуєте навички, крок за кроком просуваючись по програмі курсу, користуючись доступом до панелі керування. Ваш наставник постійно з вами, він відправлятиме вам завдання та вправи для домашньої роботи. Від того наскільки якісно ви їх виконаєте - залежить ефективність курсу. Успішне навчання - це 20% теорії, 20% роботи з наставником і 60% роботи над собою.

04
Проходите перевірку знань і здаєте фінальний екзамен

В кінці кожного модуля (частини курсу), ви будете проходити перевірку своїх знань. Це обов'язково. Проходження тесту або практичне завдання вимірюватиметься балами. Якщо ви наберете 100% балів зі 100 можливих - після завершення курсу на вас чекатиме подарунок. Фінальний модуль передбачає роботу над особистим проєктом, який стане частиною вашого портфоліо.

Кому підійдуть курси?

Повнолітнім

Усім повнолітнім, незалежно від статі, які закохані в технології та хотіли б отримати потрібні навички та знання, аби в майбутньому віднайти роботу своєї мрії в ІТ-індустрії.

Студентам

Які мріють покращити вже існуючі базові навички, підтягнутись на вищий рівень, отримуючи домашні завдання від KR. Laboratories. Ми пропонуємо репетиторство на вигідних умовах.

Керівникам

Які хочуть наздогнати втрачене та встигати за усіма технологіями, які стрімко розвиваються. Таким ми пропонуємо навчання в режимі персонального консультанта та помічника-онлайн.

Як ми працюємо?

1 крок

Заявка

Ви залишаєте заявку на нашому сайті або через інші канали зв’язку. Наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення даних.

2 крок

Бриф

Ви заповнюєте бриф і обираєте напрям, який вас цікавить. За наданою інформацією, ми готуємо індивідуальну програму.

3 крок

Програма

Ми надсилаємо Вам програму курсу, складену на основі обраного напряму. В ній буде повний план курсу, а також вартість.

4 крок

Договір

Ви затверджуєте програму і ми укладаємо договір у якому прописуються умови співпраці та пункт про NDA (нерозголошення).

5 крок

Навчання

У зручному для вас форматі проходить навчання. Увесь цей час Ви зможете комунікувати зі своїм наставником.

6 крок

Сертифікат

По завершенні отримуєте рекомендаційний лист та електронний сертифікат.

Наші партнери

Записатись на навчання

Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Отримати комерційну пропозицію
Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!