Close
KR. LABORATORIES
WEB-СТУДІЯ
IT ПОСЛУГ

IT аутсорсинг, системне адміністрування

Послуги з IT аутсорсингу

ІТ аутсорсинг (з англ. outsourcing) – це технічне обслуговування й адміністрування у сфері інформаційних, комп’ютерних, веб-технологій із залученням віддалених (позаштатних) спеціалістів. Одна із найпопулярніших послуг IT аутсорсингу – системне адміністрування.  Це комплекс заходів з налаштування, управління та підтримки комп’ютерних систем. IT аутсорсинг допомагає автоматизувати бізнес процеси й водночас суттєво зменшити розходи компанії, наймаючи фахівців тільки тоді, коли потрібно.

Наші переваги

Цілодобова підтримка

Ми надаємо комплексні професійні послуги для бізнесу і приватних осіб по моделі 24/7. На нас можна покластися у будь-який момент – ми завжди онлайн.

Методологія і стандарти

Ми не працюємо “на колінці”, а чітко притримуємося світових стандартів й методологій ведення IT проєктів та надання послуг, наприклад: Agille, Scrum, Kanban, ITIL, ISO9001/27001, COBIT, NIST.

Досвідчені фахівці

Наші фахівці – бакалаври, магістри, доктора комп’ютерних наук. Пройшли стажування та отримали сертифікацію у провідних IT-компаніях світу: IBM, Microsoft, Amazon, Google.

Технологічний стек

Ми охоплюємо та підтримуємо увесь сучасний технологічний стек: IT Engineering, Frontend, Backend, DevOps, TechOps, SecOps, QA, IT Technical Support, Help/Service Desk.

IT обслуговування

Наші послуги

Адміністрування серверів

Адміністрування комп'ютерних мереж

Встановлення і налаштування ОС Windows

Обслуговування ПК і ноутбуків

Ціни на IT аутсорсинг

Прайс-лист

Як ми працюємо?

01.Отримуємо заявку

02.Проводимо аудит

03.Формуємо КП

04.Укладаємо договір

05.Впроваджуємо рішення

06.Здаємо проєкт

07.Надаємо підтримку

Наші сертифікати

Відповідність міжнародним стандартам та вимогам

Найпоширеніші запитання

Так, ми надаємо ІТ-сервіс з гарантією. Клієнт на протязі 3-х днів після здачі замовлення в експлуатацію повинен ретельно все перевірити і у разі неполадок зробити запит у наш сервіс та викликати технічну групу. Наші спеціалісти безкоштовно перевірять всі налаштування та конфігурацію пристрою/програмного продукту, продіагностують його. А у випадку, якщо користувач звернувся після 3-х днів з моменту здачі замовлення в експлуатацію – ми проведемо базову діагностику. Якщо вона покаже, що користувач самотужки вніс зміни та порушив роботу пристрою/програмного продукту – доведеться оплатити надання послуг. Якщо замовник є постійним клієнтом – надається знижка.

Так. Однією із наших переваг є якісний та надійний дистанційний аутсорсинг. 80% проблем вирішуються дистанційно. Деякі з наших послуг ми надаємо повністю віддалено, наприклад: адміністрування операційних систем і баз даних, діагностика і налаштування інтернет-мереж, обслуговування серверів та CRM систем, розгортання хмарної інфраструктури, встановлення програмного забезпечення, консультації тощо. Для цього ми застосовуємо сучасні технології та кращі програмні рішення.

Ми не позиціонуємо себе як компанія, яка займається ремонтом мобільних пристроїв. Такі послуги входять в спектр інших компаній, яких на українському ринку достатньо і вони займаються виключно обслуговуванням смартфонів. Нашою основною сферою діяльності були і є – комп’ютеризовані та інформаційні системи, й ми намагаємося дотримуватися цього вектора.

Замовити IT аутсорсинг

Ми доступні щоденно

Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Отримати комерційну пропозицію
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує протягом однієї хвилини!