Close
KR. LABORATORIES
Digital-лабораторія IT технологій
 UK EN

IT аутсорсинг, системне адміністрування

Послуги з IT аутсорсингу

Послуги IT аутсорсингу

Адміністрування серверів

Адміністрування комп'ютерних мереж

Встановлення і налаштування ОС Windows

Обслуговування ПК і ноутбуків

Переваги IT аутсорсингу

ІТ аутсорсинг (з англ. outsourcing) – це технічне обслуговування й адміністрування у сфері інформаційних технологій із залученням віддалених (позаштатних) спеціалістів. IT аутсорсинг допомагає автоматизувати бізнес процеси й водночас суттєво зменшити розходи компанії, наймаючи IT-фахівців тільки тоді, коли потрібно. Ми пропонуємо якісний та кваліфікований аутсорсинг на постійній основі, включаючи часткове і регулярне абонентське обслуговування.

Цілодобова підтримка

Ми надаємо комплексні професійні послуги для бізнесу і приватних осіб по моделі 24/7. На нас можна покластися у будь-який момент – ми завжди онлайн.

Методологія і стандарти

Ми не працюємо “на колінці”, а чітко притримуємося світових вимог й методологій ведення IT проєктів: Agille, Scrum, Kanban, ITIL, ISO9001/27001, COBIT, NIST.

Досвідчені фахівці

Наші фахівці – бакалаври, магістри, доктора комп’ютерних наук. Пройшли стажування та отримали сертифікацію у провідних IT-компаніях світу: IBM, Microsoft, Amazon, Google.

Технологічний стек

Ми охоплюємо та підтримуємо увесь сучасний технологічний стек: IT Engineering, Frontend, Backend, DevOps, TechOps, SecOps, QA, IT Technical Support, Help/Service Desk.

Наші сертифікати

< Відповідність міжнародним стандартам та сучасним вимогам >

Ціни на IT аутсорсинг

Вартість IT-аутсорсингу залежить від багатьох факторів: типу ІТ-системи чи інфраструктури, кількості об'єктів, кількості задіяних спеціалістів і загального обсягу роботи, тривалості виконання, обраного пакету послуг. За своїм типом ІТ-аутсорсинг може здійснюватися віддалено або локально. Віддалений тип не потребує фізичного доступу спеціаліста до системи - це відбувається, як правило, дистанційно через засоби інтернет-зв'язку. Також може бути регулярний (абонентський) атсорсинг та разовий.

Ціна разового ІТ-аутсорсингу коливається від 300 до 3000 грн. Абонентський - від 1000 до 2000 грн на місяць. Остаточну вартість ми можемо повідомити лише детально ознайомившись з інформацією про ваш ІТ-проєкт або об'єкт.

Як ми працюємо?

1 крок

Отримуємо та опрацьовуємо вашу заявку

Ви залишаєте заявку на нашому сайті. Наш менеджер вийде на зв’язок для уточнення усіх питань та надасть безкоштовну консультацію щодо відповідної послуги.

2 крок

Формуємо комерційну пропозицію

На основі наданої вами інформації, ми формуємо індивідуальну комерційну пропозицію під ваш проєкт та інтереси. КП міститиме покроковий план робіт, терміни виконання та їх вартість.

3 крок

Укладаємо двосторонній договір

Після того як КП погоджено, ми укладаємо з вами договір, у якому обома сторонами прописуються усі умови виконання проєкту, а також будь-які особливості, деталі та нюанси співпраці.

4 крок

Складаємо технічне завдання

Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту – складаємо детальне ТЗ та віддаємо його на реалізацію нашим IT-спеціалістам.

5 крок

Реалізуємо проєкт

Наша команда фахівців приймає в роботу проєкт і працює згідно погодженого дедлайну (термінів виконання). Ви маєте змогу відстежувати виконання у таск-трекерах та можете вносити корективи чи зауваження, якщо це передбачено договором.

6 крок

Здаємо проєкт

Після того як проєкт завершено і він пройшов етап тестування, ми здаємо його клієнту.

Найпоширеніші запитання

Так, ми надаємо ІТ-сервіс з гарантією. Клієнт на протязі 3-х днів після здачі замовлення в експлуатацію повинен ретельно все перевірити і у разі неполадок зробити запит у наш сервіс та викликати технічну групу. Наші спеціалісти безкоштовно перевірять всі налаштування та конфігурацію пристрою/програмного продукту, продіагностують його. А у випадку, якщо користувач звернувся після 3-х днів з моменту здачі замовлення в експлуатацію – ми проведемо базову діагностику. Якщо вона покаже, що користувач самотужки вніс зміни та порушив роботу пристрою/програмного продукту – доведеться оплатити надання послуг. Якщо замовник є постійним клієнтом – надається знижка.

Так. Однією із наших переваг є якісний та надійний дистанційний аутсорсинг. 80% проблем вирішуються дистанційно. Деякі з наших послуг ми надаємо повністю віддалено, наприклад: адміністрування операційних систем і баз даних, діагностика і налаштування інтернет-мереж, обслуговування серверів та CRM систем, розгортання хмарної інфраструктури, встановлення програмного забезпечення, консультації тощо. Для цього ми застосовуємо сучасні технології та кращі програмні рішення.

Ми не позиціонуємо себе як компанія, яка займається ремонтом мобільних пристроїв. Такі послуги входять в спектр інших компаній, які займаються виключно апаратним обслуговуванням смартфонів. Ми можемо провести аудит та налаштування операційної системи вашого мобільного пристрою, встановити програмне забезпечення, здійснити антивірусний захист та засоби батьківського контролю, а також інші заходи на програмному рівні.

Замовити IT аутсорсинг

Ми доступні щоденно

0
Цікаво почути Вашу думку!x
Оформити заявку
Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!