Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
UK EN

IT рекрутинг

Професійний рекрутинг

Український веб-хостинг 100%Компанія KR. Laboratories пропонує якісний та професійний ІТ-рекрутинг для усіх бажаючих – компаній, підприємців, власників бізнесу, шукачів, спеціалістів. Ми довго займаємося ІТ та чудово дослідили існуючий ринок. Ми самотужки пройшли увесь шлях від новачка до професіонала, а тому добре знаємо особливості та недоліки класичного рекрутингу. У нашому розпорядженні власна АТS для пошуку кандидатів. Ми є діючими ІТ спеціалістами, а тому краще усіх знаємо кого і як шукати. У нас є доступ до ІТ фахівців, тому що вони є нашими колегами та партнерами. У 90% випадків звичайний рекрутер робить помилку. Ми ж знаходимо релевантних спеціалістів. 99% кандидатів, яких ми найшли – були найняті на роботу.

 

На сьогодні, IT-рекрутинг одна з тих галузей ІТ, яка швидко розвивається та цінується серед роботодавців. Ми співпрацюємо з рекрутинговими агенціями, котрі мають партнерів у різних точках світу й спрагло шукають висококласних українських ІТ-фахівців, розробників, програмістів, девопсів для виконання різноманітних задач у тій чи іншій сфері бізнесу. До нас звертаються, тому що ми постійно моніторимо ринок ІТ та знаємо затребуваність спеціальностей. Ми вивчаємо тренди.

 

Досвід показує, що тільки спеціаліст може знайти хорошу роботу іншому спеціалісту. Ми не будемо витрачати ВАШ ЧАС. Хто шукає – той знайде. Ми пропонуємо комплексні рішення – і для компаній, і для шукачів. У нас є усе для тих, хто мріє увійти в ІТ, працювати на full-time або дистанційно (remote) в міжнародній компанії. Ми не просто кидаємо офер і “тримаємо кулачки”, ми готуємо, розв’яснюємо, співпереживаємо. Адже кожен вдалий найм для нас – +1 в карму. Це наша репутація.

Наші переваги для компаній

99% релевантність пошуку

Ми знаходимо тільки релевантних кандидатів з необхідними навичками та знаннями, які відповідають вашим запитам, цінностям, вимогам.. Ви не будете витрачати час на людей, котрі у висновку вам не підійдуть.

Потужна АТS-система

Ми використовуємо власну ATS-систему (Applicant Tracking System, Система пошуку кандидатів), яка виконує пошук по більше ніж 100 джерелам, включаючи різні онлайн-бази та регіони. Використовуючи при цьому API інших АТS.

Перевірка кандидатів

До наших послуг також входить окрема перевірка безпеки кандидата. Ми виконуємо профайлінг, уважно перевіряємо достовірність даних, щоб запобігти обману чи шахрайству. Ви отримаєте надійних спеців, які не підведуть.

Досвідчені ІТ рекрутери

Рекрутинг ведуть діючі ІТ-спеціалісти, які провели не одну співбесіду та знають нюанси підбору кваліфікованих кадрів в ІТ. Таким чином з нами ви повністю застраховані під помилок рекрутерів з відсутнім досвідом в ІТ.

Чим ми корисні для шукачів?

Створимо резюме

Проаналізуємо ваші сильні та слабкі скіли й допоможемо скласти успішне резюме. Або проведемо аналіз й зробимо виправлення помилок існуючого.

Напишемо супровідний лист

Напишемо або навчимо як написати переконливого супровідного листа, який справить враження та зацікавить роботодавця, а вам гарантуватиме запрошення на співбесіду.

Надамо рекомендацію

Ми залюбки напишемо характеристику або надамо рекомендацію вашому роботодавцю, попередньо поспілкувавшись та проконсультувавши вас.

Підготуємо до співбесіди

Підготуємо до співбесіди (вступна, технічна), проведемо опитування, зробимо оцінку ваших знань. Складемо для вас пробне тестове завдання аби підвищити ваші шанси.

Проаналізуємо роботодавця

Подібно аналізу кандидатів, ми також проводимо аналіз роботодавців і підприємців, аби ви змогли уникнути майбутнього розчарування, обману чи шахрайства. Ми зберемо усі відгуки про компанію роботодавця та оцінимо її.

Наші партнери

Як ми працюємо?

1

Отримуємо вашу заявку

Ви залишаєте заявку на сайті через онлайн-форму замовлення або пишите нам в мессенджери чи на електронну пошту. Наш менеджер через якийсь час зв'яжеться з вами, щоби узгодити деталі.

2

Проводимо співбесіду

Ми проводимо конференц-дзвінок, де знайомимось онлайн. Відеокамера чи робочий одяг необов'язкові. Нам важливо зрозуміти хто ви, який напрям вам підходить, серйозність намірів, рівень існуючих знань та бажання вчитись.

3

Укладаємо договір

Якщо ви нам підходите, а ми у свою чергу зможемо надати вам потрібні знання - укаладаємо договір. У ньому будуть прописані усі нюанси та ситуації нашої співпраці.

4

Складаємо програму

Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту - діючі спеціалісти KR. Laboratories складають індивідуальну програму дистанційного навчання, згідно ваших інтересів та навичок.

5

Реалізуємо навчання

У зручні для вас години та форматі, наперед визначеними каналами електронного зв'язку ми проводимо лекції та навчання. Ви будете вести конспекти, отримувати домашні завдання, виконання яких відстежуватиметься у таск-трекерах.

6

Випуск

Випуску передує фінальний екзамен у вигляді реального завдання. В залежності від того, як складете його і буде залежати оцінка та подальша кар'єра. Кожен випускник отримає друкований сертифікат від проходження курсу KR. Laboratories. Відмінники отримають цінні призи у вигляді мерчу та запрошення до співпраці.

Замовити IT-рекрутинг

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Оформити заявку
Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!