Close

IT рекрутинг

⚡ Професійний рекрутинг

Український веб-хостинг 100%Компанія KR. Laboratories пропонує якісний та професійний ІТ-рекрутинг для усіх бажаючих – компаній, підприємців, власників бізнесу, шукачів, спеціалістів. Ми довго займаємося ІТ та чудово дослідили існуючий ринок. Ми самотужки пройшли увесь шлях від новачка до професіонала, а тому добре знаємо особливості та недоліки класичного рекрутингу. У нашому розпорядженні власна АТS для пошуку кандидатів. Ми є діючими ІТ спеціалістами, а тому краще усіх знаємо кого і як шукати. У нас є доступ до ІТ фахівців, тому що вони є нашими колегами та партнерами. У 90% випадків звичайний рекрутер робить помилку. Ми ж знаходимо релевантних спеціалістів. 99% кандидатів, яких ми найшли – були найняті на роботу.

На сьогодні, IT-рекрутинг одна з тих галузей ІТ, яка швидко розвивається та цінується і серед роботодавців, і серед шукачів. Ми співпрацюємо з рекрутинговими агенціями, котрі мають партнерів у різних точках світу й спрагло шукають висококласних українських ІТ-фахівців, розробників, програмістів, девопсів для виконання різноманітних задач у тій чи іншій сфері бізнесу. До нас звертаються, тому що ми постійно моніторимо ринок ІТ та знаємо затребуваність різних спеціальностей. Адже вивчаємо тренди.

Досвід показує, що тільки ІТ-спеціаліст може знайти хорошу роботу іншому ІТ-спеціалісту. Ми цінуємо ВАШ ЧАС. Ми пропонуємо комплексні рішення – і для компаній, і для шукачів. У нас є усе для тих, хто мріє увійти в ІТ, працювати на full-time або дистанційно (remote) в міжнародній компанії. Ми не просто кидаємо офер, ми готуємо, роз’яснюємо, надаємо фідбек та супровід. Адже кожен вдалий найм для нас – +1 в нашу карму.

ІТ персонал, з яким співпрацюємо:

 • ІТ-інженери, програмісти, розробники програмного забезпечення: PHP, Ruby, Go, Python, JavaScript, HTML/CSS, Node JS, Java, C/C++/C#, Swift, SQL, Delphi.
 • Системні адміністратори (Linux/Windows), спеціалісти технічної підтримки (IT Technical Support Engineer Tier 1/2/3), оператори Help/Service Desk.
 • Тестувальники програмного забезпечення і веб-додатків, QA Engineering, Application Testing.
 • Фахівці з кібербезпеки, аналітики ІТ-безпеки, спеціалісти з інформаційної безпеки (Cybersecurity Specialist/Analyst/Engineer/Manager/Consultant), пентестери, реверс-інженери, DFIR/SOC-спеціалісти.
 • ІТ-керівники, ІТ-рекрутери, менеджери, директори, маркетологи, викладачі.

Наші переваги:

 • Необмежені бази кандидатів ІТ спеціальностей різних рівнів: Trainee, Junior, Middle, Senior.
 • Пошук та перевірка спеціалістів по різним базам, реєстрам, регіонам.
 • Співбесіди проводять діючі ІТ спеціалісти. Підготовка етапів: вступна співбесіда (інтро), технічна співбесіда, фінальна співбесіда. Підготовка технічних завдань.
 • Підготумєо до співбесіди. Проконсультуємо, що чекати в тих чи інших компаніях, або від тих чи інших кандидатів. Поможемо перевірити на надійність та порядність.
 • Складемо ідеальне резюме, наповнимо ключовими словами, напишемо лист-супровід на базі систем штучного інтелекту та автоматизованих онлайн-інструментів. Проаналізуємо ваше резюме та розкажемо як його покращити. Оцінимо шанси та знання щодо ймовірного працевлаштування
 • Знайдемо відгуки про фахівця або працедавця. Проведемо бізнес-розвідку, аналітику з відкритих джерел.

Чим ми корисні для компаній?

95% релевантність пошуку

Ми знаходимо тільки релевантних кандидатів з необхідними навичками та знаннями, які відповідають вашим запитам, цінностям, вимогам. Ви не будете витрачати час на людей, котрі у висновку вам не підійдуть.

Потужна АТS-система

Ми використовуємо власну ATS-систему (Applicant Tracking System, Система пошуку кандидатів), яка виконує пошук по більше ніж 100 джерелам, включаючи різні онлайн-бази та регіони. Використовуючи при цьому API інших АТS.

Досвідчені ІТ рекрутери

Рекрутинг ведуть діючі ІТ-спеціалісти, які провели не одну співбесіду та знають нюанси підбору кваліфікованих кадрів в ІТ. Таким чином з нами ви повністю застраховані під помилок рекрутерів з відсутнім досвідом в ІТ.

Чим ми корисні для шукачів?

Створимо резюме

Проаналізуємо ваші сильні та слабкі скіли й допоможемо скласти успішне резюме. Або проведемо аналіз й зробимо виправлення помилок існуючого.

Cупровідний лист

Напишемо або навчимо як написати переконливого супровідного листа, який справить враження та зацікавить роботодавця, а вам гарантуватиме запрошення на співбесіду.

Надамо рекомендацію

Ми залюбки напишемо характеристику або надамо рекомендацію вашому роботодавцю, попередньо поспілкувавшись та проконсультувавши вас.

Підготуємо до співбесіди

Підготуємо до співбесіди (вступна, технічна), проведемо опитування, зробимо оцінку ваших знань. Складемо для вас пробне тестове завдання аби підвищити ваші шанси.

Проаналізуємо кандидата

Аналіз резюме, аналіз попередніх місць роботи, профайлінг, оцінка навичок і компетенцій, підготовка технічного завдання. Збір інформації про кандидата у відкритих джерелах.

Проаналізуємо роботодавця

Подібно аналізу кандидатів, ми також проводимо аналіз роботодавців і підприємців, аби ви змогли уникнути майбутнього розчарування, обману чи шахрайства. Ми зберемо усі відгуки про компанію роботодавця та оцінимо її.

HR безпека

Перевірка кандидатів і роботодавців

Профайлінг, перевірка наявності судимостей і адмінправопорушень, офіційних боргів у кандидатів чи роботодавців. Перевірка причетності до ризикованих контактів і операцій. Пошук особи по реєстрах і базам даних.

Верифікація резюме і документів

Перевірка достовірності наданих даних, аналіз і оцінка резюме, аудит документів (договорів, посвідчень, сертифікатів), факт-чекінг. Професійна експертиза кандидатів та роботодавців. Проведення співбесід. Поліграф-детектор. Підготовка аналітичної довідки.

Перевірка ділової репутації

Перевірка ділової репутації кандидатів та роботодавців з метою недопущення фінансових і матеріальних збитків. Пошук даних кандидата з попередніх місць роботи. Пошук історії наймів роботодавця. Аналіз рекомендацій, сторінок у соцмережах. Перевірка на лояльність, відповідність стандартам.

Як ми працюємо?

1 крок

Отримуємо заявку

Ви залишаєте на нашому сайті звявку. Наш менеджер зв’яжеться з вами, щоби уточнити дані та узгодити деталі замовлення послуги.

2 крок

Формуємо КП

На основі брифу, ми формуємо комерційну пропозицію під ваші цілі та завдання. КП міститиме план роботи, терміни виконання та вартість.

2 крок

Укладаємо договір

Якщо усім все підходить, ми закріплюємо нашу співпрацю й укаладаємо договір. У ньому будуть прописані усі деталі нашої співпраці.

3 крок

Реалізуємо проєкт

Наша команда фахівців приймає в роботу проєкт і працює згідно термінів виконання. Ви маєте змогу комунікувати з нами.

4 крок

Здаємо проєкт

Після того як проєкт завершено, ми здаємо його вам, включаючи усі проєктні звіти, документи і т.д.

Наші партнери

Замовити IT-рекрутинг

Оформити заявку
Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!