Close
KR. LABORATORIES
WEB-СТУДІЯ
IT ПОСЛУГ

Створення і розробка сайтів під ключ

Створення сайтів на замовлення

Previous
Next

Пропонуємо створення сайтів під ключ, з нуля, на замовлення: для бізнесу, підприємств, установ, компаній, корпоративного та індивідуального використання. Оперативно, швидко, недорого. Просуваємо та підтримуємо створені нами сайти.

Веб-сайт – це потужний інструмент у сучасному інформаційному просторі. Як казав Біл Гейтс: “Якщо вас немає в інтернеті – вас не існує”. Ми, як досвідчені фахівці, це розуміємо та залюбки допоможемо вам мігрувати у віртуальне середовище, щоби знайти своїх клієнтів, покупців та прихильників, гідно заявивши про себе і свою справу в інтернеті.

Створюємо швидкі, зручні, візуально привабливі та функціональні сайти будь-якої складності, які працюють, продають – під ваші смаки, цілі та задачі. 

Ціни на створення сайтів

Створюємо сайти професійно на будь-який смак: від сайту-візитки до інтернет-магазину.
Готові обсудити кожну дрібницю та запропонувати індивідуальну ціну спеціально для вас. Постійним клієнтам – знижки. 

Етапи створення сайтів

Цікаво знати: перший веб-сайт з’явився у 1990 році. Його створив британець Сер Тімоті Джон Бернерс-Лі – засновник HTTP, HTML і URI, голова світового W3C консорціуму. Відтоді інтернет стрімко розвивається і на сьогодні існує більше 1,83 мільярди сайтів.

01. Обговорення

Заповнення брифу на розробку сайту. Формування комерційної пропозиції. Зустріч і детальне обговорення проєкту: збір, аналіз та узгодження вимог, формування цілей й КРІ. Розрахунок кінцевої вартості. Підписання договору на розробку сайту.

02. Проектування

Планування структури веб-сайту. Прототипування. Макетування. Підготовка ТЗ для програмістів.

03. Програмування

Підготовка бекенд і фронтенд частини. Написання коду і верстка шаблону. Розробка функціоналу: модулів, блоків, компонентів. Інтеграція з CMS/CRM-системою. Встановлення і налаштування всіх необхідних для роботи плагінів.

04. Тестування

Проведення QA/Security тестів. Ретеальна перевірка функціональності, працездатності сайту. Пошук та виявлення можливих багів, недоліків, внесення коригувань і доопрацювання. Розгортання сайту на віртуальному VPS-сервері (хостингу). Під'єднання домену (URL-адреси сайту).Технічна конфігурація усіх вузлів, служб та сервісів сайту. Фінальне тестування перед запуском.

05. Запуск

Публікація сайту в інтернеті та передача усіх прав і доступів власнику.

7 Переваг замовити сайт у нас

Чому у нас краще

01. Безкоштовний домен

При замовленні сайту у нас безкоштовно зареєструємо для вас доменне ім'я у будь-якій популярній зоні (ua, net, com або ін.) строком на 1 рік. Також можемо надати у користування субдомен, який буде закріплений за вашим сайтом на постійній основі. Ідеально для тестування послуги.

02. 1 місяць хостингу в подарунок

Ми подбали про вас та позбавили рутини у пошуку та виборі хостингу: даруємо 1 місяць хостингу на наших серверах в Німеччині. Якісний, стабільний та надійний хостинг зробить старт вашого сайту швидким та блискавичним.

03. Базова SEO оптимізація

Сайти, які ми створюємо - по-замовчуванню базово оптимізовані під мобільні пристрої та пошукові системи. Отож вам не доведеться хвилюватись - ваша сторінка буде технічно справною та швидко з'явиться у пошуковику й буде приваблювати відвідувачів.

04. Зручна CMS система керування

Ми подбали про ваш комфорт. Керування сайтом позбавлене рутини. Ви маєте змогу швидко та ефективно додавати інформацію на сайт, вносити зміни, модифікувати та оновлювати його.

05. Технічний супровід і підтримка 24/7

Ви можете розраховувати на нас у будь-яку хвилину. Гарантуємо безперервну роботу сайтів з 100% аптаймом (безвідмовністю). А якщо виникнуть складнощі чи проблеми - ми завжди прийдемо на допомогу і усе налагодимо.

06. Premium шаблон для сайту

Надаємо вже готовий Premium-шаблон для вашого сайту, який за бажанням можна переробити під конкретні цілі, задачі, смаки і побажання. Для вибагливих можемомо розробити з нуля унікальний дизайн.

07. Базова кібербезпека

Ми дбаємо про безпеку сайтів наших клієнтів. Встановлюємо усе необхідне серверне програмне забезпечення. Встановлюємо SSL-сертифікати та налаштовуємо HTTPS на сайті, вмикаємо 2FA-авторизацію та Google reCaptcha.

Технології розробки сайтів

Застосовуємо кращі сучасні технології, інструменти і засоби створення та розробки сайтів.

CMS WordPress / Joomla / Drupal
90%
OpenCart / Bitrix / phpBB
60%
PrestaShop / Majento / Shopify / Tilda
40%
HTML / CSS / JS
95%
Bootstrap / SASS / jQuery
40%
PHP / MySQL
100%
Laravel / Symphony / Yi2
50%
Docker / GIT
70%
API / JSON / XML
45%
AWS / GCP / Azure
97%
Apache / NGINX / LiteSpeed
91%
React / Node JS / Vue / Angular / Ajax
18%
Python/Ruby/C
16%

Найпоширеніші запитання

Вибір СMS-системи (з англ. Content Management System) багато у чому залежить від типу і призначення майбутнього сайту. Наприклад, якщо у вас персональний, інформаційний сайт, лендінг, візитка чи невеликий сайт-каталог, то найкращим варіантом стане CMS WordPress, яка завоювала величезну популярність серед користувачів. Понад 70% усіх ресурсів інтернету працюють на WordPress. Тому що, WordPress – повністю безкоштовна, зручна, надійна та проста у користуванні, регулярно оновлюється та підтримуються сотнями веб-розробників по всьому світу. Для великих інтернет-магазинів ми пропонуємо такі CMS як: OpenCart, Majento, Shopify. Існують також самописні системи керування. Вони розробляються з конкретною метою для вибагливих клієнтів, які ставлять перед собою унікальні цілі та задачі і не хочуть користуватися готовими рішеннями. Такий варіант, зазвичай, обирають банківські, державні, освітні та комерційні установи, які потребують повної конфіденційності та інформаційної безпеки, й мають значний кошт для розробки власного функціоналу та його обслуговування командою кваліфікованих програмістів. Також у своїй роботі ми застосовуємо такі системи як Drupal та MODx. Часто все залежить від бажаного функціоналу сайту. У будь-якому разі, ми намагаємося обрати та запропонувати найкращий варіант для клієнта, враховуючи його побажання та бюджет.

Дуже часто ми стикаємося з проблемою, коли клієнтські сайти були створені користувачем самотужки з допомогою різних безкоштовних або платних онлайн-сервісів, конструкторів. Чому це погано, запитаєте ви? По-перше, переважна більшість конструкторів нехтують вимогами і стандартами пошукових систем, створюючи натомість свої власні правила, прив’язуючи клієнта до себе на постійній комерційній основі. По-друге, сайти на конструкторах, зазвичай, неможливо тонко сконфігурувати, тому що вони не надають доступ до усіх технічних вузлів, логів і статистики, функцій адміністрування. Ви не зможете обслуговувати базу даних або перенести сайт на іншу платформу. Щоб внести правки у конфігурацію, потрібно переходити на дорогий тариф і додатково оплачувати їх послуги. У висновку ви отримуєте збитковий сайт, роботу якого не контролюєте. Ба більше, сайти на конструкторах позбавлені можливості інтегрувати додаткові програмні рішення, модулі, плагіни, компоненти. Щоб такі сайти, нормально запрацювали, зазвичай, доводиться повністю переробляти і переносити сайт на нормальний хостинг. Що також є витратним, адже збоку конструктора немає жодної підтримки. Перевага онлайн-конструкторів лише в одному – ви зможете швидко створити сайт з гарним дизайном та опублікувати його в інтернеті. Однак, чи буде він виконувати поставлені задачі? Відповідь очевидна. Краще звернутися до професіоналів, які розроблять гнучкий сайт з максимальним профітом для вас.

Звісно. Адже ми не тільки надаємо послуги, а й навчаємо.  У цьому головна перевага і особливість нашої веб-студії. Ми зацікавлені у тому, щоби клієнт розвивався і набував грамотності, а при потребі завжди міг звернутися до нас. Нашими спеціалістами були розроблені документації “Як новачку створити свій сайт самотужки з нуля” та “Як правильно наповнювати, адмініструвати, обслуговувати веб-сайт”, які ви отримаєте відразу після того як сайт буде зроблено та передано у ваші руки.

Замовити розробку сайту

Мільйони людей щоденно переглядають сотні інтернет-сайтів, будьте у центрі подій – замовте створення сайту під ключ,
й розкрийте необмежені можливості та потенціал росту для себе і свого бізнесу!

Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує протягом однієї хвилини!

Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!