Close

Створення і розробка сайтів
під ключ

🚀 Розробляємо сайти будь-якої складності

Попередній слайд
Наступний слайд

Веб-сайт – це сукупність програмних і апаратних засобів з унікальною адресою у мережі Інтернет. У сучасному інформаційному суспільстві це потужний інструмент. Як казав Біл Гейтс: “Якщо вас немає в інтернеті – вас не існує”.

Перший веб-сайт з’явився у 1990 році. Його створив британець Тімоті Джон Бернерс-Лі – засновник HTTP, HTML і URI, голова світового W3C консорціуму. Відтоді інтернет стрімко розвивається і на сьогодні налічує більше 1,83 мільярди сайтів.

KR. Laboratories розробляє сайти з нуля різного типу та будь-якої складності – сайти-візитки, лендінги, інтернет-магазини, портали, інформаційні сайти. Стврюємо сайти для бізнесу, підприємств, установ, компаній, корпоративного та індивідуального використання.

Застосовуємо такі технології і рішення як: HTML5, CSS3, PHP7-8, Bootstrap, JS, jQuery, Node.js, Laravel, WordPress, OpenCart, Drupal, Joomla та інші. Наші сайти швидкі і стабільні, візуально привабливі, функціональні та захищені, оптимізовані під виконання задач, безпеку та надійність.

Типи сайтів, які ми створюємо

Сайт-візитка

Невеликий за обсягом сайт, який присвячений конкретній особі. Містить основну інформацію про автора. Має мінімальний набір компонентів, модулів та блоків. Допоможе заявити про себе в інтернеті.

Landing Page

Односторінковий сайт з прокручуваною стрічкою, посадкова сторінка, яка містить головні маркетингові блоки - меню, поля, кнопки, форми. Лендінги, зазвичай, націлені на певну дію - продажа товару або пропозиція послуги.

Інформаційний сайт

Сайт, який регулярно публікує інформацію, наприклад сайт новин або тематичний портал. Містить усі необхідні елементи, функції та блоки для публікації. Переважно розробляється на базі CMS-систем.

Інтернет-магазин

Сайт-маркетплейс, який продає товари або пропонує послуги. Містить усі необхідні блоки та компоненти для ведення інтернет-комерції. Розробляється на базі CMS-систем або індивідуальних рішень.

Корпоративний сайт

Сайт для компанії, організації чи установи з індивідуальними дизайном, розгалуженою структурою, різноманітними компонентами. Розробляється на базі CMS-систем або популярних PHP-фреймворків.

Онлайн-сервіс

Складний за архітектурою і структурою сайт, який може містити вбудовані, інтеграції, технологі, застосунки. Створюється під конкретні рішення і задачі. Наприклад, персональні кабінети, панелі управління, сервіси. Розробляється повністю індивідуально.

Етапи створення сайту

01. Обговорення

Заповнення брифу на розробку сайту. Формування комерційної пропозиції. Зустріч і детальне обговорення проєкту: збір, аналіз та узгодження вимог, формування цілей й КРІ. Розрахунок кінцевої вартості. Підписання договору на розробку сайту.

02. Проектування

Планування структури веб-сайту. Прототипування. Макетування. Підготовка ТЗ для програмістів.

03. Програмування

Підготовка бекенд і фронтенд частини. Написання коду і верстка шаблону. Розробка функціоналу: модулів, блоків, компонентів. Інтеграція з CMS/CRM-системою. Встановлення і налаштування всіх необхідних для роботи плагінів.

04. Тестування

Проведення QA/Security тестів. Ретеальна перевірка функціональності, працездатності сайту. Пошук та виявлення можливих багів, недоліків, внесення коригувань і доопрацювання. Розгортання сайту на віртуальному VPS-сервері (хостингу). Під'єднання домену (URL-адреси сайту).Технічна конфігурація усіх вузлів, служб та сервісів сайту. Фінальне тестування перед запуском.

05. Запуск

Публікація сайту в інтернеті та передача усіх прав і доступів його власнику.

Переваги створення сайту у нас

Базова SEO оптимізація

Ми створюємо сайти відповідно до рекомендацій SEO. Вони вже оптимізовані під мобільні пристрої та пошукові системи. Вам не доведеться хвилюватися - ваша сторінка буде технічно справною і швидко з'явиться у пошуковику.

Базова кібербезпека

Ми також дбаємо про безпеку сайтів наших клієнтів. Встановлюємо усе необхідне серверне програмне забезпечення, SSL-сертифікати, налаштовуємо HTTPS-з'єднання, вмикаємо 2FA-авторизацію та інтегруємо Google reCaptcha.

Веб-хостинг

Ми цінуємо довготривале партнерство та позбавили Вас рутини у пошуку хостингу. Даруємо 1 рік хостингу на наших серверах. Якісний, стабільний та надійний хостинг зробить старт вашого сайту швидким, приємним та блискавичним.

Технічна підтримка

Ви можете розраховувати на нас у будь-яку хвилину. Гарантуємо безперервну роботу сайтів з 100% аптаймом (безвідмовністю). А якщо виникнуть складнощі чи проблеми - ми завжди прийдемо на допомогу і усе налагодимо.

Найпоширеніші запитання

Вибір СMS-системи (з англ. Content Management System) багато у чому залежить від типу і призначення майбутнього сайту. Наприклад, якщо у вас персональний, інформаційний сайт, лендінг, візитка чи невеликий сайт-каталог, то найкращим варіантом стане CMS WordPress, яка завоювала величезну популярність серед користувачів. Понад 70% усіх ресурсів інтернету працюють на WordPress. Тому що, WordPress – повністю безкоштовна, зручна, надійна та проста у користуванні, регулярно оновлюється та підтримуються сотнями веб-розробників по всьому світу. Для великих інтернет-магазинів ми пропонуємо такі CMS як: OpenCart, Majento, Shopify. Існують також самописні системи керування. Вони розробляються з конкретною метою для вибагливих клієнтів, які ставлять перед собою унікальні цілі та задачі і не хочуть користуватися готовими рішеннями. Такий варіант, зазвичай, обирають банківські, державні, освітні та комерційні установи, які потребують повної конфіденційності та інформаційної безпеки, й мають значний кошт для розробки власного функціоналу та його обслуговування командою кваліфікованих програмістів. Також у своїй роботі ми застосовуємо такі системи як Drupal та MODx. Часто все залежить від бажаного функціоналу сайту. У будь-якому разі, ми намагаємося обрати та запропонувати найкращий варіант для клієнта, враховуючи його побажання та бюджет.

Звісно. Адже ми не тільки надаємо послуги, а й навчаємо.  У цьому головна перевага і особливість нашої веб-студії. Ми зацікавлені у тому, щоби клієнт розвивався і набував грамотності, а при потребі завжди міг звернутися до нас. Нашими спеціалістами були розроблені документації “Як новачку створити свій сайт самотужки з нуля” та “Як правильно наповнювати, адмініструвати, обслуговувати веб-сайт”, які ви отримаєте відразу після того як сайт буде зроблено та передано у ваші руки.

Так. Ми надаємо його по запиту. Щоби вам було зручніше переглядати та ознайомлюватись, а також у цілях безпеки і захисту від несанкціонованого повторного використання, ми розмістили наші роботи на окремому Google Диску за посиланням, доступному тільки вам. Щоб отримати напишіть нам на електронну пошту: info@kr-labs.com.ua

Так, є. Ми теж надаємо його по запиту, в цілях безпеки і унеможливлення недобросовісної конкуренції. Можемо одразу сказати, що сайти розробляємо недорого. Наш сервіс підпадає під категорію “Ціна/Якість”.

Так, розробляємо. Але хочемо зауважити, що самописний сайт – не панацея. Це додаток, який пишеться повністю з нуля, залежить від розробника або групи розробників і вимагає постійного технічного обслуговування: оновлення, тестування, допрацювання. Причому, якщо ви зміните розробників – іншим доведеться час, щоби опрацювати додаток, адже він може містити авторський вихідний код. Отже на плечі власника випадає чимала відповідальність, інакше самописний сайт швидко застаріє, вийде з ладу і створить проблеми. Також варто зауважити, що вартісь 1 години PHP-розробника – від 20/30$. Для великих компаній з особливими цілями та завданнями, які мають окремий штат ІТ-спеціалістів, або наймають аутсорсерів – самописний сайт дійсно може бути хорошим рішенням, адже дарує автономність і дозволяє втілити найрізноманітніші рішення та цікаві ідеї. Ми розробляємо самописні сайти на базі таких PHP-фреймворків як: Laravel, Symfony, Codeigniter, Zend, Yii та інших. Однак, для користувачів, веб-майстів, власників бізнесу ми пропонуємо використовувати CMS-платформи, такі як WordPress, Joomla, Doopal, які є гнучкими та універсальними. Адмініструвати їх зможе будь-який користувач. А проблем з оновленням, технічною підтримкою майже не виникає. Спеціалістів, які розуміються на CMS значно більше і їх послуги дешевші. Ціна самописного сайту в 2-3 рази дорожча, ніж на CMS.

Замовити створення сайту

0
Цікаво почути Вашу думку!x
Оформити заявку
Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!