Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
 • Створення WEB-сайтів

  Створення сайтів під ключ будь-якого
  типу та рівня складності

  SEO оптимізація і просування

  Оптимізація і просування веб-сайтів
  й додатків у пошукових системах

  Кібербезпека

  Кіберзахист, пентест, аудит, безпека
  IT систем, додатків, цифрових пристроїв

  IT аутсорсинг

  Експлуатація і обслуговування IT-систем,
  технічна підтримка 24/7

  Веб хостинг

  VPS/VDS хостинг для веб-сайтів,
  оптимізований під швидкодію та безпеку

  IT Академія

  Онлайн-курси, консультації, послуги репетитора,
  навчання IT-технологіям за різними напрямами

UK EN

Створення і розробка сайтів
під ключ

Професійно розробляємо сайти будь-якої складності

Previous
Next

Веб-сайт – це сукупність програмних і апаратних засобів з унікальною адресою у мережі Інтернет. Сьогодні, це потужний інструмент у сучасному інформаційному суспільстві. Як казав Біл Гейтс: “Якщо вас немає в інтернеті – вас не існує”.

Веб-студія KR. Laboratories. розробляє сайти з нуля будь-якої складності: для бізнесу, підприємств, установ, компаній, корпоративного та індивідуального використання. Створюємо швидкі, візуально привабливі, функціональні та захищені сайти, які працюють, продають, виконують ваші цілі і задачі. Також просуваємо та підтримуємо створені нами сайти.

Ми допоможемо вам мігрувати у віртуальне середовище, щоби знайти своїх клієнтів, покупців та прихильників, гідно представивши і заявивши про себе або свою справу в інтернеті.

6 переваг замовити сайт у нас

01. Безкоштовний домен

При замовленні сайту у нас безкоштовно зареєструємо для вас доменне ім'я у будь-якій популярній зоні (ua, net, com або ін.) строком на 1 рік. Також можемо надати у користування субдомен, який буде закріплений за вашим сайтом на постійній основі. Ідеально для тестування послуги.

02. 1 місяць хостингу в подарунок

Ми подбали про вас та позбавили рутини у пошуку та виборі хостингу: даруємо 1 місяць хостингу на наших серверах в Німеччині. Якісний, стабільний та надійний хостинг зробить старт вашого сайту швидким та блискавичним.

03. Базова SEO оптимізація

Сайти, які ми створюємо - по-замовчуванню базово оптимізовані під мобільні пристрої та пошукові системи. Отож вам не доведеться хвилюватись - ваша сторінка буде технічно справною та швидко з'явиться у пошуковику й буде приваблювати відвідувачів.

04. Зручна CMS система керування

Ми подбали про ваш комфорт. Керування сайтом позбавлене рутини. Ви маєте змогу швидко та ефективно додавати інформацію на сайт, вносити зміни, модифікувати та оновлювати його.

05. Технічний супровід і підтримка 24/7

Ви можете розраховувати на нас у будь-яку хвилину. Гарантуємо безперервну роботу сайтів з 100% аптаймом (безвідмовністю). А якщо виникнуть складнощі чи проблеми - ми завжди прийдемо на допомогу і усе налагодимо.

06. Базова кібербезпека

Ми дбаємо про безпеку сайтів наших клієнтів. Встановлюємо усе необхідне серверне програмне забезпечення. Встановлюємо SSL-сертифікати та налаштовуємо HTTPS на сайті, вмикаємо 2FA-авторизацію та Google reCaptcha.

Технології розробки сайтів

Етапи створення сайтів

Цікаво знати: перший веб-сайт з’явився у 1990 році. Його створив британець Сер Тімоті Джон Бернерс-Лі – засновник HTTP, HTML і URI, голова світового W3C консорціуму. Відтоді інтернет стрімко розвивається і на сьогодні існує більше 1,83 мільярди сайтів.

01. Обговорення

Заповнення брифу на розробку сайту. Формування комерційної пропозиції. Зустріч і детальне обговорення проєкту: збір, аналіз та узгодження вимог, формування цілей й КРІ. Розрахунок кінцевої вартості. Підписання договору на розробку сайту.

02. Проектування

Планування структури веб-сайту. Прототипування. Макетування. Підготовка ТЗ для програмістів.

03. Програмування

Підготовка бекенд і фронтенд частини. Написання коду і верстка шаблону. Розробка функціоналу: модулів, блоків, компонентів. Інтеграція з CMS/CRM-системою. Встановлення і налаштування всіх необхідних для роботи плагінів.

04. Тестування

Проведення QA/Security тестів. Ретеальна перевірка функціональності, працездатності сайту. Пошук та виявлення можливих багів, недоліків, внесення коригувань і доопрацювання. Розгортання сайту на віртуальному VPS-сервері (хостингу). Під'єднання домену (URL-адреси сайту).Технічна конфігурація усіх вузлів, служб та сервісів сайту. Фінальне тестування перед запуском.

05. Запуск

Публікація сайту в інтернеті та передача усіх прав і доступів власнику.

Найпоширеніші запитання

Вибір СMS-системи (з англ. Content Management System) багато у чому залежить від типу і призначення майбутнього сайту. Наприклад, якщо у вас персональний, інформаційний сайт, лендінг, візитка чи невеликий сайт-каталог, то найкращим варіантом стане CMS WordPress, яка завоювала величезну популярність серед користувачів. Понад 70% усіх ресурсів інтернету працюють на WordPress. Тому що, WordPress – повністю безкоштовна, зручна, надійна та проста у користуванні, регулярно оновлюється та підтримуються сотнями веб-розробників по всьому світу. Для великих інтернет-магазинів ми пропонуємо такі CMS як: OpenCart, Majento, Shopify. Існують також самописні системи керування. Вони розробляються з конкретною метою для вибагливих клієнтів, які ставлять перед собою унікальні цілі та задачі і не хочуть користуватися готовими рішеннями. Такий варіант, зазвичай, обирають банківські, державні, освітні та комерційні установи, які потребують повної конфіденційності та інформаційної безпеки, й мають значний кошт для розробки власного функціоналу та його обслуговування командою кваліфікованих програмістів. Також у своїй роботі ми застосовуємо такі системи як Drupal та MODx. Часто все залежить від бажаного функціоналу сайту. У будь-якому разі, ми намагаємося обрати та запропонувати найкращий варіант для клієнта, враховуючи його побажання та бюджет.

Звісно. Адже ми не тільки надаємо послуги, а й навчаємо.  У цьому головна перевага і особливість нашої веб-студії. Ми зацікавлені у тому, щоби клієнт розвивався і набував грамотності, а при потребі завжди міг звернутися до нас. Нашими спеціалістами були розроблені документації “Як новачку створити свій сайт самотужки з нуля” та “Як правильно наповнювати, адмініструвати, обслуговувати веб-сайт”, які ви отримаєте відразу після того як сайт буде зроблено та передано у ваші руки.

Замовити створення сайту

Мільйони людей щоденно переглядають сотні інтернет-сайтів, будьте у центрі подій – замовте створення сайту під ключ,
й розкрийте необмежені можливості та потенціал росту для себе і свого бізнесу!

0
Цікаво почути Вашу думку!x
Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!