Close
KR. LABORATORIES
WEB-СТУДІЯ
IT ПОСЛУГ

Веб хостинг

100% український хостинг

Український веб-хостинг 100%Ми пропонуємо недорогий, якісний та надійний веб-хостинг на базі операційних систем Linux (Ubuntu/Debian/CentOS), на серверах з 99,9% безвідмовністю.

Пропозиція дійсна для власників україномовних: сайтів, веб-сторінок, онлайн-проектів. Усе, що потрібно – це подати заявку у формі нижче, описати ідею свого сайту. У наших інтересах – зробити інтернет-простір україномовним, доступним, насиченим. Ми прагнемо утворити  Ua Website Community (UWC) – етномережу україномовних сайтів. У висновку отримаємо: більше українських веб-майстрів, більше українського контенту, більше інформації й послуг в інтернеті саме українською.

З нами можете не хвилюватися – ваші сайти завжди будуть під надійним контролем. Адже у своїй роботі ми застосовуємо найсучасніші дата-центри, системи цілодобового моніторингу, а також вільне ліцензійне програмне забезпечення, що дає нам можливість гарантувати стабільний ІТ-сервіс.

Інженери KR. Laboratories нададуть комплексну технічну підтримку по перенесенню ваших сайтів на наші сервери, а також налаштують їх на максимальну працездатність. А якщо у вас ще не має сайту – не біда, ми допоможемо з веб-розробкою, а при бажанні ще й просунемо в інтернеті у пошукових системах.

KR servers ukraine

Наші переваги - ваша вигода

Ефективність. Стабільність. Швидкодія.

Технологія Litespeed

Швидкісні сервери

Наші сервери базуються на технології LiteSpeed, що є однією з кращих на сьогодні для управління веб-сервером. VPS-сервери оптимізовані під максимальну продуктивність на різних CMS системах, відповідають вимогам SEO та Cybersecurity. У якості операційної системи виступає СentOS Linux, що є найнадійнішою для серверів.

Німецька якість

Усі дата-центри нашого хостингу розташовані в Німеччині та Фінляндії, сертифіковані відповідно до міжнародних вимог і стандартів якості. Дата-центри обслуговуються компанією HETZNER - світовим лідером у сфері інтернет-послуг. Сервери легко масштабуються та добре захищені.

Безкоштовні домени

Домен у подарунок

Для усіх сайтів, розміщених на нашому хостингу при вашому бажанні надаємо безкоштовний субдомен. Вам залишається лише підібрати вдале ім'я для свого майбутнього сайту та вчасно сплачувати хостинг.

Функціональні можливості

Cyber Panel

Мультифункціональна панель управління хостингом, оптимізована під швидкодію і кібербезпеку. Містить усі необхідні модулі, компоненти, фаєрволи (CSF, IPtables, OWASP/Mod Secuirty, Fail2ban, Clamav). Керуйте версіями PHP, FTP і SSH-доступом, обслуговуйте SQL-бази даних в PhpMyAdmin, редагуйте і завантажуйте файли у вбудованому файловому менеджері. Резервне копіювання, підтримка GIT та CRON.

Підтримка CMS

Наш хостинг адаптований та перевірений на сумісність з популярними системами управління сайтом: WordPress, Joomla, Majento, PrestaShop. Усіх їх можна встановити на в панелі керування однією кнопкою. Також на хостинг добре інтегруються CMS: Drupal, DLE, OpenCart, phpBB. В ціну послуг включений тюнинг й оптимізація сервера/сайту, а тому вам не потрібно буде перейматися налаштуванням.

Технічні потужності

Надаємо сервер з двоядерним процесором (CPU), 2 Гб оперативної пам'яті (RAM) та швидким накопичувачем (SSD). Усе це дозволяє миттєво публікувати, синхронізувати, пересилати інформацію, розміщувати найвибагливіші, найрізноманітніші, найскладніші та найдинамічніші сайти. Наповнюйте і редагуйте свої веб-сторінки як забажаєте, без обмежень по трафіку і ресурсам.

SSL сертифікати

Автоматично генеруйте безкоштовні SSL сертифікати від Lets Encrypt та переводьте свої сайти на безпечне HTTPS-з'єднання одним кліком - швидко і якісно. Сертифікати оновлюються за розкладом без вашої участі. При бажанні можна інтегрувати будь-які сторонні SSL сертифікати, наприклад Comodo або Digicert.

DNS-сервер

Працюйте та обслуговуйте свої домени, додавайте, змінюйте IP-адреси, під'єднуйте дочірні NS-сервери відразу у панелі управління сервером. Можливість швидко додавати необхідні записи в DNS-зону (BIND): A, TXT, MX, CNAME, TTL та інші.

EMAIL-сервер

Замовивши у нас хостинг, ви отримуєте ще й поштовий mail-сервер, що дозволить створити необмежену кількість корпоративних електронних скриньок, приймати та відправляти пошту з професійного email-клієнта Roundcube, з вбудованим антиспамом (SpamAssasin), PGP-шифруванням та необхідними підписами безпеки: DKIM, DMARC, SPF.

Тарифний пакет - "КОЗАК"


KR. LaBORATORIES WEB HOSTING

SSD НАКОПИЧУВАЧ

КІЛЬКІСТЬ САЙТІВ

SQL-БАЗА ДАНИХ

PhpMyAdmin

ПРОЦЕСОР (CPU)

ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ (RAM)

WEB-СЕРВЕР

ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ

ВЕРСІЯ PHP 

PHP MEMORY LIMIT 

MEMCACHE

REDIS

HTTP/2

FTP

SSH

Файловий менеджер

DNS-сервер

MAIL-сервер

SSL-сертифікат

Backup-копіювання

CRON-планувальник

Брандмауер (фаєрвол)

Автовстановлювач CMS

Операційна система Linux

Локація сервера

ТАРИФНИЙ ПЛАН

1000 грн

ОПЛАТА РАЗ в РІК

3 ГБ

1

MariaDB 10

2vCPU

2 Гб

OpenLiteSpeed

CyberPanel

7.2-8

256 МБ

Ubuntu/Debian/CentOS

Німеччина

Як ми працюємо?

01

Конфігурація

Підготовка хмарної (cloud) інфраструктури до розміщення вашого веб-сайту. Встановлення і конфігурація усіх необхідних модулів, сервісів, компонентів, панелі керування та іншого програмного забезпечення, відповідно до тарифу та заявлених вимог.

02

Розгортання

Перенесення і розгортання веб-сайту на хостингу: імпортування файлів, каталогів, бази даних. Налаштування файлів конфігурації, встановлення CMS-системи. Ретельна перевірка усіх технічних вузлів на працездатність. Тестування функціоналу сайту. Забезпечується базова швидкодія та кібербезпека.

03

Обслуговування

Адміністратор регулярно спостерігає за вашим сайтом та відстежує усі процеси, помилки, аналізує трафік і системні журнали, слідкує за споживанням ресурсів і навантаженням сервера, проводить резервне копіювання, а також унеможливлює будь-який несанкціонований доступ до сайту та вчинення шкоди серверу.

Найпоширеніші запитання

Модель оплати у нас щорічна – ви оплачуєте надання веб-хостингу на 1 рік. У послуги входить: безкоштовний домен в зоні ukr-site.com, адміністрування сервера і технічне обслуговування вашого сайту. Ми підтримуємо усі системи оплати: VISA/MasterCard, Приват24, LiqPay, WebMoney, PayPal, Payoneer,  YooMoney, InterCassa, QIWI, SWIFT-платежі, TransferGO-перекази, Bitcoin-гаманець тощо. Після сплати ви обов’язково отримуєте квитанцію від платіжного сервісу.

Так. У нас абсолютно прозора й товариська політика. Ми підтримуємо модель ChargeBack, а тому гарантуємо відшкодування/повернення коштів у разі, якщо сервіс не надано у зв’язку з технічними проблемами на нашому боці. Також ми можемо повернути й частину коштів у випадку, якщо ви відмовились по своєму бажанню, покористувавшись хостингом і зрозумівши, що це не для вас або не плануєте більше займатись сайтом.

Для учасників бойових дій, зокрема АТО/ООС ми робимо знижку в розмірі 50%. Для усіх інших груп громадян України – розраховуємо знижку індивідуально, по запиту. Також для постійних клієнтів, які замовляють у нас хостинг та інші послуги – ми пропонуємо індивідуальні пропозиції і святкові акції (BlackFriday, Різдвяні і Великодні знижки). Також у нас діє спеціальна пропозиція “Приведи друга”. 

За кожним сайтом, розміщеним на нашому хостингу, зазвичай, закріплений один Системний адміністратор, з яким ви матимете змогу комунікувати, вести діалог і переписку. Ми не прихильники системи, коли безліч людей обслуговують один проєкт і клієнт не розуміє: як, коли й до кого звертатись. У нас усе прозоро. Ви будете чітко знати і розуміти, хто відповідає за ваш сервер, як цю людину звати, яка у нього посада та зможете швидко отримати консультацію. **Заувага: Деякі послуги адміністратора у позаробочі/святкові дні можуть оплачуватися додатково.

Ні. Безкоштовний домен надається тільки для сайтів, розміщених на нашому хостингу. Якщо ви покидаєте наш хостинг – ви автоматично позбавляєтесь права використовувати безкоштовний домен, тому що його доменна зона прив’язана до наших серверів і дата-центрів. Ви також можете придбати платний домен, використовувати його на нашому хостингу, а у випадку, якщо перейдете до іншого хостера – доменне ім’я зберігатиметься за вами.

Усі сайти, які будуть розміщуватися на наших серверах, попередньо ретельно перевіряємо і аналізуємо за критеріями E-A-T (Експертність, Авторитетність, Достовірність). Визначаємо чи може прийти в майбутньому на нього будь-яка скарга, проводимо оцінку всіх ризиків та визначаємо підсумковий бал якості (рейтинг). Головна вимога: сайти не повинні містити шкідливого коду і контенту та порушувати чинне законодавство України та країн наших партнерів. У 99% випадків, якщо ваш сайт пройде нашу валідацію, то в майбутньому він не матиме жодних проблем, йому ніщо не загрожуватиме і його ніхто ніколи не заблокує.

Замовити веб-хостинг

Оформити заявку
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує протягом однієї хвилини!

Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!