Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
 • Створення WEB-сайтів

  Створення сайтів під ключ будь-якого
  типу та рівня складності

  SEO оптимізація і просування

  Оптимізація і просування веб-сайтів
  й додатків у пошукових системах

  Кібербезпека

  Кіберзахист, пентест, аудит, безпека
  IT систем, додатків, цифрових пристроїв

  IT аутсорсинг

  Експлуатація і обслуговування IT-систем,
  технічна підтримка 24/7

  Веб хостинг

  VPS/VDS хостинг для веб-сайтів,
  оптимізований під швидкодію та безпеку

  IT Академія

  Онлайн-курси, консультації, послуги репетитора,
  навчання IT-технологіям за різними напрямами

UK EN

Хостинг сайтів

Український хостинг - стабільні VPS сервери

🇺🇦Український хостинг

Український веб-хостинг 100%Компанія KR. Laboratories пропонує недорогий та надійний український хостинг сайтів з наступними характеристиками:

 • VPS/VDS сервери в Європі та США
 • Uptime (безвідмовність) серверів: 99,9 %
 • Операційна система Linux (Ubuntu/Debian/CentOS)
 • Локальні SSD NVme або Cloud (мережеві) накопичувачі
 • Пропускна швидкість до 1Гбіт/c;
 • Без обмежень по трафіку і ресурсам.

На відміну від стандартних shared-хостингів, ви отримуєте у користування персональний ізольований віртуальний простір (VPS-хостинг) й не обмежені по ресурсам. Ви не будете хвилюватися за недобросовісне сусідство з іншими сайтами. А при бажанні можна замовити для своїх потреб повністю виділений фізичний сервер – VDS (Dedicated Server).

У нас ваші сайти завжди будуть під надійним наглядом та контролем системних адміністраторів. У своїй роботі ми застосовуємо найсучасніші інструменти, популярні API, системи цілодобового захисту і моніторингу, а також вільне ліцензійне програмне забезпечення, що дає нам можливість гарантувати недорогий та стабільний сервіс.

KR servers ukraine

Переваги нашого хостингу

Ефективність. Стабільність. Швидкодія.

Цілодобова підтримка

Ви не будете шукати як сконтактуватись з нами - ми у будь-яку пору, в будь-який час на лінії: Телефон, Viber, WhatsApp, Telegram, Skype. Наші інженери вдень і вночі стоять на сторожі ваших сайтів й раді допомогти. Також ви можете додатково замовити у нас IT аутсорсинг як окрему послугу на постійній основі.

Досвідчені фахівці

Наші системні адміністратори - це професіонали з 8-річним стажем роботи. Вони не задають зайвих питань "Чому" або "Навіщо", а виконують свою роботу якісно та сумлінно. Усі ваші побажання щодо технічного обслуговування будуть виконані. Бажаєте підключити HTTP2, Memcache або збільшити Memory limit? Без проблем!

Перенесення сайтів

Ми надаємо послугу безкоштовного перенесеня сайтів на наш хостинг. Ви даєте нам доступи й ми переносимо усі файли, бази даних та інші дані вашого сайту на наш сервер. Після перенесення уважно перевіряємо, щоб усі вузли вашого сайту функціонували без змін й тоді здаємо "ключі" від хостингу.

Технологія Litespeed

Швидкість

Наші сервери базуються на вільній технології LiteSpeed, що є однією з кращих, адже гарантує максимальну продуктивність при високих навантаженнях. LiteSpeed Web Server, на відміну від класичного Apache, підтримує балансування, містить усі PHP-модулі та має вбудоване кешування.

HETZNER and Amazon VPS Hosting

Якість

Усі дата-центри нашого хостингу розташовані в Європі та Сполучених Штатах Америки, сертифіковані відповідно до міжнародних вимог і стандартів якості. Дата-центри обслуговуються компаніями HETZNER та AMAZON - світовими лідерами у сфері інтернет-послуг. Сервери легко масштабуються та добре захищені.

Безпека серверів

Захищеність

Ми регулярно проводимо огляд віртуальних серверів на кіберінциденти й проводимо резервне копіювання. Тож навіть, якщо ви забули створити копію сайту і вам необхідно зробити відкат - ми допоможемо. Усі ваші сайти та файли захищені на рівні сервера від DDOS, Brute-Force, фішингу та інших хакерських атак.

Задоволені клієнти

Лояльність

Для усіх нових клієнтів при першому замовленні робимо подарунок - безкоштовно реєструємо домен на 1 рік. Вам залишається лише підібрати вдале ім'я та вчасно сплачувати хостинг. Також діє акція "Приведи друга та отримай 10% знижки". Окрім цього, кожен бажаючий може отримати 7 днів тест-драйву.

Технічні характеристики

Панель керування

Вільна мультифункціональна панель управління хостингом CyberPanel - оптимізована під швидкодію і кібербезпеку, містить усі необхідні модулі, компоненти, фаєрволи (CSF, IPtables, OWASP/Mod Secuirty, Fail2ban, Clamav, Immunify). Керуйте версіями PHP, FTP і SSH-доступом, обслуговуйте SQL-бази даних в PhpMyAdmin, редагуйте і завантажуйте файли у вбудованому файловому менеджері. Резервне копіювання, підтримка GIT та CRON включені.

Підтримка CMS

Наш хостинг адаптований та перевірений на сумісність з популярними системами управління сайтом: WordPress, Joomla, Majento, PrestaShop. Усіх їх можна встановити в панелі керування однією кнопкою. Також на хостинг добре інтегруються CMS: Drupal, DLE, OpenCart, phpBB. В ціну послуг включений тюнинг й оптимізація сервера/сайту, а тому вам не потрібно буде перейматися налаштуванням.

VPS сервери

Надаємо сервер з двоядерним процесором (CPU), 2 Гб оперативної пам'яті (RAM) та швидким накопичувачем (SSD). Усе це дозволяє миттєво публікувати, синхронізувати, пересилати інформацію, розміщувати найвибагливіші, найрізноманітніші, найскладніші та найдинамічніші сайти. Наповнюйте і редагуйте свої веб-сторінки як забажаєте, без обмежень по трафіку і ресурсам.

SSL сертифікати

Автоматично генеруйте безкоштовні SSL сертифікати від Lets Encrypt та переводьте свої сайти на безпечне HTTPS-з'єднання одним кліком - швидко і якісно. Сертифікати оновлюються за розкладом без вашої участі. При бажанні можна інтегрувати будь-які сторонні SSL сертифікати, наприклад Comodo або Digicert.

DNS-сервер

Працюйте та обслуговуйте свої домени, додавайте, змінюйте IP-адреси, під'єднуйте дочірні NS-сервери відразу у панелі управління сервером. Можливість швидко додавати необхідні записи в DNS-зону (BIND): A, TXT, MX, CNAME, TTL та інші.

EMAIL-сервер

Замовивши у нас хостинг, ви отримуєте ще й поштовий mail-сервер, що дозволить створити необмежену кількість корпоративних електронних скриньок, приймати та відправляти пошту з професійного email-клієнта Roundcube, з вбудованим антиспамом (SpamAssasin), PGP-шифруванням та необхідними підписами безпеки: DKIM, DMARC, SPF.

Вартість хостингу

Тарифний план «КОЗАК»


KR. LaBORATORIES WEB HOSTING

SSD НАКОПИЧУВАЧ

КІЛЬКІСТЬ САЙТІВ

SQL-БАЗА ДАНИХ

PhpMyAdmin

ПРОЦЕСОР (CPU)

ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ (RAM)

WEB-СЕРВЕР

ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ

ВЕРСІЯ PHP 

PHP MEMORY LIMIT 

MEMCACHE

REDIS

HTTP/2

FTP

SSH

Файловий менеджер

DNS-сервер

MAIL-сервер

SSL-сертифікат

Backup-копіювання

CRON-планувальник

Брандмауер (фаєрвол)

Автовстановлювач CMS

Операційна система

Локація сервера

ТАРИФНИЙ ПЛАН "КОЗАК"

1000 грн

ОПЛАТА РАЗ НА РІК

3 ГБ

1

MySQL / MariaDB 10

1vCPU

1 Гб

OpenLiteSpeed / LiteSpeed / Apache / NGINX

CyberPanel / Vesta CP / Hestia 

7.2-8

512 МБ

Ubuntu / Debian / CentOS

Європа / США

Як ми працюємо?

01
Аналіз сайту

Ми перевіряємо ваш сайт: аналізуємо метрики домену (рейтинг в пошукових системах, середня відвідуваність), аналізуємо контент (наявність забороненого вмісту та його унікальність), технічні характеристики і справність (сканування на шкідливі скрипти). Також визначаємо усі технології, які використовує сайт (серверна ОС, CMS, PHP, SQL і т.д.) - це дозволить нам виявити точки несумісності, якщо такі є, та вдало спланувати перенесення сайту.

02
Укладення договору

Якщо ваш сайт пройшов первинну перевірку і відповідає нашим стандартам, ми укладаємо двосторонній договір, який містить усі подробиці, правила та умови надання послуги веб-хостингу, а також зобов'язання сторін. Обидві сторони можуть внести свої корективи у зміст цього договору перед його підписанням. Після того як договір затверджений - обидві сторони гарантують сумлінно його дотримуватися.

03
Конфігурація і розгортання

Підготовка ІТ-інфраструктури до розміщення сайту: встановлення і конфігурація усіх необхідних модулів, сервісів, компонентів, відповідно до тарифу та заявлених вимог. Перенесення і розгортання веб-сайту на хостингу: імпортування файлів, каталогів, бази даних. Налаштування файлів конфігурації і CMS-системи. Ретельна перевірка усіх технічних вузлів на працездатність. Тестування функціоналу.

04
Обслуговування

Адміністратор регулярно спостерігає за вашим сайтом та відстежує усі процеси, помилки, аналізує трафік і системні журнали, слідкує за споживанням ресурсів і навантаженням сервера, проводить резервне копіювання, а також унеможливлює будь-який несанкціонований доступ до сайту та вчинення шкоди серверу.

Найпоширеніші запитання

Модель оплати у нас щорічна – ви оплачуєте надання веб-хостингу раз на 1 рік. У послуги входить: безкоштовний домен, адміністрування сервера і технічне обслуговування вашого сайту. Ми підтримуємо усі системи оплати: VISA/MasterCard, Приват24, LiqPay, WebMoney, PayPal, Payoneer, YooMoney, InterCassa, QIWI, SWIFT-платежі, TransferGO-перекази, Bitcoin-гаманець тощо. Після сплати ви обов’язково отримуєте квитанцію від платіжного сервісу. Будь-які зміни чи нюанси прописуються у договорі.

Так. У нас абсолютно прозора й товариська політика. Ми підтримуємо модель ChargeBack, а тому гарантуємо відшкодування/повернення коштів у разі, якщо сервіс не надано у зв’язку з технічними проблемами на нашому боці. Також ми можемо повернути й частину коштів у випадку, якщо ви відмовились по своєму бажанню, покористувавшись хостингом і зрозумівши, що це не для вас або не плануєте більше займатись сайтом.

Для учасників бойових дій, зокрема АТО/ООС ми робимо знижку в розмірі 50%. Для усіх інших груп громадян України – розраховуємо знижку індивідуально, по запиту. Також для постійних клієнтів, які замовляють у нас хостинг та інші послуги – ми пропонуємо індивідуальні пропозиції і святкові акції (BlackFriday, Різдвяні і Великодні знижки). Також у нас діє спеціальна пропозиція “Приведи друга”. 

За кожним сайтом, розміщеним на нашому хостингу, зазвичай, закріплений один Системний адміністратор, з яким ви матимете змогу комунікувати, вести діалог і переписку. Ми не прихильники системи, коли безліч людей обслуговують один проєкт і клієнт не розуміє: як, коли й до кого звертатись. У нас усе прозоро. Ви будете чітко знати і розуміти, хто відповідає за ваш сервер, як цю людину звати, яка у нього посада та зможете швидко отримати консультацію. **Заувага: Деякі послуги адміністратора у позаробочі/святкові дні можуть оплачуватися додатково.

Ні. Безкоштовний домен надається тільки для сайтів, розміщених на нашому хостингу. Якщо ви покидаєте наш хостинг – ви автоматично позбавляєтесь права використовувати безкоштовний домен, тому що його доменна зона прив’язана до наших серверів і дата-центрів. Ви також можете придбати платний домен, використовувати його на нашому хостингу, а у випадку, якщо перейдете до іншого хостера – доменне ім’я зберігатиметься за вами.

Усі сайти, які будуть розміщуватися на наших серверах, попередньо ретельно перевіряємо і аналізуємо за критеріями E-A-T (Експертність, Авторитетність, Достовірність). Визначаємо чи може прийти в майбутньому на нього будь-яка скарга, проводимо оцінку всіх ризиків та визначаємо підсумковий бал якості (рейтинг). Головна вимога: сайти не повинні містити шкідливого коду і контенту та порушувати чинне законодавство України та країн наших партнерів. У 99% випадків, якщо ваш сайт пройде нашу валідацію, то в майбутньому він не матиме жодних проблем, йому ніщо не загрожуватиме і його ніхто ніколи не заблокує.

Замовити хостинг

Не зволікай, а замовляй – український, чесний та стабільний хостинг, й ставай частиною великої інтернет-спільноти!

0
Цікаво почути Вашу думку!x
Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Отримати комерційну пропозицію