Close

Наші IT послуги

WEB-розробка

Розробка сайтів на CMS: сайт-візитка, landing page, сайт-каталог, інтернет-магазин, комерційний, інформаційний веб-сайти, блоги і портали. Створення сайтів під ключ на CMS: Wordpress, Joomla, Majento, OpenCart.

SEO оптимізація

SEO оптимізація і просування сайтів в пошукових системах. Аудит і аналіз сайту. Покращення конверсій (CRO) і управління репутацією (SERM). Лінкбілдинг, аутріч, крауд-маркетинг, контекстна реклама, email-маркетинг.

IT аутсорсинг

Експлуатація, адміністрування і обслуговування комп'ютеризованих систем, засобів автоматики. Комп'ютерна підтримка 24/7, розгортання VPS-серверів, встановлення ПЗ, конфігурація ОС Windows/Linux/MacOS.

Кібербезпека

Захист сайтів і веб-серверів, мобільних і хмарних платформ, електронних ресурсів, IoT пристроїв та ІТ систем від несанкціонованого доступу, втручання в цілісність і конфіденційність, шкідливого коду, DDOS/Brute-force/XSS/CSRF/SQLi атак, OSINT.

Веб-хостинг

Якісний, надійний та доступний хостинг на німецьких серверах для українських сайтів. Необмежені трафік та ресурси. У послугу також включений безкоштовний субдомен.

IT академія

Дистанційне онлайн-навчання комп'ютенрній грамотності для усіх вікових категорій 18+. Онлайн-заняття з ІТ-спеціалістом. Навчання працівників на підприємствах.

Отримати комерційну пропозицію
Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!