Close
KR. LABORATORIES
Digital-лабораторія IT технологій
 UK EN

Кібербезпека

Кібербезпека

Що таке кібербезпека?

КІБЕРБЕЗПЕКА – це сукупність заходів, методів та процесів, покликаних забезпечити інформаційну, мережеву та комп’ютерну безпеку. Вона є частиною інформаційної безпеки, котра забезпечує конфіденційність, цілісність та доступність даних на глобальному рівні в усіх сферах.

Кібербезпека в Україні

Кібербезпека – основа інформаційної цілісності, стабільності і національної безпеки України.

Кібербезпека включає аналіз, контроль та оцінку ризиків безпеки, захист від несанкціонованого доступу, втручання в цілісність ІТ систем і програмного забезпечення, захист від пошкодження пристроїв і телекомунікацій, попередження кібератак та інцидентів.

Таким чином, кібербезпека – обов’язкова складова будь-якого бізнесу, організації, установи, приватного чи юридичного господарства, продукту, проєкту чи процесу.

Спеціалісти з кібербезпеки KR. Laboratories – це глибоко вмотивовані та сертифіковані люди, які професійно займаються усуненням загроз, інцидентів та вразливостей кіберпростору багато років. Ми розробляємо та впроваджуємо системи та рішення з кіберзахисту. У наші послуги і задачі входить аудит безпеки, тестування на проникнення, цифрова форензика, захист цифрових активів і даних від спотворення та перехоплення, аналіз та розробка політик, правил та методологій безпеки. Ми охоплюємо практично усі сфери застосування кібербезпеки, включаючи захист веб-додатки, електронні ресурси, об’єкти ІТ-інфраструктури, On-Premise рішня, Cloud-платформи, мобільні пристрої, IoT-системи.

Шкода кібер-атак помітна сьогодні неозброєним оком. Незахищені ІТ-системи та ресурси є мішенню різноманітних маніпуляторів та стають джерелом розповсюдження загроз, не тільки у комп’ютерній мережі. Тому не можна недооцінювати кібербезпеку, адже це може призвести до катастрофічних наслідків. За даними аналітиків, збитки від кібератак перевищили майже 3 трильйони доларів США.

Ми регулярно проходимо підвищення кваліфікації, аналізуємо події кібер-світу, ознайомлюємося зі звітами іноземних колег, відвідуємо конференції й обмінюємося досвідом, займаючись побудовою архітектури безпеки для своїх потреб, а також потреб українського малого та середнього бізнесу, приватних осіб.

Нижче ви можете ознайомитися з повним переліком наших послуг з кібербезпеки.

Переваги кібербезпеки

Мінімізація ризиків

Мінімізація можливих ризиків та збитків (фінансових, репутаційних), які можуть бути понесені в результаті кібератак. Уникнення простою.

Швидке реагування

Вчасне виявлення та швидке реагування на індиденти кібербезпеки, запобігання кібератакам та інформаційним витокам.

Управління доступом

Повний моніторинг, облік та аналіз подій, помилок, інцидентів, що відбуваються в системі, включаючи контроль доступу з багатофакторною авторизацією.

Шифрування даних

Забезпечення надійного шифрування даних, які пересилаються та зберігаються в системі, унеможливлюючи будь-який витік даних.

Захист користувачів та пристроїв

Захищеність користувачів ІТ систем, співробітників від зламу, спаму, фішингових атак, перехоплення даних. Комплексна безпека цифрових пристроїв.

Відповідність стандартам

Відповідність міжнародним і державним стандартам безпеки та якості: ISO/IEC, PCI-DSS, HIPAA, SOC-2, NIST, COBIT, ITIL, ДСТУ.

Новітні технології

Інтеграція найсучасніших технологій та рішень, включаючи ШІ, для виявлення кіберзагроз та оптимізації бізнес-процесів, ланцюгів постачання.

Стратегія кібербезпеки

Комплексна стратегія з розвитку інформаційної та кібербезпеки, яка передбачає основні інструменти, політику, методологію, принципи, техніки, методики.

Зменшення витрат

Зменшення постійних витрат на обслуговування та пошук фахівців через відсутність збитків і проблем кібербезпеки.

🤝Хто наші клієнти?

IT директори

ІТ-директори українських компаній, ІТ-менеджери, керівники відділів, підрозділів та служб інформаційних технологій, керівники ІТ-проєктів, відповідальні за стратегію розвитку.

Приватні підприємці

Індивідуальні підприємці, власники малого та середнього бізнесу, які поки що не можуть розгорнути власний штат з кібербезпеки, але прагнуть бути максимально захищеними й налагодити усі процеси.

Стартапи

Молоді компанії, що будують свій бізнес на основі інноваційних технологій, володіють обмеженеими ресурсами і тільки почали виходити на ринок ІТ послуг

Веб-майстри

Власники веб-сайтів, спеціалісти з розробки і просування веб-додатків, контент-менеджери і адміністратори, спеціалісти з інтернет-маркетингу, яким потрібні для співпраці фахові спеціалісти з ІТ безпеки.

Найпоширеніші запитання

Ми дотримуємося Конституційного права, Цивільного кодексу та Кодексу адміністративного судочинства, Доктрини Інформаційної Безпеки та чинного законодавства України, зокрема: Закон «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 45, ст.403), Закон «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297, Закон України «Про інформацію»,  Закон України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах». З повним переліком законів, які стосуються інформаційної, кібербезпеки можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України.

Якщо мова йде саме про тестування на вразливості, себто Penetration Test (Pentest), то такі тестування проводяться лише з письмової згоди і дозволу самого власника сайту. Адже пентест може вплинути на доступність електронного ресурсу, а згідно з законодавством, втручання у роботу сайту тягне за собою відповідальність. Однак, якщо мова йде про аудит безпеки, то звісно ми можемо просканувати будь-який сайт в інтернеті, виявити на ньому зовнішні вразливості (Vulnerabilities) та підготувати звіт для вас.

Замовити послуги з кібербезпеки

Оформити заявку
Отримати комерційну пропозицію
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!