Close
KR. LABORATORIES
DIGITAL-ЛАБОРАТОРІЯ
ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ
 • Створення WEB-сайтів

  Створення сайтів під ключ будь-якого
  типу та рівня складності

  SEO оптимізація і просування

  Оптимізація і просування веб-сайтів
  й додатків у пошукових системах

  Кібербезпека

  Кіберзахист, пентест, аудит, безпека
  IT систем, додатків, цифрових пристроїв

  IT аутсорсинг

  Експлуатація і обслуговування IT-систем,
  технічна підтримка 24/7

  Веб хостинг

  VPS/VDS хостинг для веб-сайтів,
  оптимізований під швидкодію та безпеку

  IT Академія

  Онлайн-курси, консультації, послуги репетитора,
  навчання IT-технологіям за різними напрямами

UK EN

Кібербезпека

Кібербезпека

Послуги з кібербезпеки

< Конфіденційність. Цілісність. Доступність. >

Безпека серверів та cloud платформ

Безпека сайтів і веб-додатків

Безпека CMS WordPress

Тестування на проникнення (Pentest)

Безпека IoT пристроїв

Безпека операційних систем

Інформаційна безпека & OSINT

Чому варто обирати нас?

Потужна SOC-система кіберзахисту

Наполегливо вивчаючи роками міжнародний досвід та накопичуючи джерела інформації у великій кількості, ми систематизували основні знання з кібербезпеки й виробили власну стратегію захисту електронних ресурсів, обчислювальних пристроїв і комп'ютеризованих систем під назвою "Кіберщит 2.0" - моніторить та захищає увесь мережевий периметр 27/4/365 на усіх рівнях комп'ютерної ієрархії та OSI-моделі. Дана система являє собою набір технік, методик, сигнатур, правил та політик, заснованих на світових ідеях, рекомендаціях, стандартах і документаціях з кібербезпеки, таких як: OWASP, NIST, COBIT, BSI, OSSTMM, PCI-DSS, ISO 27001, ISO 9001, ITIL тощо.

Унікальна OSINT-технологія "PERUN"

Нами була розроблена унікальна технологія з пошукового аналізу Open Source Intelligence (OSINT), побудована на кращих принципах Big Data і Threat Intelligence - "Perun". Особливість її у тому, що технологія збирає інформацію з усіх можливих відкритих джерел, застосовуючи більше, ніж 100 API кращих онлайн-інструментів сьогодення, таких як: SHODAN, Maltego, Censys, Hybrid Analysis, VirusTotal, RiskIQ, FireEye та інші. Ми активно використовуємо "Перуна" у конкурентній розвідці (BI), моніторингу ЗМІ та видачі пошукових систем, виявленні витоків інформації (Leaks/Breaches), а також парсингу даних.

Авторська методологія аудиту з кібербезпеки

Ми розробили свій власний авторський чек-ліст для проведення Аудиту з кібербезпеки електронних ресурсів, додатків та застосунків, програмного забезпечення, серверів, робочих станцій і їх операційних систем. Він налічує більше, ніж 200 факторів з дотримання кібербезпеки та містить перевірки на переважну більшість атак, загроз та вразливостей, наприклад: XSS, PHPi, SQLi, CSRF, SSRF, SSTI, XXE, MITM. Велику увагу в аудиті приділено боротьбі з фішинговими загрозами, DDOS і BruteForce атаками, безпеці Cloud-платформ, мобільних та IoT-пристроїв. Також у своєму аудиті ми застосовуємо сучасні методики й рішення з SEO-аналізу та Веб-аналітики (теплові карти, точкова аналітика, відстеження поведінкових факторів).

Наші сертифікати

< Відповідаємо вимогам кращих міжнародних практик та стандартів у сфері кібербезпеки />

Що таке кібербезпека?

Кібербезпека в Україні

Кібербезпека – основа інформаційної цілісності, стабільності і національної безпеки українців

КІБЕРБЕЗПЕКА – це сукупність заходів, методів та процесів, покликаних забезпечити інформаційну, мережеву та комп’ютерну безпеку у віртуальному, цифровому середовищі. Вона є частиною інформаційної безпеки, котра забезпечує конфіденційність, цілісність та доступність даних.

Кібербезпека включає аналіз, контроль та оцінку ризиків безпеки, захист від несанкціонованого доступу, втручання в цілісність ІТ систем і програмного забезпечення, захист від пошкодження пристроїв і телекомунікацій, попередження інтернет-атак та кібер-інцидентів.

Кібербезпеку ще називають кібернетична безпека (КБ) – це доволі молода галузь, яка сформувалась в Україні порівняно нещодавно, у результаті стрімкого розвитку інформаційних технологій та інтенсивного технологічного процесу. IT системам і комп’ютерним мережам стало відводитися більше уваги – промисловість, освіта та наука, державні установи й організації, малий та середній бізнес почали переходити й опановувати digital-простір. Це одразу спричинило неабиякий спалах збоку кібер-кримінальних структур (Black Hat/APT-групи), так і просто дрібних злочинців (script kiddy, spamers, carders).

Таким чином, кібербезпека – обов’язкова складова будь-якого бізнесу, організації, установи, приватного чи юридичного господарства, продукту та проєкту.

Спеціалісти з кібербезпеки займаються усуненням будь-яких загроз, інцидентів та вразливостей в кібернетичному світі. Також розробляють і впроваджують систем захисту для комп’ютерних, електронних, телекомунікаційних мереж, засобів зв’язку і автоматики. Їх часто називають білими (White Hat) або етичними хакерами (Ethical Hackers). Вони прискіпливо вивчають, тестують та ідентифікують шкідливий код. Фактично, це “універсальні бійці”, які чітко володіють апаратним і програмним забезпеченням, добре розуміються у законодавчій базі, розбираються в алгоритмах пошукових систем (SEO), уміють адмініструвати мережі й комп’ютерні системи, люблять працювати з великими об’ємами даних (Big Data) та проводять комп’ютерні досліди (Computer Research) і розслідування (OSINT/Digital Forensics). Завдяки своїй багатовекторності та багатоплановості, Cybersecurity-спеціалісти на сьогодні є одними з найбільш затребуваних в IT-технологіях.

Кібернетична безпека в Україна

Обов’язок кожного громадянина – дотримуватися інформаційної гігієни та розбиратися в основах кібербезпеки.

Основна задача галузі кібербезпеки – захист віртуального простору та інформації в ньому, захист цифрових даних користувачів від спотворення і перехоплення, аналіз та розробка політик конфіденційності, оцінка і передбачення ризиків, захист електронних ресурсів і систем, мобільних і цифрових пристроїв, інфраструктури тощо. Спеціаліст з безпеки знаходиться у постійному  потоці інформації, щоденно перевіряє на стабільність, доступність, цілісність та надійність усі технічні вузли ІТ-систем, проводить ретельне QA/White/Black/Grey-box тестування, а також тестування на проникнення (Penetration testing). Не захищені ІТ-системи та ресурси є мішенню різноманітних маніпуляторів та стають джерелом розповсюдження загрози у комп’ютерній мережі.

Шкода кібер-атак на сьогодні є недооціненою і може призвести до катастрофічних наслідків: атаки на промисловість, навчальні, державні заклади і установи, виведення з ладу енергетичних, електротехнічних вузлів. Найближчий приклад – вірус Stuxnet, який поклав край ядерній програмі Ірану. За даними аналітиків, збитки у сфері світової економіки у зв’язку з постійними кібер-атаками перевищили майже 3 трильйони доларів США.

Фахівці з кібербезпеки KR. Laboratories глибоко вмотивовані люди, які мають значний стаж і досвід у сфері IT/WEB технологій, зокрема Cybersecurity індустрії. Ми регулярно проходимо підвищення кваліфікації, аналізуємо різноманітні загрози кібер-світу, ознайомлюємося зі звітами іноземних колег, відвідуємо конференції й обмінюємося досвідом, паралельно займаючись побудовою архітектури безпеки для українського малого та середнього бізнесу, а також приватних і зацікавлених осіб.

Найпоширеніші запитання

Ми дотримуємося Конституційного права, Цивільного кодексу та Кодексу адміністративного судочинства, Доктрини Інформаційної Безпеки та чинного законодавства України, зокрема: Закон «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 45, ст.403), Закон «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297, Закон України «Про інформацію»,  Закон України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах». З повним переліком законів, які стосуються інформаційної, кібербезпеки можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України.

Якщо мова йде саме про тестування на вразливості, себто Penetration Test (Pentest), то такі тестування проводяться лише з письмової згоди і дозволу самого власника сайту. Адже пентест може вплинути на доступність електронного ресурсу, а згідно з законодавством, втручання у роботу сайту тягне за собою відповідальність. Однак, якщо мова йде про аудит безпеки, то звісно ми можемо просканувати будь-який сайт в інтернеті, виявити на ньому зовнішні вразливості (Vulnerabilities) та підготувати звіт для вас.

Замовити послуги з кібербезпеки

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!

Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Отримати комерційну пропозицію