Close

Веб хостинг

Український хостинг - стабільні VPS сервери
Технологія Litespeed

Швидкість

Наші сервери базуються на вільній технології LiteSpeed, що є однією з кращих, адже гарантує максимальну продуктивність при високих навантаженнях. LiteSpeed Web Server, на відміну від класичного Apache, підтримує балансування, містить усі PHP-модулі та має вбудоване кешування.

HETZNER and Amazon VPS Hosting

Якість

Усі дата-центри нашого хостингу розташовані в Європі та Сполучених Штатах Америки, сертифіковані відповідно до міжнародних вимог і стандартів якості. Дата-центри обслуговуються компаніями HETZNER та AMAZON - світовими лідерами у сфері інтернет-послуг. Сервери легко масштабуються та добре захищені.

Безпека серверів

Захищеність

Ми регулярно проводимо огляд віртуальних серверів на кіберінциденти й проводимо резервне копіювання. Тож навіть, якщо ви забули створити копію сайту і вам необхідно зробити відкат - ми допоможемо. Усі ваші сайти та файли захищені на рівні сервера від DDOS, Brute-Force, фішингу та інших хакерських атак.

Задоволені клієнти

Лояльність

Для усіх нових клієнтів при першому замовленні робимо подарунок - безкоштовно реєструємо домен на 1 рік. Вам залишається лише підібрати вдале ім'я та вчасно сплачувати хостинг. Також діє акція "Приведи друга та отримай 10% знижки". Окрім цього, кожен бажаючий може отримати 7 днів тест-драйву.

Український веб-хостинг 100%Компанія KR. Laboratories пропонує недорогий та надійний український хостинг сайтів з наступними характеристиками:

 • VPS/VDS сервери в Європі та США
 • Uptime (безвідмовність) серверів: 99,9 %
 • Операційна система Linux (Ubuntu/Debian/CentOS)
 • Локальні SSD NVme або Cloud (мережеві) накопичувачі
 • Пропускна швидкість до 1 Гбіт/c;
 • Без обмежень по трафіку і ресурсам.
KR servers ukraine

🇺🇦 Переваги нашого хостингу

Ефективність. Стабільність. Швидкодія.

Цілодобова підтримка

Ви не будете шукати як сконтактуватись з нами - ми у будь-яку пору та в будь-який час на лінії: Телефон, Viber, WhatsApp, Telegram, Skype. Наші інженери вдень і вночі стоять на сторожі ваших сайтів й раді допомогти. Також ви можете додатково замовити у нас IT аутсорсинг як окрему послугу на постійній основі.

Сучасні технології

У своїй роботі ми застосовуємо найсучасніші інструменти, популярні API, системи цілодобового захисту і моніторингу, а також вільне ліцензійне програмне забезпечення, що дає нам можливість гарантувати недорогий та стабільний сервіс.

Досвідчені фахівці

Наші системні адміністратори - це професіонали з 8-річним стажем роботи. Вони не задають зайвих питань "Чому" або "Навіщо", а виконують свою роботу якісно та сумлінно. Усі ваші побажання щодо технічного обслуговування будуть виконані. Бажаєте підключити HTTP2, Memcache або збільшити Memory limit? Без проблем!

Безкоштовне перенесення сайтів

Ми надаємо послугу безкоштовного перенесеня сайтів на наш хостинг. Ви даєте нам доступи й ми переносимо усі файли, бази даних та інші дані вашого сайту на наш сервер. Після перенесення уважно перевіряємо, щоб усі вузли вашого сайту функціонували без змін й тоді здаємо "ключі" від хостингу.

Технічні характеристики

Панель керування

Вільна мультифункціональна панель управління хостингом CyberPanel - оптимізована під швидкодію і кібербезпеку, містить усі необхідні модулі, компоненти, фаєрволи (CSF, IPtables, OWASP/Mod Secuirty, Fail2ban, Clamav, Immunify). Керуйте версіями PHP, FTP і SSH-доступом, обслуговуйте SQL-бази даних в PhpMyAdmin, редагуйте і завантажуйте файли у вбудованому файловому менеджері. Резервне копіювання, підтримка GIT та CRON включені.

Підтримка CMS

Наш хостинг адаптований та перевірений на сумісність з популярними системами управління сайтом: WordPress, Joomla, Majento, PrestaShop. Усіх їх можна встановити в панелі керування однією кнопкою. Також на хостинг добре інтегруються CMS: Drupal, DLE, OpenCart, phpBB. В ціну послуг включений тюнинг й оптимізація сервера/сайту, а тому вам не потрібно буде перейматися налаштуванням.

VPS сервери

Надаємо сервер з двоядерним процесором (CPU), 2 Гб оперативної пам'яті (RAM) та швидким накопичувачем (SSD). Усе це дозволяє миттєво публікувати, синхронізувати, пересилати інформацію, розміщувати найвибагливіші, найрізноманітніші, найскладніші та найдинамічніші сайти. Наповнюйте і редагуйте свої веб-сторінки як забажаєте, без обмежень по трафіку і ресурсам.

SSL сертифікати

Автоматично генеруйте безкоштовні SSL сертифікати від Lets Encrypt та переводьте свої сайти на безпечне HTTPS-з'єднання одним кліком - швидко і якісно. Сертифікати оновлюються за розкладом без вашої участі. При бажанні можна інтегрувати будь-які сторонні SSL сертифікати, наприклад Comodo або Digicert.

DNS-сервер

Працюйте та обслуговуйте свої домени, додавайте, змінюйте IP-адреси, під'єднуйте дочірні NS-сервери відразу у панелі управління сервером. Можливість швидко додавати необхідні записи в DNS-зону (BIND): A, TXT, MX, CNAME, TTL та інші.

EMAIL-сервер

Замовивши у нас хостинг, ви отримуєте ще й поштовий mail-сервер, що дозволить створити необмежену кількість корпоративних електронних скриньок, приймати та відправляти пошту з професійного email-клієнта Roundcube, з вбудованим антиспамом (SpamAssasin), PGP-шифруванням та необхідними підписами безпеки: DKIM, DMARC, SPF.

Вартість хостингу

ТАРИФНИЙ ПЛАН "КОЗАК"

Доступний для кожного!
1000 щорічно
 • Гіпервізор: KVM/XEN
 • Операційна система: Ubuntu/Debian/CentOS Linux
 • Процесор: Intel/AMD 2vCPU 2.30Ghz
 • Оперативна пам'ять: 2Gb
 • SSD-накопичувач: 10 Гб
 • Версія PHP: 5.6-8
 • SQL-база даних: MySQL/MariaDB
 • Тип веб-сервера: LiteSpeed/Apache
 • Хостинг-панель: CyberPanel/Hestia
 • Додатки: PhpMyAdmin, Memcached, Redis, Roundcube/RainLoop
 • Служби: DNS, SSH, FTP, SMTP
 • Сервіси: Cron, Backup, File manager, Autoinstall
 • Безпека: LetsEncrypt/CloudFlare SSL, WAF
 • Локація сервера: Європа/США
 • Кількість сайтів: 1
Популярний
клієнтів вже приєдналися
+ 0

Як ми працюємо?

01
Аналіз сайту

Ми перевіряємо ваш сайт на відповідність загальноприйнятним правилам публікації в інтернеті, аналізуємо контент (наявність забороненого вмісту), технічні характеристики і справність (сканування на шкідливий код). Також визначаємо усі технології, які використовує ваш сайт (ОS, CMS, PHP, SQL і т.д.) - це дозволить нам виявити точки несумісності, якщо такі є, та вдало спланувати перенесення сайту.

02
Укладення договору

Якщо ваш сайт пройшов перевірку і відповідає нашим стандартам, ми укладаємо двосторонній договір, який містить усі подробиці, правила та умови надання послуги веб-хостингу, а також зобов'язання сторін (включаючи NDA). Обидві сторони можуть внести свої корективи у зміст цього договору перед його підписанням. Після того як договір затверджений - обидві сторони гарантують сумлінно його дотримуватися.

03
Конфігурація і розгортання

Підготовка ІТ-інфраструктури до розміщення сайту: встановлення і конфігурація усіх необхідних модулів, сервісів, компонентів, відповідно до тарифу та заявлених вимог. Перенесення і розгортання веб-сайту на хостингу: імпортування файлів, каталогів, бази даних. Налаштування файлів конфігурації і CMS-системи. Ретельна перевірка усіх технічних вузлів на працездатність. Тестування функціоналу.

04
Обслуговування

Системний Адміністратор регулярно спостерігає за вашим сайтом та відстежує усі процеси, баги, помилки, аналізує трафік і системні журнали, слідкує за рівномірним споживанням ресурсів і навантаженням сервера, проводить резервне копіювання і обслуговування, а також унеможливлює будь-які кібер-атаки і несанкціонований доступ до сайту.

Найпоширеніші запитання

Модель оплати проста – ви оплачуєте надання веб-хостингу раз на 1 рік. Ми підтримуємо усі системи оплати: VISA/MasterCard, Приват24, Monobank, LiqPay, PayPal, Payoneer, SWIFT-платежі, TransferGO-перекази, Криптовалюта тощо. Після сплати ви обов’язково отримуєте квитанцію про отримання переказу від платіжного сервісу. Будь-які зміни чи нюанси фінансових взаємовідносин прописуються у договорі (див. вище).

Так. У нас абсолютно прозора й товариська політика. Ми підтримуємо модель відшкодування коштів у разі, якщо сервіс не надано у зв’язку з технічними проблемами на нашому боці. У іншому випадку – кошти не повертаються.

Для учасників бойових дій, зокрема АТО/ООС, для всіх військовослужбовців ЗСУ ми робимо знижку в розмірі 50%. Також для постійних клієнтів, які замовляють у нас хостинг та інші послуги – ми пропонуємо індивідуальні пропозиції і святкові акції. Також у нас діє спеціальна знижка “Приведи друга”.

За кожним сайтом, розміщеним на нашому хостингу, зазвичай, закріплений Системний Адміністратор, з яким ви матимете змогу комунікувати. Ми не прихильники системи, коли безліч людей обслуговують один проєкт і клієнт не розуміє: як, коли й до кого звертатись. У нас усе прозоро. Ви будете чітко знати і розуміти, хто відповідає за ваш сервер та зможете вчасно отримати консультацію. *Заувага: деякі послуги адміністратора оплачуються додатково, згідно договору.

Усі сайти, які будуть розміщуватися на наших серверах, попередньо ретельно перевіряємо і аналізуємо за критеріями E-A-T (Експертність, Авторитетність, Достовірність). Визначаємо чи може прийти в майбутньому на нього будь-яка скарга, проводимо оцінку всіх ризиків та визначаємо підсумковий бал якості (рейтинг). Головна вимога: сайти не повинні містити шкідливого коду і контенту та порушувати чинне законодавство України та країн наших партнерів. У 99% випадків, якщо ваш сайт пройде нашу валідацію, то в майбутньому він не матиме жодних проблем, йому ніщо не загрожуватиме і його ніхто ніколи не заблокує.

Замовити хостинг

Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Отримати комерційну пропозицію
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!