Close

SEO оптимізація і просування веб-сайтів

SEO krlaboratories

☝Чому ми?

seo просування
+ 0
виведених в ТОП сайтів
+ 0
підготовлених аудитів, звітів, ТЗ
0 k
зібрано ключових слів
0 %
збільшено клієнтський трафік

Наші відзнаки й сертифікати

Пошукова оптимізація сайтів (SEO)

SEO – це абревіатура від англійського словосполучення Search Engine Optimization, що у перекладі означає Оптимізація для пошукових систем, тобто Пошукова оптимізація сайтів. Її завданням є оптимізувати веб-сайти під пошукові системи, які оцінюють сайт більш ніж за 200 факторами й критеріями ранжування.

SEO оптимізація – це процес пошукової оптимізації, який складається з багатьох етапів, починаючи з аудиту і технічної оптимізації (аналіз, пошук помилок на сайті та їх виправлення) та закінчуючи внутрішньою (оптимізація вмісту і контенту) і зовнішньою оптимізацією (управління репутацією, лідогенерація). Не оптимізований сайт, зазвичай, відчуває значні труднощі з видимістю у пошукових системах та індексацією пошуковими роботами. У висновку, програє конкуренцію і залишається поза увагою користувачів та потенційних клієнтів. Звісно, такий сайт не виконає поставлених задач, а відтак варто подбати про SEO оптимізацію та просування сайту.

Фахівці з пошукової оптимізації KR. Laboratories із задоволенням візьмуться за ваш сайт! Наведемо порядок, оптимізуємо під ключові слова і пошукові системи, адаптуємо під основні вимоги пошукової оптимізації, врахувавши всі фактори ранжування. Ми тривалий час займаємося розробкою та просуванням сайтів, а тому розуміємо основні критерії й ключові аспекти, уміємо розставляти пріорітети, знаємо з чого починати і як довести справу до бажаного результату. Ми також проводимо навчання основам SEO, консультуємо, професійно займаємося веб-аналітикою. Для нас немає нічого неможливого в SEO. З радістю допоможемо вам і вашому бізнесу стати помітнішими у пошукових системах!

⚡ Які цілі пошукової оптимізації?

Оптимізований сайт

Помилки, пов'язані з SEO і технічними факторами будуть усунені й більше не заважатимуть просуванню. Ваш сайт стане легким і адаптивним, буде швидко завантажуватись й коректно відображатися на різних пристроях (ПК, мобільні, гаджети).

Високі позиції

Завдяки комплексній пошуковій оптимізації та послідовній стратегії SEO просування, ваш сайт зможе опинитися у ТОП Google за найпопулярнішими пошуковими запитами, які шукають ваші потенційні відвідувачі, покупці. Ви зможете наздогнати та випередити своїх конкурентів.

Стабільний трафік

Відвідуваність вашого сайту, буде активно зростати. Ваш бренд почнуть "гуглити" й знаходити у пошукових системах. Поведінкові фактори (ПФ) теж покращуватимуться (тривалість, перегляди, глибина). Таким чином ви охопите якомога більше людей та сформуєте довкола себе стабільну цільову аудиторію (ЦА).

Конверсія

Якщо у вас інтернет-магазин, або будь-який інший бізнес в інтернеті - середній чек ваших продаж збільшиться. Упізнаваність бренду в інтернеті, постійна відвідуваність нададуть ефективний ріст конверсіям. Ви зможете збільшити кількість заявок на своєму сайті.

Етапи SEO просування

1. SEO аудит

[ Професійний комплексний SEO аудит вашого сайту - це дослідження, яке включає всесторонній технічний, семантичний та маркетинговий аналіз сайту. На базі SEO аудиту ви отримуєте стратегію просування - з цілями, рекомендаціями, прогнозами. Такий аудит можна також замовити у вигляді окремої послуги. ]

2. Технічна оптимізація

[ Технічна оптимізація - це ретельний "хірургічний" огляд вашого сайту, усіх його вузлів та компонентів. Свого роду "рентген", який дозволяє виявити приховані баги, помилки, критичні вразливості. Складається з ряду заходів, спрямованих на усунення будь-яких технічних помилок, які негативно впливають на SEO. ]

3. Внутрішня оптимізація

[ Внутрішня оптимізація - це повний спектр робіт, спрямованих на покращення якості вмісту веб-сайту, його подачі та взаємодії з відвідувачем. Є одним з найважливіших етапів SEO, від якого залежить кінцевий результат. ]

4. Зовнішня оптимізація

[ Зовнішня оптимізація - це комплекс робіт, спрямованих на покращення авторитетності, упізнаваності, значущості сайту для відвідувачів та пошукових систем. ]

Пакети SEO-просування

Вартість SEO залежить від багатьох критеріїв й факторів: типу, об’єму, кількість сторінок сайту, обсягу роботи та рівня конкуренції у ніші.
Кожна із запропонованих позицій може бути змінена чи доповнена по бажанню замовника.

Пакет "Базове SEO"

Базове SEO

Ідеально для швидкого старту та просування молодих або невеликих сайтів.

Термін виконання: 7 днів

Пакет "Оптимальне SEO"

Оптимальне SEO

Підходить більшості сайтів з мінімальною або середньою відвідуваністю.

Термін виконання: 14 днів

Просунуте SEO

Просунуте SEO

Для великих інформаційних або корпоративних сайтів зі стабільним трафіком.

Термін виконання: 30 днів

🔍 Перед початком просування важливо знати, чи сайт не містить критичних багів, шкідливого коду і помилок, які заважатимуть SEO. Тож пропонуємо окрему послугу “SEO аудит“, яка включає глибокий аналіз всіх параметрів, діагностику та оцінку стартового стану веб-сайту, а також рекомендації.

Як ми працюємо?

1 крок

Отримуємо та опрацьовуємо вашу заявку

Ви залишаєте заявку на SEO на нашому сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами будь-яким зручним каналом електронного зв’язку (телефон, месенджер, електронна пошта) для уточнення усіх даних та проведе невеличкий бриф-опитування, щоби конкретно зрозуміти ваші цілі і задачі. Ви отримаєте безкоштовну консультацію по всім питанням щодо SEO послуги на нашому сайті.

2 крок

Формуємо комерційну пропозицію

На основі наданої вами інформації, ми формуємо індивідуальну комерційну пропозицію спеціально під ваш проєкт та підбираємо пакет SEO просування. Враховуються усі фактори: бюджет, бажані результати, ваші смаки, задуми, побажання, ідеї. КП міститиме покроковий робочий план по сайту з термінами виконання і кінцевою вартістю. Ви можете внести власні корективи, наприклад відкинути або замінити той чи інший етап робіт.

3 крок

Укладаємо двосторонній договір

Ви погоджуєте КП та затверджуєте запроповану нами вартість проєкту. Ми закріплюємо співпрацю двостороннім договором у вигляді електронного документу (doc, pdf).  У ньому обома сторонами прописуються усі задачі, які потрібно виконати, умови і терміни виконання, фінансові взаємовідносини, а також відповідальність й будь-які інші деталі.

4 крок

Складаємо технічне завдання

Після того, як договір укладено, ми офіційно приступаємо до проєкту – складаємо проєктне ТЗ, згідно погодженого КП та віддаємо його на реалізацію нашим SEO-спеціалістам.

5 крок

Реалізуємо проєкт

Фахівці приймають в роботу ваш проєкт і працюють згідно погодженого деделайну (термінів виконання). Ви маєте змогу відстежувати процес у таск-трекерах та комунікувати у месенджерах. Можете також вносити корективи чи зауваження, якщо це передбачено договором.

6 крок

Здаємо проєкт

Після того як проєкт завершено і він пройшов етап перевірки з обох сторін, ми здаємо його вам, включаючи усі звіти, доступи і т.д.

Наш інструментарій

Найпоширеніші запитання

Не існує єдиних часових мірок, за які можна гарантувати SEO просування того чи іншого сайту. Адже на це впливає безліч факторів. Алгоритми пошукових систем регулярно змінюються та по різному оцінюють різні типи сайтів. Процес переіндексації відбувається із затримкою. Усе залежить від: віку, об’єму, тематики, історії веб-сайту. Якщо, допустимо, це сайт-візитка з позитивною історією, віком від 2-х до 3-х років, то зазвичай SEO просування відбувається досить інтенсивно й займає не більше 3-6 місяців. Але якщо це молодий інтернет-магазин, корпоративний сайт чи інформаційний портал з великою кількістю сторінок й помилок, негативною історією (спам/віруси/санкції пошукових систем) – дуже важко прогнозувати точні строки. В такому випадку ми працюємо з клієнтом поетапно і щомісяця спостерігаємо за динамікою. У будь-якому випадку мінімальний час пошукового просування – 3 місяці.

За вашим проєктом/сайтом буде закріплений один SEO спеціаліст, з яким ви матимете змогу постійно підтримувати зв’язок. Ми не прихильники системи, коли в проєкті залучено безліч людей з різними ролями, що іноді створює непорозуміння. Маючи одного спеціаліста ви чітко зрозумієте, хто несе відповідальність за просування сайту та у будь-яку хвилину отримати консультацію чи роз’яснення.

Перед початком просування ми фіксуємо поточні показники сайту: кількість помилок, відвідуваність, видимість по ключовим словам, позиції сайту у пошукових системах, рейтинг домену у базах Google, MOZ, Alexa. На протязі роботи ми відстежуємо і документуємо зміну усіх цих показників й по закінченні проводимо контрольний огляд та формуємо звіт, у якому буде представлена повна історія, хронологія, динаміка росту проєкту, у порівнянні з початковим станом. Таким чином, ви зможете оцінити результати та переконатись в ефективності SEO.

Після того, як усі заплановані роботи буде завершено, а поставлені цілі і задачі виконано, вам залишається на належному рівні підтримувати здобуті показники й досягнення. SEO – дуже конкурентна сфера, яка постійно змінюється, а тому не варто забувати про свій сайт. Бажано раз на 3 місяці проводити повторний аудит. А також регулярно оновлювати сайт. Сайти, які не оновлюються з часом втрачають набуті позиції та програють конкуренцію більш активним конкурентам. Щоб цього не сталося, Ви можете замовити у нас додатково технічну підтримку сайту – ми будемо адмініструвати його та подбаємо про наповнення. Окрім того, додатково радимо запустити рекламні кампанії в Google та Facebook. При бажанні, можемо провести навчання, щоб ви самостійно виконували деякі SEO задачі.

Ні. Для SEO просування підходять тільки ті сайти, які відповідають інтернет-стандартам й вимогам пошукових систем. Якщо ваш сайт розроблений з допомогою сторонніх платформ/сервісів/конструкторів, які нехтують вимогами пошукових ботів – ми не гарантуємо успішного SEO. У таких випадках наші спеціалісти здійснюють перенесення сайту на новий хостинг. Ми оптимізуємо усі вузли і частини сайту, встановлюємо зручну панель керування і CMS-систему для управління контентом. Після цього сайт зможе успішно просуватися.

Так. Пошукова видача суттєво відрізняється у різних містах, регіонах, а тим паче країнах. Потрібно буде зробити окрему локалізацію сайту, зібрати семантичне ядро під конкретний регіон/країну, враховуючи SEO-аналітику, статистику переглядів, інтереси місцевої аудиторії.  Це вимагає окремого цільового SEO просування, яке, щоправда, вже не буде включати технічної оптимізації.

Оптимізуючи сайти, ми ретельно вивчаємо та враховуємо вимоги різних пошукових систем та рекомендації їх експертів. Тому, немає жодної потреби проводити окрему SEO оптимізацію під різні пошуковики. Ваш сайт буде однаково добре індексуватися у всіх популярних пошукових системах.

Так, звичайно. Ми можемо провести для вашого сайту окремо будь-яку оптимізацію: технічну, внутрішню, зовнішню. 

Ні. SMM-просування – це окрема послуга з інтернет-маркетингу, яка не входить в класичне SEO, її потрібна замовляти окремо. Ми рекомендуємо проводити SMM роботи після завершення усіх робіт по SEO. Просування у соціальних мережах позитивно впливає на загальне пошукове просування, адже дозволяє знайти і закріпити аудиторію, а також стабільно покращувати поведінкові фактори. 

Замовити SEO просування

Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Отримати комерційну пропозицію
Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер миттєво зв’яжеться з Вами!