Close
KR. LABORATORIES
WEB-СТУДІЯ
IT ПОСЛУГ

SEO оптимізація і просування веб-сайтів

SEO оптимізація сайтів

Чому саме ми?

seo просування
+ 0
виведених в ТОП сайтів
+ 0
підготовлених аудитів, звітів, ТЗ
0 k
зібрано ключових слів
0 %
збільшено клієнтський трафік

Що таке SEO ?

SEO – це абревіатура від англійського словосполучення Search Engine Optimization, що у перекладі означає Оптимізація для пошукових систем. Її завданням є оптимізувати веб-сайти під пошукові системи, які оцінюють сайт більш ніж за 200 факторами й критеріями ранжування.

 

SEO оптимізація – це процес пошукової оптимізації, який складається з багатьох етапів, починаючи з аудиту і технічної оптимізації (пошук помилок та їх виправлення, налаштування веб-сервера і CMS, конфігурація системних файлів) та закінчуючи внутрішньою (оптимізація вмісту і контенту) і зовнішньою оптимізацією (лінкбілдінг, управління репутацією, лідогенерація). Не оптимізований сайт, зазвичай, відчуває значні труднощі з видимістю у пошукових системах та індексацією пошуковими роботами. У висновку, програє конкуренцію і залишається поза увагою користувачів та потенційних клієнтів. Звісно, такий сайт не виконає поставлених задач, а відтак варто займатись його SEO оптимізацією та просуванням.

 

Фахівці з пошукової оптимізації KR. Laboratories із задоволенням візьмуться за ваш сайт! Наведемо порядок, оптимізуємо під пошукові системи й адаптуємо під основні вимоги, врахувавши усі фактори ранжування. Ми тривалий час займаємося розробкою та просуванням сайтів, а тому розуміємо основні критерії й ключові аспекти, уміємо розставляти пріорітети, знаємо з чого починати і як довести справу до бажаного результату. Ми також проводимо навчання основам SEO, консультуємо, професійно займаємося веб-аналітикою. Для нас немає нічого неможливого в SEO. З радістю допоможемо вам і вашому бізнесу стати помітнішими у пошукових системах.

Які цілі пошукової оптимізації?

Високі позиції

Завдяки комплексній оптимізації та послідовній стратегії просування, ваш сайт зможе опинитися у ТОПі за найпопулярнішими пошуковими запитами, які шукають ваші потенційні користувачі, відвідувачі, покупці. Ви наздоженете і навіть випередите своїх конкурентів.

Стабільний трафік

Трафік, себто відвідуваність вашого сайту, буде активно зростати. Ваш бренд почнуть "гуглити" й знаходити у пошукових системах. Поведінкові фактори (ПФ) теж покращуватимуться. Таким чином ви сформуєте довкола себе стабільну цільову аудиторію (ЦА), яка буде довіряти вашому сайту.

Конверсія

Якщо у вас інтернет-магазин, або будь-який інший бізнес в інтернеті - середній чек ваших продаж збільшиться. Упізнаваність бренду в інтернеті, постійна відвідуваність нададуть ефективний ріст конверсіям. Ви зможете збільшити кількість заявок на своєму сайті.

SEO просування

Етапи SEO просування

SEO аудит

[ Професійний комплексний SEO аудит вашого сайту - це дослідження, яке включає всесторонній технічний, семантичний та маркетинговий аналіз сайту. На базі SEO аудиту ви отримуєте стратегію просування - з цілями, рекомендаціями, прогнозами. Такий аудит можна також замовити у вигляді окремої послуги. ]

Технічна оптимізація

[ Технічна оптимізація - це ретельний "хірургічний" огляд вашого сайту, усіх його вузлів та компонентів. Свого роду "рентген", який дозволяє виявити приховані баги, помилки, критичні вразливості. Складається з ряду заходів, спрямованих на усунення будь-яких технічних помилок, які негативно впливають на SEO. ]

Внутрішня оптимізація

[ Внутрішня оптимізація - це повний спектр робіт, спрямованих на покращення якості вмісту веб-сайту, його подачі та взаємодії з відвідувачем. Є одним з найважливіших етапів SEO, від якого залежить кінцевий результат. ]

Зовнішня оптимізація

[ Зовнішня оптимізація - це комплекс робіт, спрямованих на покращення авторитетності, упізнаваності, значущості сайту для відвідувачів та пошукових систем. ]

Скільки коштує SEO просування? Вартість.

Ми підготували різноманітні пакети SEO просування, в залежності від цілей, рівня та бюджету.
Кожна із запропонованих позицій може бути змінена чи доповнена по вашому бажанню.

Як ми працюємо?

01.Отримуємо заявку

02.Проводимо експрес-аудит

03.Формуємо КП

04.Укладаємо договір

05.Складаємо ТЗ

06.Починаємо роботу

07.Здаємо проєкт

Наші інструменти

Наші сертифікати

Найпоширеніші запитання

Не існує єдиних часових мірок, за які можна гарантувати SEO просування того чи іншого сайту. Адже на це впливає безліч факторів. Алгоритми пошукових систем регулярно змінюються та по різному оцінюють різні типи сайтів. Процес переіндексації відбувається із затримкою. Усе залежить від: віку, об’єму, тематики, історії веб-сайту. Якщо, допустимо, це сайт-візитка з позитивною історією, віком від 2-х до 3-х років, то зазвичай SEO просування відбувається досить інтенсивно й займає не більше 3-6 місяців. Але якщо це молодий інтернет-магазин, корпоративний сайт чи інформаційний портал з великою кількістю сторінок й помилок, негативною історією (спам/віруси/санкції пошукових систем) – дуже важко прогнозувати точні строки. В такому випадку ми працюємо з клієнтом поетапно і щомісяця спостерігаємо за динамікою. У будь-якому випадку мінімальний час пошукового просування – 3 місяці.

За вашим проєктом/сайтом буде закріплений один SEO спеціаліст, з яким ви матимете змогу постійно підтримувати зв’язок. Ми не прихильники системи, коли в проєкті залучено безліч людей з різними ролями, що іноді створює непорозуміння. Маючи одного спеціаліста ви чітко зрозумієте, хто несе відповідальність за просування сайту та у будь-яку хвилину отримати консультацію чи роз’яснення.

Перед початком просування ми фіксуємо поточні показники сайту: кількість помилок, відвідуваність, видимість по ключовим словам, позиції сайту у пошукових системах, рейтинг домену у базах Google, MOZ, Alexa. На протязі роботи ми відстежуємо і документуємо зміну усіх цих показників й по закінченні проводимо контрольний огляд та формуємо звіт, у якому буде представлена повна історія, хронологія, динаміка росту проєкту, у порівнянні з початковим станом. Таким чином, ви зможете оцінити результати та переконатись в ефективності SEO.

Після того, як усі заплановані роботи буде завершено, а поставлені цілі і задачі виконано, вам залишається на належному рівні підтримувати здобуті показники й досягнення. SEO – дуже конкурентна сфера, яка постійно змінюється, а тому не варто забувати про свій сайт. Бажано раз на 3 місяці проводити повторний аудит. А також регулярно оновлювати сайт. Сайти, які не оновлюються з часом втрачають набуті позиції та програють конкуренцію більш активним конкурентам. Щоб цього не сталося, Ви можете замовити у нас додатково технічну підтримку сайту – ми будемо адмініструвати його та подбаємо про наповнення. Окрім того, додатково радимо запустити рекламні кампанії в Google та Facebook. При бажанні, можемо провести навчання, щоб ви самостійно виконували деякі SEO задачі.

Ні. Для SEO просування підходять тільки ті сайти, які відповідають інтернет-стандартам й вимогам пошукових систем. Якщо ваш сайт розроблений з допомогою сторонніх платформ/сервісів/конструкторів, які нехтують вимогами пошукових ботів – ми не гарантуємо успішного SEO. У таких випадках наші спеціалісти здійснюють перенесення сайту на новий хостинг. Ми оптимізуємо усі вузли і частини сайту, встановлюємо зручну панель керування і CMS-систему для управління контентом. Після цього сайт зможе успішно просуватися.

Так. Пошукова видача суттєво відрізняється у різних містах, регіонах, а тим паче країнах. Потрібно буде зробити окрему локалізацію сайту, зібрати семантичне ядро під конкретний регіон/країну, враховуючи SEO-аналітику, статистику переглядів, інтереси місцевої аудиторії.  Це вимагає окремого цільового SEO просування, яке, щоправда, вже не буде включати технічної оптимізації.

Оптимізуючи сайти, ми ретельно вивчаємо та враховуємо вимоги різних пошукових систем та рекомендації їх експертів. Тому, немає жодної потреби проводити окрему SEO оптимізацію під різні пошуковики. Ваш сайт буде однаково добре індексуватися у всіх популярних пошукових системах.

Так, звичайно. Ми можемо провести для вашого сайту окремо будь-яку оптимізацію: технічну, внутрішню, зовнішню. 

Ні. SMM-просування – це окрема послуга з інтернет-маркетингу, яка не входить в класичне SEO, її потрібна замовляти окремо. Ми рекомендуємо проводити SMM роботи після завершення усіх робіт по SEO. Просування у соціальних мережах позитивно впливає на загальне пошукове просування, адже дозволяє знайти і закріпити аудиторію, а також стабільно покращувати поведінкові фактори. 

Замовити SEO просування

Замовити дзвінок

Вкажіть, будь ласка, контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує протягом однієї хвилини!

Оформити заявку
Замовити консультацію

Заповніть, будь ласка, форму й наш спеціаліст зв’яжеться з Вами та надасть безкоштовну консультацію!

Отримати комерційну пропозицію